BELMIMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BELMIMMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 305.970
daling van € 305.970 (-94,6%), van € 323.301 naar € 17.331
vooral door Ontvangen vooruitbetalingen (-€ 306.188) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 60.013)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 73.500
niet meer vermeld in 2025 (was € 73.500)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 60.013
stijging van € 60.013 (+361%), van € 16.603 naar € 76.616
waarvan Overige vorderingen: +€ 55.389
- Ontvangen vooruitbetalingen -€ 306.188
niet meer vermeld in 2025 (was € 306.188)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 29.657
daling van € 29.657 (-535%), van -€ 5.547 naar -€ 35.204
- Handelsschulden +€ 16.513
stijging van € 16.513 (+148%), van € 11.168 naar € 27.681
- Overige schulden +€ 11.028
stijging van € 11.028 (+28,2%), van € 39.139 naar € 50.166
- Schulden op meer dan één jaar -€ 7.408
daling van € 7.408 (-24,7%), van € 29.995 naar € 22.587
- Bruto bedrijfsmarge -€ 60.119
daling van € 60.119, van € 59.790 naar -€ 329
- Personeelskosten -€ 30.228
daling van € 30.228 (-53,5%), van € 56.503 naar € 26.274
- Financiële kosten -€ 3.329
daling van € 3.329 (-65,2%), van € 5.105 naar € 1.776
- Andere bedrijfskosten -€ 2.717
daling van € 2.717 (-82,0%), van € 3.311 naar € 594
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 431.122 | € 112.723 | -€ 318.399 | -73,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 17.717 | € 18.776 | +€ 1.059 | +6,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 17.717 | € 18.776 | +€ 1.059 | +6,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 1.648 | +€ 1.648 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.760 | € 1.446 | -€ 314 | -17,8% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 15.957 | € 15.682 | -€ 275 | -1,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 413.405 | € 93.947 | -€ 319.458 | -77,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.603 | € 76.616 | +€ 60.013 | +361% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 8.470 | € 13.093 | +€ 4.623 | +54,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 8.133 | € 63.523 | +€ 55.389 | +681% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 323.301 | € 17.331 | -€ 305.970 | -94,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 73.500 | - | -€ 73.500 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 431.122 | € 112.723 | -€ 318.399 | -73,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 25.497 | -€ 4.217 | -€ 29.715 | |
| Inbreng | 10/11 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 58 | - | -€ 58 | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 58 | - | -€ 58 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 5.547 | -€ 35.204 | -€ 29.657 | -535% |
| Schulden | 17/49 | € 405.625 | € 116.941 | -€ 288.684 | -71,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 29.995 | € 22.587 | -€ 7.408 | -24,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 29.995 | € 22.587 | -€ 7.408 | -24,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 375.629 | € 94.353 | -€ 281.276 | -74,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 7.373 | € 7.408 | +€ 35 | +0,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 11.168 | € 27.681 | +€ 16.513 | +148% |
| Leveranciers | 440/4 | € 11.168 | € 27.681 | +€ 16.513 | +148% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 306.188 | - | -€ 306.188 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.762 | € 9.098 | -€ 2.664 | -22,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.656 | € 5.817 | +€ 161 | +2,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 6.106 | € 3.281 | -€ 2.825 | -46,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 39.139 | € 50.166 | +€ 11.028 | +28,2% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 56.503 | € 26.274 | -€ 30.228 | -53,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 589 | € 741 | +€ 152 | +25,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.311 | € 594 | -€ 2.717 | -82,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 59.790 | -€ 329 | -€ 60.119 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 613 | -€ 27.938 | -€ 27.326 | -4.460% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 171 | - | -€ 171 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 171 | - | -€ 171 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.105 | € 1.776 | -€ 3.329 | -65,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.105 | € 1.776 | -€ 3.329 | -65,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 5.547 | -€ 29.715 | -€ 24.168 | -436% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 5.547 | -€ 29.715 | -€ 24.168 | -436% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 5.547 | -€ 29.715 | -€ 24.168 | -436% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.