BEGEKA: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BEGEKA
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 56.637
stijging van € 56.637 (+23,5%), van € 240.827 naar € 297.464
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 42.495
stijging van € 42.495 (+128%), van € 33.271 naar € 75.766
waarvan Overige vorderingen: +€ 45.426
- Materiële vaste activa -€ 31.854
daling van € 31.854 (-21,6%), van € 147.522 naar € 115.667
- Reserves +€ 39.481
stijging van € 39.481 (+518%), van € 7.628 naar € 47.109
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 18.588
stijging van € 18.588 (+167%), van € 11.135 naar € 29.723
waarvan Belastingen: +€ 13.130
- Schulden op meer dan één jaar +€ 12.311
stijging van € 12.311 (+33,8%), van € 36.405 naar € 48.716
- Overige schulden -€ 9.313
daling van € 9.313 (-3,2%), van € 292.239 naar € 282.926
- Personeelskosten -€ 13.211
daling van € 13.211 (-11,7%), van € 113.323 naar € 100.111
- Belastingen +€ 13.018
stijging van € 13.018 (+442%), van € 2.944 naar € 15.962
- Bruto bedrijfsmarge +€ 12.062
stijging van € 12.062 (+6,5%), van € 184.657 naar € 196.719
- Financiële opbrengsten +€ 2.304
stijging van € 2.304 (+1.299%), van € 177 naar € 2.482
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 549.521 | € 614.180 | +€ 64.659 | +11,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 148.264 | € 115.940 | -€ 32.324 | -21,8% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 743 | € 273 | -€ 470 | -63,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 147.522 | € 115.667 | -€ 31.854 | -21,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 110.114 | € 96.020 | -€ 14.095 | -12,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 15.527 | € 9.831 | -€ 5.696 | -36,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 21.880 | € 9.817 | -€ 12.064 | -55,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 401.257 | € 498.240 | +€ 96.983 | +24,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 240.827 | € 297.464 | +€ 56.637 | +23,5% |
| Voorraden | 30/36 | € 240.827 | € 297.464 | +€ 56.637 | +23,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 33.271 | € 75.766 | +€ 42.495 | +128% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 3.248 | € 317 | -€ 2.931 | -90,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 30.023 | € 75.449 | +€ 45.426 | +151% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 122.210 | € 116.733 | -€ 5.477 | -4,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.948 | € 8.277 | +€ 3.329 | +67,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 549.521 | € 614.180 | +€ 64.659 | +11,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 10.128 | € 49.609 | +€ 39.481 | +390% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 7.628 | € 47.109 | +€ 39.481 | +518% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 7.628 | € 47.109 | +€ 39.481 | +518% |
| Schulden | 17/49 | € 539.393 | € 564.571 | +€ 25.178 | +4,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 36.405 | € 48.716 | +€ 12.311 | +33,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 36.405 | € 48.716 | +€ 12.311 | +33,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 502.988 | € 515.855 | +€ 12.867 | +2,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 140.995 | € 146.569 | +€ 5.574 | +4,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 41.954 | € 40.903 | -€ 1.051 | -2,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 41.954 | € 40.903 | -€ 1.051 | -2,5% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 16.664 | € 15.734 | -€ 930 | -5,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.135 | € 29.723 | +€ 18.588 | +167% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.043 | € 18.172 | +€ 13.130 | +260% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 6.092 | € 11.550 | +€ 5.458 | +89,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 292.239 | € 282.926 | -€ 9.313 | -3,2% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 113.323 | € 100.111 | -€ 13.211 | -11,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 31.179 | € 32.324 | +€ 1.145 | +3,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.317 | € 2.982 | -€ 335 | -10,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 184.657 | € 196.719 | +€ 12.062 | +6,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 36.839 | € 61.302 | +€ 24.463 | +66,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 177 | € 2.482 | +€ 2.304 | +1.299% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 177 | € 2.482 | +€ 2.304 | +1.299% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 9.690 | € 8.341 | -€ 1.349 | -13,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 9.690 | € 8.341 | -€ 1.349 | -13,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 27.326 | € 55.443 | +€ 28.116 | +103% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.944 | € 15.962 | +€ 13.018 | +442% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 24.383 | € 39.481 | +€ 15.098 | +61,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 24.383 | € 39.481 | +€ 15.098 | +61,9% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.