BeDiVe: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BeDiVe
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar -€ 360.000
daling van € 360.000 (-85,7%), van € 420.000 naar € 60.000
waarvan Overige vorderingen: -€ 360.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 150.546
stijging van € 150.546 (+539%), van € 27.951 naar € 178.497
waarvan Overige vorderingen: +€ 149.846
- Voorraden en bestellingen -€ 109.581
daling van € 109.581 (-100%), van € 109.581 naar € 0
- Liquide middelen +€ 103.895
stijging van € 103.895 (+42,3%), van € 245.772 naar € 349.667
vooral door Vorderingen op meer dan één jaar (+€ 360.000) en Voorraden en bestellingen (+€ 109.581)
- Geldbeleggingen +€ 41.300
stijging van € 41.300 (+55,2%), van € 74.803 naar € 116.103
- Overgedragen winst (verlies) -€ 67.218
daling van € 67.218, van € 0 naar -€ 67.218
- Overige schulden -€ 30.000
daling van € 30.000 (-13,2%), van € 227.581 naar € 197.581
- Schulden op meer dan één jaar -€ 21.086
daling van € 21.086 (-17,7%), van € 119.467 naar € 98.381
- Financiële kosten +€ 239.611
stijging van € 239.611 (+9.792%), van € 2.447 naar € 242.058
waarvan Niet-recurrente financiële kosten: +€ 240.000
- Financiële opbrengsten +€ 46.786
stijging van € 46.786 (+62.406%), van € 75 naar € 46.861
- Bruto bedrijfsmarge +€ 24.139
stijging van € 24.139 (+9,4%), van € 257.568 naar € 281.707
- Belastingen -€ 13.199
daling van € 13.199 (-23,4%), van € 56.463 naar € 43.264
- Afschrijvingen +€ 5.797
stijging van € 5.797 (+28,2%), van € 20.523 naar € 26.320
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.751.276 | € 1.613.020 | -€ 138.257 | -7,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 867.088 | € 902.164 | +€ 35.076 | +4,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 237.196 | € 272.271 | +€ 35.076 | +14,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 227.939 | € 214.658 | -€ 13.280 | -5,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 6.574 | € 2.809 | -€ 3.765 | -57,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.683 | € 54.804 | +€ 52.121 | +1.943% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 629.893 | € 629.893 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 884.188 | € 710.855 | -€ 173.333 | -19,6% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 420.000 | € 60.000 | -€ 360.000 | -85,7% |
| Handelsvorderingen | 290 | € 0 | - | = | |
| Overige vorderingen | 291 | € 420.000 | € 60.000 | -€ 360.000 | -85,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 109.581 | € 0 | -€ 109.581 | -100% |
| Voorraden | 30/36 | € 109.581 | € 0 | -€ 109.581 | -100% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 27.951 | € 178.497 | +€ 150.546 | +539% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 27.951 | € 28.652 | +€ 701 | +2,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 0 | € 149.846 | +€ 149.846 | |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 74.803 | € 116.103 | +€ 41.300 | +55,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 245.772 | € 349.667 | +€ 103.895 | +42,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 6.081 | € 6.588 | +€ 507 | +8,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.751.276 | € 1.613.020 | -€ 138.257 | -7,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.337.689 | € 1.270.471 | -€ 67.218 | -5,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.319.089 | € 1.319.089 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.317.229 | € 1.317.229 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | -€ 67.218 | -€ 67.218 | |
| Schulden | 17/49 | € 413.588 | € 342.548 | -€ 71.039 | -17,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 119.467 | € 98.381 | -€ 21.086 | -17,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 119.467 | € 98.381 | -€ 21.086 | -17,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 294.120 | € 244.168 | -€ 49.953 | -17,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 20.812 | € 21.086 | +€ 274 | +1,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 10.149 | € 5.960 | -€ 4.189 | -41,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 10.149 | € 5.960 | -€ 4.189 | -41,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 35.578 | € 19.540 | -€ 16.038 | -45,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 21.636 | € 13.293 | -€ 8.343 | -38,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 13.943 | € 6.247 | -€ 7.696 | -55,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 227.581 | € 197.581 | -€ 30.000 | -13,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | - | = | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 21.000 | +€ 21.000 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 54.249 | € 57.486 | +€ 3.237 | +6,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 20.523 | € 26.320 | +€ 5.797 | +28,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 4.988 | € 5.076 | +€ 88 | +1,8% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 21.581 | +€ 21.581 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 257.568 | € 281.707 | +€ 24.139 | +9,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 177.810 | € 171.244 | -€ 6.565 | -3,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 75 | € 46.861 | +€ 46.786 | +62.406% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 75 | € 46.861 | +€ 46.786 | +62.406% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.447 | € 242.058 | +€ 239.611 | +9.792% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.447 | € 2.058 | -€ 389 | -15,9% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | - | € 240.000 | +€ 240.000 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 175.438 | -€ 23.953 | -€ 199.391 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 56.463 | € 43.264 | -€ 13.199 | -23,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 118.974 | -€ 67.218 | -€ 186.192 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 118.974 | -€ 67.218 | -€ 186.192 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.