BAXCO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BAXCO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 44.429
stijging van € 44.429 (+97,2%), van € 45.693 naar € 90.122
waarvan Handelsvorderingen: +€ 44.671
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 5.770
nieuw in 2025: € 5.770
- Materiële vaste activa -€ 4.622
daling van € 4.622 (-22,2%), van € 20.864 naar € 16.242
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 2.648
- Liquide middelen +€ 2.597
stijging van € 2.597 (+796%), van € 326 naar € 2.923
vooral door Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 34.598) en Resultaat van het boekjaar (+€ 18.157)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 34.598
stijging van € 34.598 (+298%), van € 11.603 naar € 46.201
waarvan Belastingen: +€ 25.947
- Overgedragen winst (verlies) +€ 18.157
stijging van € 18.157 (+34,9%), van -€ 52.101 naar -€ 33.943
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 5.764
daling van € 5.764 (-100%), van € 5.764 naar € 0
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 1.950
daling van € 1.950 (-100%), van € 1.950 naar € 0
- Overige schulden +€ 1.826
stijging van € 1.826 (+15,4%), van € 11.822 naar € 13.648
- Bruto bedrijfsmarge +€ 83.359
stijging van € 83.359 (+290%), van € 28.710 naar € 112.069
- Financiële kosten +€ 17.348
stijging van € 17.348 (+383%), van € 4.524 naar € 21.871
- Personeelskosten +€ 10.335
stijging van € 10.335 (+20,1%), van € 51.520 naar € 61.855
- Andere bedrijfskosten +€ 2.485
stijging van € 2.485 (+87,5%), van € 2.840 naar € 5.325
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 66.882 | € 115.057 | +€ 48.174 | +72,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 20.864 | € 16.242 | -€ 4.622 | -22,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 20.864 | € 16.242 | -€ 4.622 | -22,2% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 11.650 | € 9.676 | -€ 1.974 | -16,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.214 | € 6.566 | -€ 2.648 | -28,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 46.019 | € 98.815 | +€ 52.796 | +115% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 45.693 | € 90.122 | +€ 44.429 | +97,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 45.451 | € 90.122 | +€ 44.671 | +98,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 242 | € 0 | -€ 242 | -100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 326 | € 2.923 | +€ 2.597 | +796% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 5.770 | +€ 5.770 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 66.882 | € 115.057 | +€ 48.174 | +72,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 6.584 | € 11.573 | +€ 18.157 | |
| Inbreng | 10/11 | € 16.400 | € 16.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 29.116 | € 29.116 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 29.116 | € 29.116 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 52.101 | -€ 33.943 | +€ 18.157 | +34,9% |
| Schulden | 17/49 | € 73.467 | € 103.484 | +€ 30.017 | +40,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 71.517 | € 103.484 | +€ 31.967 | +44,7% |
| Financiële schulden | 43 | € 5.764 | € 0 | -€ 5.764 | -100% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 5.764 | € 0 | -€ 5.764 | -100% |
| Handelsschulden | 44 | € 42.329 | € 43.635 | +€ 1.306 | +3,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 42.329 | € 43.635 | +€ 1.306 | +3,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.603 | € 46.201 | +€ 34.598 | +298% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.591 | € 31.538 | +€ 25.947 | +464% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 6.012 | € 14.662 | +€ 8.651 | +144% |
| Overige schulden | 47/48 | € 11.822 | € 13.648 | +€ 1.826 | +15,4% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.950 | € 0 | -€ 1.950 | -100% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 51.520 | € 61.855 | +€ 10.335 | +20,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.374 | € 4.622 | +€ 248 | +5,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.840 | € 5.325 | +€ 2.485 | +87,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 28.710 | € 112.069 | +€ 83.359 | +290% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 30.024 | € 40.267 | +€ 70.291 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.524 | € 21.871 | +€ 17.348 | +383% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.524 | € 21.871 | +€ 17.348 | +383% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 34.548 | € 18.396 | +€ 52.943 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 263 | € 239 | -€ 24 | -9,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 34.810 | € 18.157 | +€ 52.968 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 34.810 | € 18.157 | +€ 52.968 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.