BATIM: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BATIM
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 9.270
stijging van € 9.270 (+25,7%), van € 36.064 naar € 45.335
- Reserves +€ 8.100
stijging van € 8.100 (+3,2%), van € 250.086 naar € 258.186
waarvan Beschikbare reserves: +€ 8.100
- Bruto bedrijfsmarge +€ 1.414
stijging van € 1.414 (+15,0%), van € 9.426 naar € 10.840
- Belastingen +€ 469
stijging van € 469 (+14,2%), van € 3.312 naar € 3.780
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 270.180 | € 278.292 | +€ 8.112 | +3,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 4.947 | € 4.947 | = | 0,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.947 | € 4.947 | = | 0,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 4.947 | € 4.947 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 265.233 | € 273.345 | +€ 8.112 | +3,1% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 207.000 | € 207.000 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 207.000 | € 207.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 36.064 | € 45.335 | +€ 9.270 | +25,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 36.064 | € 45.335 | +€ 9.270 | +25,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 22.168 | € 21.010 | -€ 1.158 | -5,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 270.180 | € 278.292 | +€ 8.112 | +3,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 270.165 | € 278.266 | +€ 8.100 | +3,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.079 | € 20.079 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 250.086 | € 258.186 | +€ 8.100 | +3,2% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.008 | € 2.008 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.008 | € 2.008 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 248.078 | € 256.178 | +€ 8.100 | +3,3% |
| Schulden | 17/49 | € 15 | € 27 | +€ 12 | +83,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 15 | € 27 | +€ 12 | +83,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 15 | € 27 | +€ 12 | +83,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 15 | € 27 | +€ 12 | +83,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.102 | € 2.997 | -€ 105 | -3,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 9.426 | € 10.840 | +€ 1.414 | +15,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 6.324 | € 7.844 | +€ 1.519 | +24,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 4.141 | € 4.140 | -€ 1 | 0,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 4.141 | € 4.140 | -€ 1 | 0,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 99 | € 104 | +€ 5 | +4,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 99 | € 104 | +€ 5 | +4,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 10.367 | € 11.880 | +€ 1.514 | +14,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.312 | € 3.780 | +€ 469 | +14,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 7.055 | € 8.100 | +€ 1.045 | +14,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 7.055 | € 8.100 | +€ 1.045 | +14,8% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2024 en 31 maart 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.