Batigol: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Batigol
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 3,6 mln
stijging van € 3,6 mln (+1.191%), van € 300.000 naar € 3,9 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 3,5 mln
- Immateriële vaste activa +€ 127.472
nieuw in 2025: € 127.472
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 66.302
nieuw in 2025: € 66.302
waarvan Handelsvorderingen: +€ 46.256
- Schulden op meer dan één jaar +€ 2,9 mln
nieuw in 2025: € 2,9 mln
- Handelsschulden +€ 751.959
stijging van € 751.959, van € 0 naar € 751.959
- Overige schulden +€ 199.093
stijging van € 199.093 (+58,1%), van € 342.850 naar € 541.943
- Overgedragen winst (verlies) -€ 135.860
daling van € 135.860 (-300%), van -€ 45.280 naar -€ 181.140
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 93.006
nieuw in 2025: € 93.006
- Bruto bedrijfsmarge -€ 94.895
daling van € 94.895 (-5.929%), van -€ 1.601 naar -€ 96.495
- Financiële kosten +€ 52.376
stijging van € 52.376 (+66.140%), van € 79 naar € 52.456
- Financiële opbrengsten +€ 25.096
nieuw in 2025: € 25.096
- Afschrijvingen +€ 11.333
stijging van € 11.333, van € 0 naar € 11.333
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 300.070 | € 4.086.587 | +€ 3,8 mln | +1.262% |
| Vaste activa | 21/28 | € 300.000 | € 4.000.285 | +€ 3,7 mln | +1.233% |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 127.472 | +€ 127.472 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 300.000 | € 3.872.813 | +€ 3,6 mln | +1.191% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 300.000 | € 3.809.756 | +€ 3,5 mln | +1.170% |
| Activa in aanbouw en vooruitbetalingen | 27 | - | € 63.057 | +€ 63.057 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 70 | € 86.302 | +€ 86.232 | +123.400% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | - | € 66.302 | +€ 66.302 | |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 46.256 | +€ 46.256 | |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 20.046 | +€ 20.046 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 70 | € 0 | -€ 70 | -100% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 20.000 | +€ 20.000 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 300.070 | € 4.086.587 | +€ 3,8 mln | +1.262% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 42.780 | -€ 178.640 | -€ 135.860 | -318% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 45.280 | -€ 181.140 | -€ 135.860 | -300% |
| Schulden | 17/49 | € 342.850 | € 4.265.227 | +€ 3,9 mln | +1.144% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 2.878.280 | +€ 2,9 mln | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 2.878.280 | +€ 2,9 mln | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 342.850 | € 1.386.947 | +€ 1,0 mln | +305% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 93.006 | +€ 93.006 | |
| Financiële schulden | 43 | - | € 40 | +€ 40 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 40 | +€ 40 | |
| Handelsschulden | 44 | € 0 | € 751.959 | +€ 751.959 | |
| Leveranciers | 440/4 | € 0 | € 751.959 | +€ 751.959 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 342.850 | € 541.943 | +€ 199.093 | +58,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 0 | € 11.333 | +€ 11.333 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 265 | € 673 | +€ 408 | +154% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 1.601 | -€ 96.495 | -€ 94.895 | -5.929% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.866 | -€ 108.501 | -€ 106.635 | -5.715% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 25.096 | +€ 25.096 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 25.096 | +€ 25.096 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 79 | € 52.456 | +€ 52.376 | +66.140% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 79 | € 52.456 | +€ 52.376 | +66.140% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.945 | -€ 135.860 | -€ 133.915 | -6.885% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.945 | -€ 135.860 | -€ 133.915 | -6.885% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.945 | -€ 135.860 | -€ 133.915 | -6.885% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.