BALLOON INC.: wat veranderde er
BALLOON INC.
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 6.993
daling van € 6.993 (-90,6%), van € 7.717 naar € 725
waarvan Handelsvorderingen: -€ 4.678
- Liquide middelen +€ 1.208
stijging van € 1.208 (+50,5%), van € 2.389 naar € 3.597
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 6.993) en Overige schulden (+€ 6.472)
- Materiële vaste activa -€ 130
niet meer vermeld in 2025 (was € 130)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 8.730
daling van € 8.730 (-15,3%), van -€ 56.939 naar -€ 65.670
- Overige schulden +€ 6.472
stijging van € 6.472 (+21,1%), van € 30.602 naar € 37.074
- Handelsschulden -€ 4.080
niet meer vermeld in 2025 (was € 4.080)
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 423
stijging van € 423 (+244%), van € 174 naar € 596
- Bruto bedrijfsmarge +€ 7.349
stijging van € 7.349 (+47,0%), van -€ 15.647 naar -€ 8.298
- Afschrijvingen -€ 729
daling van € 729 (-84,8%), van € 860 naar € 130
- Andere bedrijfskosten -€ 384
daling van € 384 (-72,7%), van € 528 naar € 144
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 10.237 | € 4.321 | -€ 5.916 | -57,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 130 | - | -€ 130 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 130 | - | -€ 130 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 130 | - | -€ 130 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 10.107 | € 4.321 | -€ 5.785 | -57,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 7.717 | € 725 | -€ 6.993 | -90,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.384 | € 706 | -€ 4.678 | -86,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.333 | € 18 | -€ 2.315 | -99,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.389 | € 3.597 | +€ 1.208 | +50,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 10.237 | € 4.321 | -€ 5.916 | -57,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 24.619 | -€ 33.349 | -€ 8.730 | -35,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.500 | € 1.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 30.821 | € 30.821 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 30.821 | € 30.821 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 56.939 | -€ 65.670 | -€ 8.730 | -15,3% |
| Schulden | 17/49 | € 34.856 | € 37.670 | +€ 2.815 | +8,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 34.682 | € 37.074 | +€ 2.392 | +6,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.080 | - | -€ 4.080 | |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.080 | - | -€ 4.080 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 30.602 | € 37.074 | +€ 6.472 | +21,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 174 | € 596 | +€ 423 | +244% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 860 | € 130 | -€ 729 | -84,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 528 | € 144 | -€ 384 | -72,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 15.647 | -€ 8.298 | +€ 7.349 | +47,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 17.034 | -€ 8.572 | +€ 8.462 | +49,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 185 | € 158 | -€ 27 | -14,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 185 | € 158 | -€ 27 | -14,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 17.219 | -€ 8.730 | +€ 8.489 | +49,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 17.219 | -€ 8.730 | +€ 8.489 | +49,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 17.219 | -€ 8.730 | +€ 8.489 | +49,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.