BALI DOC: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BALI DOC
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 929.627
stijging van € 929.627 (+72,6%), van € 1,3 mln naar € 2,2 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 957.807
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 158.500
stijging van € 158.500 (+62,7%), van € 252.872 naar € 411.372
waarvan Handelsvorderingen: +€ 400.000
- Schulden op meer dan één jaar +€ 777.122
stijging van € 777.122 (+87,3%), van € 889.750 naar € 1,7 mln
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 107.852
stijging van € 107.852 (+257%), van € 42.000 naar € 149.852
- Reserves +€ 104.537
stijging van € 104.537 (+20,2%), van € 517.333 naar € 621.870
- Handelsschulden +€ 52.431
stijging van € 52.431 (+54,8%), van € 95.598 naar € 148.029
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 50.311
stijging van € 50.311 (+49,4%), van € 101.755 naar € 152.066
- Bruto bedrijfsmarge +€ 163.493
stijging van € 163.493 (+41,7%), van € 392.522 naar € 556.015
- Afschrijvingen +€ 83.052
stijging van € 83.052 (+140%), van € 59.283 naar € 142.335
- Financiële kosten +€ 12.804
stijging van € 12.804 (+37,4%), van € 34.268 naar € 47.072
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.846.845 | € 2.916.399 | +€ 1,1 mln | +57,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.529.936 | € 2.459.563 | +€ 929.627 | +60,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.280.936 | € 2.210.563 | +€ 929.627 | +72,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 841.833 | € 1.799.640 | +€ 957.807 | +114% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 436.186 | € 408.061 | -€ 28.125 | -6,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.917 | € 2.862 | -€ 55 | -1,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 249.000 | € 249.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 316.909 | € 456.836 | +€ 139.927 | +44,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 252.872 | € 411.372 | +€ 158.500 | +62,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 400.000 | +€ 400.000 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 252.872 | € 11.372 | -€ 241.500 | -95,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 59.848 | € 44.249 | -€ 15.599 | -26,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.189 | € 1.215 | -€ 2.974 | -71,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.846.845 | € 2.916.399 | +€ 1,1 mln | +57,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 549.521 | € 654.057 | +€ 104.536 | +19,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 517.333 | € 621.870 | +€ 104.537 | +20,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 517.333 | € 621.870 | +€ 104.537 | +20,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 29.188 | € 29.187 | -€ 1 | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 1.297.324 | € 2.262.342 | +€ 965.018 | +74,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 889.750 | € 1.666.872 | +€ 777.122 | +87,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 889.750 | € 1.666.872 | +€ 777.122 | +87,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 365.574 | € 445.618 | +€ 80.044 | +21,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 101.755 | € 152.066 | +€ 50.311 | +49,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 95.598 | € 148.029 | +€ 52.431 | +54,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 95.598 | € 148.029 | +€ 52.431 | +54,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 119.039 | € 86.980 | -€ 32.059 | -26,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 119.039 | € 84.480 | -€ 34.559 | -29,0% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 2.500 | +€ 2.500 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 49.182 | € 58.543 | +€ 9.361 | +19,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 42.000 | € 149.852 | +€ 107.852 | +257% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 225 | € 0 | -€ 225 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 59.283 | € 142.335 | +€ 83.052 | +140% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.814 | € 6.404 | +€ 2.590 | +67,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 392.522 | € 556.015 | +€ 163.493 | +41,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 329.200 | € 407.276 | +€ 78.076 | +23,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 10 | € 0 | -€ 10 | -100% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 10 | € 0 | -€ 10 | -100% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 34.268 | € 47.072 | +€ 12.804 | +37,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 34.268 | € 47.072 | +€ 12.804 | +37,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 294.942 | € 360.204 | +€ 65.262 | +22,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 107.797 | € 107.298 | -€ 499 | -0,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 187.145 | € 252.906 | +€ 65.761 | +35,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 187.145 | € 252.906 | +€ 65.761 | +35,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.