BAGOLY CONSTRUCT: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BAGOLY CONSTRUCT
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 8.454
nieuw in 2025: € 8.454
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 5.444
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 859
daling van € 859 (-4,1%), van € 21.099 naar € 20.241
waarvan Handelsvorderingen: -€ 4.110
- Overgedragen winst (verlies) +€ 5.795
nieuw in 2025: € 5.795
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 1.686
stijging van € 1.686 (+54,3%), van € 3.103 naar € 4.789
- Handelsschulden +€ 560
stijging van € 560 (+33,1%), van € 1.692 naar € 2.251
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 427
daling van € 427 (-4,5%), van € 9.570 naar € 9.143
- Bruto bedrijfsmarge +€ 6.941
stijging van € 6.941 (+69,1%), van € 10.043 naar € 16.984
- Financiële kosten +€ 3.888
stijging van € 3.888 (+466%), van € 834 naar € 4.722
- Andere bedrijfskosten +€ 1.502
stijging van € 1.502 (+228%), van € 658 naar € 2.160
- Afschrijvingen +€ 972
stijging van € 972 (+62,0%), van € 1.567 naar € 2.539
- Belastingen -€ 217
daling van € 217 (-10,9%), van € 1.986 naar € 1.768
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
De liquide middelen of het resultaat staan niet als afzonderlijke post in beide jaarrekeningen; de kasstroom valt daaruit niet af te leiden.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 21.362 | € 28.976 | +€ 7.614 | +35,6% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 263 | € 0 | -€ 263 | -100% |
| Vaste activa | 21/28 | - | € 8.544 | +€ 8.544 | |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 90 | +€ 90 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | - | € 8.454 | +€ 8.454 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 3.010 | +€ 3.010 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 5.444 | +€ 5.444 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 21.099 | € 20.432 | -€ 668 | -3,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 21.099 | € 20.241 | -€ 859 | -4,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 4.264 | € 154 | -€ 4.110 | -96,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 16.835 | € 20.086 | +€ 3.251 | +19,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 191 | +€ 191 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 21.362 | € 28.976 | +€ 7.614 | +35,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 6.998 | € 12.792 | +€ 5.795 | +82,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 4.998 | € 4.998 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 4.998 | € 4.998 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 5.795 | +€ 5.795 | |
| Schulden | 17/49 | € 14.364 | € 16.184 | +€ 1.819 | +12,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 14.364 | € 16.184 | +€ 1.819 | +12,7% |
| Financiële schulden | 43 | € 9.570 | € 9.143 | -€ 427 | -4,5% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 9.570 | € 9.143 | -€ 427 | -4,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.692 | € 2.251 | +€ 560 | +33,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.692 | € 2.251 | +€ 560 | +33,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.103 | € 4.789 | +€ 1.686 | +54,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.103 | € 4.789 | +€ 1.686 | +54,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.567 | € 2.539 | +€ 972 | +62,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 658 | € 2.160 | +€ 1.502 | +228% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 10.043 | € 16.984 | +€ 6.941 | +69,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 7.818 | € 12.285 | +€ 4.468 | +57,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 834 | € 4.722 | +€ 3.888 | +466% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 834 | € 4.722 | +€ 3.888 | +466% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 6.983 | € 7.563 | +€ 580 | +8,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.986 | € 1.768 | -€ 217 | -10,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 4.998 | € 5.795 | +€ 797 | +15,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 4.998 | € 5.795 | +€ 797 | +15,9% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.