B & B Worldwide: wat veranderde er
B & B Worldwide
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 181.049
daling van € 181.049 (-85,4%), van € 212.006 naar € 30.957
vooral door Overige schulden (-€ 1,1 mln) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 895.723)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 2,0 mln
stijging van € 2,0 mln (+111%), van € 1,8 mln naar € 3,8 mln
- Overige schulden -€ 1,1 mln
daling van € 1,1 mln (-57,4%), van € 2,0 mln naar € 852.238
- Schulden op meer dan één jaar -€ 895.723
daling van € 895.723 (-8,7%), van € 10,3 mln naar € 9,4 mln
- Financiële opbrengsten -€ 1,8 mln
daling van € 1,8 mln (-47,7%), van € 3,8 mln naar € 2,0 mln
- Handelsgoederen en grondstoffen -€ 394.236
daling van € 394.236 (-25,5%), van € 1,5 mln naar € 1,2 mln
- Omzet -€ 384.531
daling van € 384.531 (-20,1%), van € 1,9 mln naar € 1,5 mln
- Diensten en diverse goederen -€ 25.327
daling van € 25.327 (-63,3%), van € 40.001 naar € 14.673
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 14.735.012 | € 14.594.184 | -€ 140.828 | -1,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 14.089.075 | € 14.089.075 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 14.089.075 | € 14.089.075 | = | 0,0% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 14.089.075 | € 14.089.075 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 280 | € 14.089.075 | € 14.089.075 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 645.937 | € 505.109 | -€ 140.828 | -21,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 60.000 | € 35.000 | -€ 25.000 | -41,7% |
| Overige vorderingen | 291 | € 60.000 | € 35.000 | -€ 25.000 | -41,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 363.102 | € 430.267 | +€ 67.165 | +18,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 361.154 | € 428.318 | +€ 67.165 | +18,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.949 | € 1.949 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 212.006 | € 30.957 | -€ 181.049 | -85,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 10.829 | € 8.884 | -€ 1.944 | -18,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 14.735.012 | € 14.594.184 | -€ 140.828 | -1,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 2.049.760 | € 4.064.248 | +€ 2,0 mln | +98,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 232.283 | € 232.283 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 2.166 | € 2.166 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.166 | € 2.166 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.166 | € 2.166 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.815.311 | € 3.829.799 | +€ 2,0 mln | +111% |
| Schulden | 17/49 | € 12.685.251 | € 10.529.935 | -€ 2,2 mln | -17,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 10.311.698 | € 9.415.976 | -€ 895.723 | -8,7% |
| Overige schulden | 178/9 | € 10.311.698 | € 9.415.976 | -€ 895.723 | -8,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.326.850 | € 1.084.700 | -€ 1,2 mln | -53,4% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 133 | +€ 133 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 133 | +€ 133 | |
| Handelsschulden | 44 | € 273.242 | € 159.884 | -€ 113.358 | -41,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 273.242 | € 159.884 | -€ 113.358 | -41,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 53.608 | € 72.445 | +€ 18.837 | +35,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 53.608 | € 72.445 | +€ 18.837 | +35,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.000.000 | € 852.238 | -€ 1,1 mln | -57,4% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 46.703 | € 29.260 | -€ 17.443 | -37,3% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 1.937.730 | € 1.531.496 | -€ 406.233 | -21,0% |
| Omzet | 70 | € 1.916.027 | € 1.531.496 | -€ 384.531 | -20,1% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | € 4.960 | - | -€ 4.960 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 16.742 | - | -€ 16.742 | |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 1.650.743 | € 1.170.313 | -€ 480.430 | -29,1% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen | 60 | € 1.548.746 | € 1.154.510 | -€ 394.236 | -25,5% |
| Aankopen | 600/8 | € 1.548.746 | € 1.154.510 | -€ 394.236 | -25,5% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 40.001 | € 14.673 | -€ 25.327 | -63,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 14.000 | - | -€ 14.000 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.861 | € 1.130 | -€ 732 | -39,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 46.135 | - | -€ 46.135 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 286.987 | € 361.184 | +€ 74.196 | +25,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.825.575 | € 2.000.004 | -€ 1,8 mln | -47,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.825.575 | € 2.000.004 | -€ 1,8 mln | -47,7% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa | 750 | € 3.822.316 | € 2.000.000 | -€ 1,8 mln | -47,7% |
| Andere financiële opbrengsten | 752/9 | € 3.258 | € 4 | -€ 3.254 | -99,9% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 318.392 | € 336.462 | +€ 18.071 | +5,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 318.392 | € 336.462 | +€ 18.071 | +5,7% |
| Kosten van schulden | 650 | € 318.392 | € 336.462 | +€ 18.071 | +5,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 3.794.170 | € 2.024.725 | -€ 1,8 mln | -46,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.051 | € 10.237 | +€ 7.186 | +236% |
| Belastingen | 670/3 | € 3.051 | € 10.237 | +€ 7.186 | +236% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 3.791.118 | € 2.014.488 | -€ 1,8 mln | -46,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 3.791.118 | € 2.014.488 | -€ 1,8 mln | -46,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.