AUDIT REPORTS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
AUDIT REPORTS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 5.184
stijging van € 5.184 (+50,7%), van € 10.226 naar € 15.410
- Liquide middelen -€ 3.393
daling van € 3.393 (-67,8%), van € 5.008 naar € 1.615
vooral door Handelsschulden (-€ 25.728) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 5.184)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 28.456
stijging van € 28.456 (+9,0%), van -€ 314.630 naar -€ 286.174
- Handelsschulden -€ 25.728
daling van € 25.728 (-45,5%), van € 56.597 naar € 30.869
- Overige schulden -€ 3.713
daling van € 3.713 (-2,8%), van € 134.676 naar € 130.963
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.776
stijging van € 2.776 (+123%), van € 2.249 naar € 5.025
- Bruto bedrijfsmarge +€ 10.242
stijging van € 10.242 (+40,1%), van € 25.545 naar € 35.787
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 15.234 | € 17.025 | +€ 1.791 | +11,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 15.234 | € 17.025 | +€ 1.791 | +11,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 10.226 | € 15.410 | +€ 5.184 | +50,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 10.226 | € 15.410 | +€ 5.184 | +50,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.008 | € 1.615 | -€ 3.393 | -67,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 15.234 | € 17.025 | +€ 1.791 | +11,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 178.288 | -€ 149.832 | +€ 28.456 | +16,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 123.947 | € 123.947 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 12.395 | € 12.395 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 12.395 | € 12.395 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 12.395 | € 12.395 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 314.630 | -€ 286.174 | +€ 28.456 | +9,0% |
| Schulden | 17/49 | € 193.522 | € 166.857 | -€ 26.665 | -13,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 193.522 | € 166.857 | -€ 26.665 | -13,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 56.597 | € 30.869 | -€ 25.728 | -45,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 56.597 | € 30.869 | -€ 25.728 | -45,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.249 | € 5.025 | +€ 2.776 | +123% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.249 | € 5.025 | +€ 2.776 | +123% |
| Overige schulden | 47/48 | € 134.676 | € 130.963 | -€ 3.713 | -2,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 204 | - | -€ 204 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 30 | € 45 | +€ 15 | +50,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 25.545 | € 35.787 | +€ 10.242 | +40,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 25.311 | € 35.742 | +€ 10.431 | +41,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 6.975 | € 7.286 | +€ 311 | +4,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 6.975 | € 7.286 | +€ 311 | +4,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 18.336 | € 28.456 | +€ 10.120 | +55,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 18.336 | € 28.456 | +€ 10.120 | +55,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 18.336 | € 28.456 | +€ 10.120 | +55,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.