AS-MULTI SERVICES: wat veranderde er
AS-MULTI SERVICES
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 28.380
stijging van € 28.380 (+506%), van € 5.612 naar € 33.992
- Liquide middelen -€ 17.497
daling van € 17.497 (-77,9%), van € 22.472 naar € 4.975
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 28.380) en Overige schulden (-€ 14.435)
- Immateriële vaste activa -€ 5.000
daling van € 5.000 (-25,0%), van € 20.000 naar € 15.000
- Handelsschulden +€ 26.578
stijging van € 26.578 (+414%), van € 6.420 naar € 32.998
- Overige schulden -€ 14.435
daling van € 14.435 (-37,4%), van € 38.608 naar € 24.173
- Overgedragen winst (verlies) -€ 13.465
daling van € 13.465 (-215%), van -€ 6.268 naar -€ 19.733
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 7.205
stijging van € 7.205 (+67,7%), van € 10.646 naar € 17.850
waarvan Belastingen: +€ 10.844
- Personeelskosten +€ 7.339
stijging van € 7.339 (+61,0%), van € 12.040 naar € 19.379
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.308
daling van € 4.308 (-27,7%), van € 15.550 naar € 11.241
- Andere bedrijfskosten -€ 384
niet meer vermeld in 2024 (was € 384)
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 50.406 | € 56.289 | +€ 5.883 | +11,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 22.322 | € 17.322 | -€ 5.000 | -22,4% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 20.000 | € 15.000 | -€ 5.000 | -25,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.322 | € 2.322 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 28.084 | € 38.967 | +€ 10.883 | +38,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.612 | € 33.992 | +€ 28.380 | +506% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.612 | € 33.992 | +€ 28.380 | +506% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 22.472 | € 4.975 | -€ 17.497 | -77,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 50.406 | € 56.289 | +€ 5.883 | +11,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 5.268 | -€ 18.733 | -€ 13.465 | -256% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 6.268 | -€ 19.733 | -€ 13.465 | -215% |
| Schulden | 17/49 | € 55.674 | € 75.022 | +€ 19.348 | +34,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 55.674 | € 75.022 | +€ 19.348 | +34,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.420 | € 32.998 | +€ 26.578 | +414% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.420 | € 32.998 | +€ 26.578 | +414% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.646 | € 17.850 | +€ 7.205 | +67,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.428 | € 15.272 | +€ 10.844 | +245% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 6.218 | € 2.579 | -€ 3.639 | -58,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 38.608 | € 24.173 | -€ 14.435 | -37,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 12.040 | € 19.379 | +€ 7.339 | +61,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 384 | - | -€ 384 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 15.550 | € 11.241 | -€ 4.308 | -27,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.874 | -€ 13.137 | -€ 11.263 | -601% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 196 | € 328 | +€ 132 | +67,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 196 | € 328 | +€ 132 | +67,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 2.070 | -€ 13.465 | -€ 11.395 | -551% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 2.070 | -€ 13.465 | -€ 11.395 | -551% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 2.070 | -€ 13.465 | -€ 11.395 | -551% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.