ARMATILCO: wat veranderde er
ARMATILCO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 88.325
daling van € 88.325 (-40,1%), van € 220.325 naar € 132.000
waarvan Overige vorderingen: -€ 138.325
- Reserves -€ 170.000
daling van € 170.000 (-22,2%), van € 766.020 naar € 596.020
- Overige schulden +€ 166.870
stijging van € 166.870 (+9,4%), van € 1,8 mln naar € 1,9 mln
- Schulden op meer dan één jaar -€ 137.851
daling van € 137.851 (-32,2%), van € 427.488 naar € 289.637
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 37.994
stijging van € 37.994 (+260%), van € 14.586 naar € 52.580
- Financiële opbrengsten -€ 138.000
daling van € 138.000 (-69,0%), van € 200.000 naar € 62.000
- Bruto bedrijfsmarge +€ 65.945
stijging van € 65.945 (+42,5%), van € 155.060 naar € 221.004
- Belastingen +€ 15.043
stijging van € 15.043 (+35,0%), van € 43.007 naar € 58.050
- Financiële kosten +€ 3.538
stijging van € 3.538 (+18,4%), van € 19.225 naar € 22.763
- Afschrijvingen +€ 2.397
stijging van € 2.397 (+14,0%), van € 17.135 naar € 19.532
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 3.542.310 | € 3.437.788 | -€ 104.522 | -3,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.277.292 | € 3.260.501 | -€ 16.791 | -0,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 53.440 | € 36.650 | -€ 16.791 | -31,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.402 | € 2.603 | -€ 798 | -23,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 50.039 | € 34.046 | -€ 15.993 | -32,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 3.223.852 | € 3.223.852 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 265.018 | € 177.287 | -€ 87.731 | -33,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 220.325 | € 132.000 | -€ 88.325 | -40,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 20.000 | € 70.000 | +€ 50.000 | +250% |
| Overige vorderingen | 41 | € 200.325 | € 62.000 | -€ 138.325 | -69,1% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 43.275 | € 42.909 | -€ 366 | -0,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.418 | € 2.378 | +€ 960 | +67,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 3.542.310 | € 3.437.788 | -€ 104.522 | -3,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.175.210 | € 1.007.870 | -€ 167.340 | -14,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 37.200 | € 37.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 766.020 | € 596.020 | -€ 170.000 | -22,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 766.020 | € 596.020 | -€ 170.000 | -22,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 371.990 | € 374.650 | +€ 2.660 | +0,7% |
| Schulden | 17/49 | € 2.367.100 | € 2.429.918 | +€ 62.818 | +2,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 427.488 | € 289.637 | -€ 137.851 | -32,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 427.488 | € 289.637 | -€ 137.851 | -32,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.938.362 | € 2.139.318 | +€ 200.956 | +10,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 147.732 | € 148.146 | +€ 414 | +0,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.071 | € 1.749 | -€ 4.322 | -71,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.071 | € 1.749 | -€ 4.322 | -71,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 14.586 | € 52.580 | +€ 37.994 | +260% |
| Belastingen | 450/3 | € 14.586 | € 52.580 | +€ 37.994 | +260% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.769.973 | € 1.936.843 | +€ 166.870 | +9,4% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.250 | € 964 | -€ 287 | -22,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 17.135 | € 19.532 | +€ 2.397 | +14,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 155.060 | € 221.004 | +€ 65.945 | +42,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 137.925 | € 201.473 | +€ 63.548 | +46,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 200.000 | € 62.000 | -€ 138.000 | -69,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 200.000 | € 62.000 | -€ 138.000 | -69,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 19.225 | € 22.763 | +€ 3.538 | +18,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 19.225 | € 22.763 | +€ 3.538 | +18,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 318.700 | € 240.710 | -€ 77.990 | -24,5% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 43.007 | € 58.050 | +€ 15.043 | +35,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 275.693 | € 182.660 | -€ 93.033 | -33,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 275.693 | € 182.660 | -€ 93.033 | -33,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.