ARCHIPEL: wat veranderde er
ARCHIPEL
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 334.561
nieuw in 2025: € 334.561
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 297.408
- Liquide middelen +€ 89.607
stijging van € 89.607 (+9.498%), van € 943 naar € 90.550
vooral door Overige schulden (+€ 390.094) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 41.404)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 41.404
daling van € 41.404 (-78,8%), van € 52.533 naar € 11.129
waarvan Overige vorderingen: -€ 23.032
- Overige schulden +€ 390.094
stijging van € 390.094 (+6.663%), van € 5.855 naar € 395.949
- Overgedragen winst (verlies) -€ 16.136
daling van € 16.136 (-3,3%), van -€ 493.502 naar -€ 509.638
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 6.875
stijging van € 6.875 (+258%), van € 2.668 naar € 9.543
- Andere bedrijfskosten +€ 26.302
stijging van € 26.302, van € 0 naar € 26.302
- Afschrijvingen +€ 2.884
nieuw in 2025: € 2.884
- Financiële opbrengsten +€ 1.692
nieuw in 2025: € 1.692
- Bruto bedrijfsmarge -€ 1.674
daling van € 1.674 (-3,6%), van € 46.389 naar € 44.715
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 53.476 | € 436.240 | +€ 382.764 | +716% |
| Vaste activa | 21/28 | - | € 334.561 | +€ 334.561 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | - | € 334.561 | +€ 334.561 | |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 297.408 | +€ 297.408 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 37.154 | +€ 37.154 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 53.476 | € 101.679 | +€ 48.203 | +90,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 52.533 | € 11.129 | -€ 41.404 | -78,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 29.500 | € 11.128 | -€ 18.372 | -62,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 23.033 | € 1 | -€ 23.032 | -100,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 943 | € 90.550 | +€ 89.607 | +9.498% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 53.476 | € 436.240 | +€ 382.764 | +716% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 44.427 | € 28.291 | -€ 16.136 | -36,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 537.929 | € 537.929 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 537.929 | - | -€ 537.929 | |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 537.929 | - | -€ 537.929 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 493.502 | -€ 509.638 | -€ 16.136 | -3,3% |
| Schulden | 17/49 | € 9.049 | € 407.949 | +€ 398.900 | +4.408% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 9.049 | € 407.949 | +€ 398.900 | +4.408% |
| Handelsschulden | 44 | € 526 | € 2.457 | +€ 1.931 | +367% |
| Leveranciers | 440/4 | € 526 | € 2.457 | +€ 1.931 | +367% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.668 | € 9.543 | +€ 6.875 | +258% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.668 | € 9.543 | +€ 6.875 | +258% |
| Overige schulden | 47/48 | € 5.855 | € 395.949 | +€ 390.094 | +6.663% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | - | € 2.884 | +€ 2.884 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 0 | € 26.302 | +€ 26.302 | |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 33.202 | +€ 33.202 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 46.389 | € 44.715 | -€ 1.674 | -3,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 46.389 | -€ 17.673 | -€ 64.062 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 1.692 | +€ 1.692 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 1.692 | +€ 1.692 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 153 | € 155 | +€ 1 | +1,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 153 | € 155 | +€ 1 | +1,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 46.236 | -€ 16.136 | -€ 62.371 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 46.236 | -€ 16.136 | -€ 62.371 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 46.236 | -€ 16.136 | -€ 62.371 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.