ARCHIPEL: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
ARCHIPEL
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 6.165
stijging van € 6.165 (+39,0%), van € 15.800 naar € 21.966
vooral door Afschrijvingen (+€ 3.168) en Overlopende rekeningen (activa) (+€ 1.963)
- Materiële vaste activa -€ 3.168
daling van € 3.168 (-11,0%), van € 28.922 naar € 25.754
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 1.963
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.963)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 1.143
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.143)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 1.518
daling van € 1.518 (-80,6%), van € 1.883 naar € 366
- Overige schulden +€ 905
nieuw in 2025: € 905
- Aankopen en diensten +€ 1.173
nieuw in 2025: € 1.173
- Bruto bedrijfsmarge -€ 348
daling van € 348 (-12,6%), van € 2.774 naar € 2.425
- Afschrijvingen -€ 104
daling van € 104 (-3,2%), van € 3.272 naar € 3.168
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 47.827 | € 47.719 | -€ 108 | -0,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 28.922 | € 25.754 | -€ 3.168 | -11,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 28.922 | € 25.754 | -€ 3.168 | -11,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 28.922 | € 25.754 | -€ 3.168 | -11,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 18.906 | € 21.966 | +€ 3.060 | +16,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.143 | - | -€ 1.143 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.143 | - | -€ 1.143 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 15.800 | € 21.966 | +€ 6.165 | +39,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.963 | - | -€ 1.963 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 47.827 | € 47.719 | -€ 108 | -0,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 47.607 | € 46.089 | -€ 1.518 | -3,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.840 | € 18.840 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 26.884 | € 26.884 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.884 | € 1.884 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.884 | € 1.884 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.883 | € 366 | -€ 1.518 | -80,6% |
| Schulden | 17/49 | € 220 | € 1.630 | +€ 1.410 | +641% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 220 | € 1.430 | +€ 1.210 | +550% |
| Handelsschulden | 44 | € 220 | € 525 | +€ 305 | +139% |
| Leveranciers | 440/4 | € 220 | € 525 | +€ 305 | +139% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 905 | +€ 905 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 200 | +€ 200 | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | - | € 1.173 | +€ 1.173 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.272 | € 3.168 | -€ 104 | -3,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 586 | € 612 | +€ 26 | +4,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 2.774 | € 2.425 | -€ 348 | -12,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.084 | -€ 1.355 | -€ 270 | -24,9% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 163 | € 163 | = | 0,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 163 | € 163 | = | 0,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.248 | -€ 1.518 | -€ 270 | -21,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.248 | -€ 1.518 | -€ 270 | -21,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.248 | -€ 1.518 | -€ 270 | -21,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.