ANDANTE PROJECTS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
ANDANTE PROJECTS
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 62.843
daling van € 62.843 (-11,0%), van € 569.554 naar € 506.712
- Overgedragen winst (verlies) -€ 72.141
daling van € 72.141 (-74,5%), van € 96.870 naar € 24.730
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 10.710
stijging van € 10.710 (+21,5%), van € 49.822 naar € 60.532
- Financiële kosten +€ 10.707
stijging van € 10.707 (+4.740%), van € 226 naar € 10.933
- Bruto bedrijfsmarge -€ 944
daling van € 944 (-36,6%), van € 2.579 naar € 1.635
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 570.055 | € 506.928 | -€ 63.127 | -11,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 569.554 | € 506.712 | -€ 62.843 | -11,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 569.554 | € 506.712 | -€ 62.843 | -11,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 569.554 | € 506.712 | -€ 62.843 | -11,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 500 | € 216 | -€ 284 | -56,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 500 | € 216 | -€ 284 | -56,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 570.055 | € 506.928 | -€ 63.127 | -11,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 364.177 | € 292.036 | -€ 72.141 | -19,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 254.906 | € 254.906 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 252.906 | € 252.906 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 96.870 | € 24.730 | -€ 72.141 | -74,5% |
| Schulden | 17/49 | € 205.878 | € 214.892 | +€ 9.014 | +4,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 154.059 | € 153.000 | -€ 1.059 | -0,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 154.059 | € 153.000 | -€ 1.059 | -0,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.998 | € 1.361 | -€ 637 | -31,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.998 | € 1.361 | -€ 637 | -31,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 49.822 | € 60.532 | +€ 10.710 | +21,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 62.843 | € 62.843 | = | 0,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 2.579 | € 1.635 | -€ 944 | -36,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 60.264 | -€ 61.208 | -€ 944 | -1,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 226 | € 10.933 | +€ 10.707 | +4.740% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 226 | € 10.933 | +€ 10.707 | +4.740% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 60.490 | -€ 72.141 | -€ 11.651 | -19,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 60.490 | -€ 72.141 | -€ 11.651 | -19,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 60.490 | -€ 72.141 | -€ 11.651 | -19,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.