AMT GROUP: wat veranderde er
AMT GROUP
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 62.940
daling van € 62.940 (-75,6%), van € 83.247 naar € 20.306
waarvan Handelsvorderingen: -€ 55.533
- Liquide middelen -€ 52.674
daling van € 52.674 (-68,0%), van € 77.515 naar € 24.841
vooral door Handelsschulden (-€ 97.108) en Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen (-€ 28.589)
- Oprichtingskosten +€ 13.015
nieuw in 2025: € 13.015
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 9.045
daling van € 9.045 (-97,9%), van € 9.236 naar € 191
- Immateriële vaste activa +€ 7.799
nieuw in 2025: € 7.799
- Handelsschulden -€ 97.108
daling van € 97.108 (-69,7%), van € 139.286 naar € 42.178
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 28.589
daling van € 28.589 (-80,4%), van € 35.540 naar € 6.951
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 9.534
stijging van € 9.534 (+22,1%), van € 43.164 naar € 52.697
- Overgedragen winst (verlies) +€ 8.806
stijging van € 8.806 (+11,9%), van -€ 73.827 naar -€ 65.021
- Schulden op meer dan één jaar -€ 6.951
daling van € 6.951 (-85,3%), van € 8.144 naar € 1.193
- Waardeverminderingen -€ 53.878
daling van € 53.878, van € 25.226 naar -€ 28.652
- Bruto bedrijfsmarge +€ 33.247
stijging van € 33.247, van -€ 27.028 naar € 6.219
- Andere bedrijfskosten +€ 27.187
stijging van € 27.187 (+1.142%), van € 2.382 naar € 29.569
- Financiële kosten -€ 2.060
daling van € 2.060 (-23,2%), van € 8.877 naar € 6.817
- Financiële opbrengsten -€ 767
daling van € 767 (-49,7%), van € 1.545 naar € 778
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 176.677 | € 70.006 | -€ 106.671 | -60,4% |
| Oprichtingskosten | 20 | - | € 13.015 | +€ 13.015 | |
| Vaste activa | 21/28 | € 6.680 | € 11.653 | +€ 4.973 | +74,4% |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 7.799 | +€ 7.799 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 6.680 | € 3.854 | -€ 2.826 | -42,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 6.680 | € 3.854 | -€ 2.826 | -42,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 169.998 | € 45.338 | -€ 124.659 | -73,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 83.247 | € 20.306 | -€ 62.940 | -75,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 60.839 | € 5.306 | -€ 55.533 | -91,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 22.407 | € 15.000 | -€ 7.407 | -33,1% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 77.515 | € 24.841 | -€ 52.674 | -68,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 9.236 | € 191 | -€ 9.045 | -97,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 176.677 | € 70.006 | -€ 106.671 | -60,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 55.227 | -€ 46.421 | +€ 8.806 | +15,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 73.827 | -€ 65.021 | +€ 8.806 | +11,9% |
| Schulden | 17/49 | € 231.904 | € 116.427 | -€ 115.477 | -49,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 8.144 | € 1.193 | -€ 6.951 | -85,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 8.144 | € 1.193 | -€ 6.951 | -85,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 223.760 | € 115.105 | -€ 108.655 | -48,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 35.540 | € 6.951 | -€ 28.589 | -80,4% |
| Financiële schulden | 43 | € 43.164 | € 52.697 | +€ 9.534 | +22,1% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 43.164 | € 52.697 | +€ 9.534 | +22,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 139.286 | € 42.178 | -€ 97.108 | -69,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 139.286 | € 42.178 | -€ 97.108 | -69,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.031 | € 3.620 | +€ 2.589 | +251% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.031 | € 3.620 | +€ 2.589 | +251% |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.739 | € 9.660 | +€ 4.920 | +104% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 128 | +€ 128 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 7.343 | - | -€ 7.343 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.959 | € 3.479 | +€ 521 | +17,6% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 25.226 | -€ 28.652 | -€ 53.878 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.382 | € 29.569 | +€ 27.187 | +1.142% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 4.341 | -€ 13.022 | -€ 17.363 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 27.028 | € 6.219 | +€ 33.247 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 61.935 | € 14.846 | +€ 76.781 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.545 | € 778 | -€ 767 | -49,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.545 | € 778 | -€ 767 | -49,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 8.877 | € 6.817 | -€ 2.060 | -23,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 8.877 | € 6.817 | -€ 2.060 | -23,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 69.267 | € 8.806 | +€ 78.073 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 69.267 | € 8.806 | +€ 78.073 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 69.267 | € 8.806 | +€ 78.073 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.