All Round Projects: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
All Round Projects
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 33.788
stijging van € 33.788 (+964,0%), van € 3.505 naar € 37.293
- Liquide middelen +€ 9.956
stijging van € 9.956 (+175,7%), van € 5.667 naar € 15.623
vooral door Overige schulden (+€ 56.202) en Afschrijvingen (+€ 927)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 4.304
stijging van € 4.304 (+72,3%), van € 5.956 naar € 10.260
waarvan Overige vorderingen: +€ 2.201
- Overige schulden +€ 56.202
stijging van € 56.202 (+5719,5%), van € 983 naar € 57.185
- Reserves -€ 6.271
daling van € 6.271 (-51,7%), van € 12.125 naar € 5.854
- Handelsschulden -€ 1.240
daling van € 1.240 (-21,0%), van € 5.915 naar € 4.675
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.199
daling van € 4.199, van € 530 naar -€ 3.669
- Afschrijvingen +€ 232
stijging van € 232 (+33,5%), van € 695 naar € 927
- Financiële kosten -€ 222
daling van € 222 (-16,4%), van € 1.356 naar € 1.134
- Andere bedrijfskosten +€ 154
stijging van € 154 (+56,8%), van € 271 naar € 425
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 19.945 | € 68.387 | +€ 48.441 | +242,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 4.817 | € 5.211 | +€ 394 | +8,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.817 | € 5.211 | +€ 394 | +8,2% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 4.389 | € 3.875 | -€ 514 | -11,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 428 | € 247 | -€ 181 | -42,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 1.089 | +€ 1.089 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 15.129 | € 63.175 | +€ 48.047 | +317,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 3.505 | € 37.293 | +€ 33.788 | +964,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 3.505 | € 37.293 | +€ 33.788 | +964,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.956 | € 10.260 | +€ 4.304 | +72,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.737 | € 7.840 | +€ 2.103 | +36,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 220 | € 2.421 | +€ 2.201 | +1002,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.667 | € 15.623 | +€ 9.956 | +175,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 19.945 | € 68.387 | +€ 48.441 | +242,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 12.625 | € 6.354 | -€ 6.271 | -49,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 12.125 | € 5.854 | -€ 6.271 | -51,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 12.125 | € 5.854 | -€ 6.271 | -51,7% |
| Schulden | 17/49 | € 7.321 | € 62.033 | +€ 54.712 | +747,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 7.321 | € 62.033 | +€ 54.712 | +747,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.915 | € 4.675 | -€ 1.240 | -21,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.915 | € 4.675 | -€ 1.240 | -21,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 423 | € 173 | -€ 250 | -59,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 423 | € 173 | -€ 250 | -59,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 983 | € 57.185 | +€ 56.202 | +5719,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 695 | € 927 | +€ 232 | +33,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 271 | € 425 | +€ 154 | +56,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 530 | -€ 3.669 | -€ 4.199 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 436 | -€ 5.021 | -€ 4.585 | -1052,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 24 | € 52 | +€ 28 | +119,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 24 | € 52 | +€ 28 | +119,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.356 | € 1.134 | -€ 222 | -16,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.356 | € 1.134 | -€ 222 | -16,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.768 | -€ 6.102 | -€ 4.335 | -245,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 173 | € 168 | -€ 5 | -2,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.941 | -€ 6.271 | -€ 4.330 | -223,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.941 | -€ 6.271 | -€ 4.330 | -223,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.