Alena Moerman: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Alena Moerman
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 53.446
stijging van € 53.446 (+51,0%), van € 104.834 naar € 158.280
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 88.668) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 15.197)
- Materiële vaste activa -€ 3.858
daling van € 3.858 (-7,8%), van € 49.365 naar € 45.507
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 7.715
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 3.815
stijging van € 3.815 (+22,3%), van € 17.110 naar € 20.925
- Reserves +€ 88.668
stijging van € 88.668 (+121%), van € 73.326 naar € 161.995
- Overige schulden -€ 51.092
daling van € 51.092 (-91,1%), van € 56.085 naar € 4.993
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 15.197
stijging van € 15.197 (+43,8%), van € 34.730 naar € 49.928
waarvan Belastingen: +€ 18.566
- Bruto bedrijfsmarge +€ 30.559
stijging van € 30.559 (+32,6%), van € 93.628 naar € 124.187
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 171.309 | € 224.712 | +€ 53.403 | +31,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 49.365 | € 45.507 | -€ 3.858 | -7,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 49.365 | € 45.507 | -€ 3.858 | -7,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.549 | € 3.221 | +€ 1.673 | +108% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 34.443 | € 26.728 | -€ 7.715 | -22,4% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 13.373 | € 15.558 | +€ 2.184 | +16,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 121.944 | € 179.205 | +€ 57.261 | +47,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 104.834 | € 158.280 | +€ 53.446 | +51,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 17.110 | € 20.925 | +€ 3.815 | +22,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 171.309 | € 224.712 | +€ 53.403 | +31,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 78.326 | € 166.995 | +€ 88.668 | +113% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 73.326 | € 161.995 | +€ 88.668 | +121% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 73.326 | € 161.995 | +€ 88.668 | +121% |
| Schulden | 17/49 | € 92.983 | € 57.717 | -€ 35.266 | -37,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 92.562 | € 56.940 | -€ 35.622 | -38,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.747 | € 2.020 | +€ 273 | +15,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.747 | € 2.020 | +€ 273 | +15,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 34.730 | € 49.928 | +€ 15.197 | +43,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 27.962 | € 46.528 | +€ 18.566 | +66,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 6.768 | € 3.400 | -€ 3.369 | -49,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 56.085 | € 4.993 | -€ 51.092 | -91,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 421 | € 777 | +€ 356 | +84,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 10.676 | € 11.257 | +€ 581 | +5,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 291 | € 694 | +€ 403 | +139% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 93.628 | € 124.187 | +€ 30.559 | +32,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 82.662 | € 112.236 | +€ 29.574 | +35,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 11 | +€ 11 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 11 | +€ 11 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 59 | € 45 | -€ 14 | -23,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 59 | € 45 | -€ 14 | -23,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 82.603 | € 112.202 | +€ 29.598 | +35,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 22.995 | € 23.533 | +€ 539 | +2,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 59.609 | € 88.668 | +€ 29.060 | +48,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 59.609 | € 88.668 | +€ 29.060 | +48,8% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.