ALCHEMY PARTNERS: wat veranderde er
ALCHEMY PARTNERS
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 257.847
stijging van € 257.847 (+858%), van € 30.048 naar € 287.896
vooral door Geldbeleggingen (+€ 249.388) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 68.930)
- Geldbeleggingen -€ 249.388
daling van € 249.388 (-23,2%), van € 1,1 mln naar € 825.826
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 68.930
daling van € 68.930 (-64,7%), van € 106.506 naar € 37.576
waarvan Overige vorderingen: -€ 71.095
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 43.536
stijging van € 43.536 (+58,2%), van € 74.838 naar € 118.374
- Reserves -€ 20.277
daling van € 20.277 (-1,5%), van € 1,4 mln naar € 1,4 mln
waarvan Belastingvrije reserves: -€ 39.995
- Bruto bedrijfsmarge -€ 374.544
daling van € 374.544, van € 325.875 naar -€ 48.669
- Belastingen -€ 119.357
daling van € 119.357 (-98,1%), van € 121.668 naar € 2.311
- Financiële opbrengsten +€ 22.990
stijging van € 22.990 (+88,6%), van € 25.948 naar € 48.938
- Financiële kosten +€ 4.385
stijging van € 4.385 (+218%), van € 2.015 naar € 6.399
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.421.752 | € 1.393.650 | -€ 28.102 | -2,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 135.145 | € 123.978 | -€ 11.167 | -8,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 35.145 | € 23.978 | -€ 11.167 | -31,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 17.034 | € 13.020 | -€ 4.015 | -23,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 18.111 | € 10.958 | -€ 7.153 | -39,5% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.286.607 | € 1.269.673 | -€ 16.934 | -1,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 106.506 | € 37.576 | -€ 68.930 | -64,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | € 2.165 | +€ 2.165 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 106.506 | € 35.411 | -€ 71.095 | -66,8% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 1.075.214 | € 825.826 | -€ 249.388 | -23,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 30.048 | € 287.896 | +€ 257.847 | +858% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 74.838 | € 118.374 | +€ 43.536 | +58,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.421.752 | € 1.393.650 | -€ 28.102 | -2,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.401.814 | € 1.381.537 | -€ 20.277 | -1,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.395.614 | € 1.375.337 | -€ 20.277 | -1,5% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 0 | - | = | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 0 | - | = | |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 40.333 | € 338 | -€ 39.995 | -99,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.355.281 | € 1.374.999 | +€ 19.718 | +1,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 19.938 | € 12.113 | -€ 7.824 | -39,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 18.822 | € 11.471 | -€ 7.351 | -39,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 8.212 | € 2.412 | -€ 5.800 | -70,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 8.212 | € 2.412 | -€ 5.800 | -70,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.141 | € 391 | -€ 2.751 | -87,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.141 | € 391 | -€ 2.751 | -87,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 7.468 | € 8.668 | +€ 1.200 | +16,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.116 | € 642 | -€ 474 | -42,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 0 | - | = | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 10.521 | € 11.167 | +€ 646 | +6,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 573 | € 669 | +€ 95 | +16,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 325.875 | -€ 48.669 | -€ 374.544 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 314.780 | -€ 60.505 | -€ 375.285 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 25.948 | € 48.938 | +€ 22.990 | +88,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 25.948 | € 48.938 | +€ 22.990 | +88,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.015 | € 6.399 | +€ 4.385 | +218% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.015 | € 6.399 | +€ 4.385 | +218% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 338.713 | -€ 17.967 | -€ 356.680 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 121.668 | € 2.311 | -€ 119.357 | -98,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 217.045 | -€ 20.277 | -€ 237.323 | |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 73.372 | € 39.995 | -€ 33.377 | -45,5% |
| Overboeking naar de belastingvrije reserves | 689 | € 0 | - | = | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 290.417 | € 19.718 | -€ 270.700 | -93,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.