ALCALO: wat veranderde er
ALCALO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 115.047
stijging van € 115.047 (+194%), van € 59.375 naar € 174.421
vooral door Overige schulden (+€ 281.439) en Investeringen in vaste activa (netto) (+€ 102.896)
- Financiële vaste activa -€ 106.357
niet meer vermeld in 2025 (was € 106.357)
- Materiële vaste activa -€ 43.983
daling van € 43.983 (-29,2%), van € 150.394 naar € 106.411
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 37.326
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 10.165
daling van € 10.165 (-15,6%), van € 65.145 naar € 54.981
waarvan Handelsvorderingen: -€ 10.416
- Overige schulden +€ 281.439
stijging van € 281.439 (+1.584%), van € 17.772 naar € 299.211
- Reserves -€ 257.167
daling van € 257.167 (-97,2%), van € 264.452 naar € 7.284
- Handelsschulden -€ 46.450
daling van € 46.450 (-83,3%), van € 55.756 naar € 9.306
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 23.560
daling van € 23.560 (-60,1%), van € 39.204 naar € 15.644
waarvan Belastingen: -€ 22.673
- Financiële kosten +€ 106.155
stijging van € 106.155 (+6.288%), van € 1.688 naar € 107.843
- Bruto bedrijfsmarge -€ 53.833
daling van € 53.833 (-20,9%), van € 257.568 naar € 203.736
- Belastingen -€ 22.071
daling van € 22.071 (-42,1%), van € 52.431 naar € 30.360
- Personeelskosten -€ 20.438
daling van € 20.438, van € 19.551 naar -€ 887
- Afschrijvingen +€ 6.955
stijging van € 6.955 (+17,2%), van € 40.488 naar € 47.443
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 381.284 | € 337.032 | -€ 44.252 | -11,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 256.751 | € 106.411 | -€ 150.340 | -58,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 150.394 | € 106.411 | -€ 43.983 | -29,2% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 9.976 | € 3.319 | -€ 6.657 | -66,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 140.418 | € 103.092 | -€ 37.326 | -26,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 106.357 | - | -€ 106.357 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 124.533 | € 230.621 | +€ 106.088 | +85,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 65.145 | € 54.981 | -€ 10.165 | -15,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 65.145 | € 54.729 | -€ 10.416 | -16,0% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 251 | +€ 251 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 59.375 | € 174.421 | +€ 115.047 | +194% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 13 | € 1.219 | +€ 1.206 | +9.495% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 381.284 | € 337.032 | -€ 44.252 | -11,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 266.952 | € 9.784 | -€ 257.167 | -96,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 264.452 | € 7.284 | -€ 257.167 | -97,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 264.452 | € 7.284 | -€ 257.167 | -97,2% |
| Schulden | 17/49 | € 114.332 | € 327.247 | +€ 212.916 | +186% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 112.732 | € 324.161 | +€ 211.429 | +188% |
| Handelsschulden | 44 | € 55.756 | € 9.306 | -€ 46.450 | -83,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 55.756 | € 9.306 | -€ 46.450 | -83,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 39.204 | € 15.644 | -€ 23.560 | -60,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 38.317 | € 15.644 | -€ 22.673 | -59,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 887 | - | -€ 887 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 17.772 | € 299.211 | +€ 281.439 | +1.584% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.600 | € 3.086 | +€ 1.486 | +92,9% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 19.551 | -€ 887 | -€ 20.438 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 40.488 | € 47.443 | +€ 6.955 | +17,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.635 | € 1.143 | -€ 492 | -30,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 257.568 | € 203.736 | -€ 53.833 | -20,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 195.894 | € 156.036 | -€ 39.858 | -20,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | - | -€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | - | -€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.688 | € 107.843 | +€ 106.155 | +6.288% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.688 | € 107.843 | +€ 106.155 | +6.288% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 194.206 | € 48.193 | -€ 146.013 | -75,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 52.431 | € 30.360 | -€ 22.071 | -42,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 141.774 | € 17.833 | -€ 123.942 | -87,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 141.774 | € 17.833 | -€ 123.942 | -87,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.