Advanced Injection Systems & Support: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Advanced Injection Systems & Support
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 58.535
daling van € 58.535 (-72,8%), van € 80.438 naar € 21.903
waarvan Handelsvorderingen: -€ 57.635
- Liquide middelen +€ 42.807
stijging van € 42.807 (+556%), van € 7.699 naar € 50.506
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 58.535) en Overige schulden (+€ 15.857)
- Handelsschulden -€ 40.491
daling van € 40.491 (-92,0%), van € 43.998 naar € 3.508
- Overige schulden +€ 15.857
stijging van € 15.857 (+73,6%), van € 21.550 naar € 37.407
- Reserves +€ 4.792
stijging van € 4.792 (+20,7%), van € 23.176 naar € 27.968
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.460
stijging van € 2.460 (+224%), van € 1.096 naar € 3.556
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 1.341
stijging van € 1.341 (+90,0%), van € 1.489 naar € 2.830
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.882
daling van € 4.882 (-31,7%), van € 15.385 naar € 10.503
- Financiële kosten +€ 1.354
stijging van € 1.354 (+113%), van € 1.197 naar € 2.551
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 88.661 | € 72.621 | -€ 16.041 | -18,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 524 | € 212 | -€ 312 | -59,5% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 524 | € 212 | -€ 312 | -59,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 88.137 | € 72.409 | -€ 15.729 | -17,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 80.438 | € 21.903 | -€ 58.535 | -72,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 79.538 | € 21.903 | -€ 57.635 | -72,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 901 | € 0 | -€ 901 | -100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.699 | € 50.506 | +€ 42.807 | +556% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 88.661 | € 72.621 | -€ 16.041 | -18,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 20.528 | € 25.320 | +€ 4.792 | +23,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 23.176 | € 27.968 | +€ 4.792 | +20,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 23.176 | € 27.968 | +€ 4.792 | +20,7% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 8.848 | -€ 8.848 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 68.133 | € 47.300 | -€ 20.833 | -30,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 66.644 | € 44.471 | -€ 22.173 | -33,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 43.998 | € 3.508 | -€ 40.491 | -92,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 43.998 | € 3.508 | -€ 40.491 | -92,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.096 | € 3.556 | +€ 2.460 | +224% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.096 | € 3.556 | +€ 2.460 | +224% |
| Overige schulden | 47/48 | € 21.550 | € 37.407 | +€ 15.857 | +73,6% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.489 | € 2.830 | +€ 1.341 | +90,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 312 | € 312 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 555 | € 563 | +€ 8 | +1,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 15.385 | € 10.503 | -€ 4.882 | -31,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 14.518 | € 9.628 | -€ 4.890 | -33,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 19 | +€ 19 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 19 | +€ 19 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.197 | € 2.551 | +€ 1.354 | +113% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.197 | € 2.551 | +€ 1.354 | +113% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 13.321 | € 7.097 | -€ 6.225 | -46,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.363 | € 2.304 | -€ 58 | -2,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 10.958 | € 4.792 | -€ 6.166 | -56,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 10.958 | € 4.792 | -€ 6.166 | -56,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.