AARTMAN: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
AARTMAN
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 2,3 mln
nieuw in 2025: € 2,3 mln
- Voorraden en bestellingen +€ 614.627
stijging van € 614.627 (+9,1%), van € 6,7 mln naar € 7,4 mln
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 2,2 mln
stijging van € 2,2 mln (+44,7%), van € 5,0 mln naar € 7,2 mln
- Handelsschulden +€ 320.330
stijging van € 320.330 (+1.168%), van € 27.430 naar € 347.760
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 161.298
stijging van € 161.298 (+1.613%), van € 10.000 naar € 171.298
- Overige schulden +€ 144.300
stijging van € 144.300 (+8,6%), van € 1,7 mln naar € 1,8 mln
- Financiële kosten -€ 132.922
daling van € 132.922 (-61,3%), van € 216.848 naar € 83.926
- Bruto bedrijfsmarge -€ 120.240
daling van € 120.240 (-51,2%), van € 234.799 naar € 114.559
- Andere bedrijfskosten +€ 5.866
stijging van € 5.866 (+422%), van € 1.390 naar € 7.256
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 6.791.059 | € 9.652.493 | +€ 2,9 mln | +42,1% |
| Vaste activa | 21/28 | - | € 2.280.000 | +€ 2,3 mln | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | - | € 2.280.000 | +€ 2,3 mln | |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 2.280.000 | +€ 2,3 mln | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 6.791.059 | € 7.372.493 | +€ 581.433 | +8,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 6.745.600 | € 7.360.228 | +€ 614.627 | +9,1% |
| Voorraden | 30/36 | € 6.745.600 | € 7.360.228 | +€ 614.627 | +9,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 381 | - | -€ 381 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 381 | - | -€ 381 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 33.772 | € 12.265 | -€ 21.508 | -63,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 11.306 | - | -€ 11.306 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 6.791.059 | € 9.652.493 | +€ 2,9 mln | +42,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 51.752 | € 68.889 | +€ 17.138 | +33,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 37.492 | € 54.629 | +€ 17.138 | +45,7% |
| Schulden | 17/49 | € 6.739.308 | € 9.583.603 | +€ 2,8 mln | +42,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 6.729.308 | € 9.412.305 | +€ 2,7 mln | +39,9% |
| Financiële schulden | 43 | € 5.006.236 | € 7.242.000 | +€ 2,2 mln | +44,7% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 5.006.236 | € 7.242.000 | +€ 2,2 mln | +44,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 27.430 | € 347.760 | +€ 320.330 | +1.168% |
| Leveranciers | 440/4 | € 27.430 | € 347.760 | +€ 320.330 | +1.168% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 23.635 | € 6.239 | -€ 17.396 | -73,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 23.635 | € 6.239 | -€ 17.396 | -73,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.672.007 | € 1.816.307 | +€ 144.300 | +8,6% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 10.000 | € 171.298 | +€ 161.298 | +1.613% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.390 | € 7.256 | +€ 5.866 | +422% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 234.799 | € 114.559 | -€ 120.240 | -51,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 233.409 | € 107.302 | -€ 126.107 | -54,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 216.848 | € 83.926 | -€ 132.922 | -61,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 216.848 | € 83.926 | -€ 132.922 | -61,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 16.561 | € 23.376 | +€ 6.815 | +41,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.513 | € 6.239 | +€ 1.726 | +38,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 12.048 | € 17.138 | +€ 5.089 | +42,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 12.048 | € 17.138 | +€ 5.089 | +42,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.