AA CAPITAL: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
AA CAPITAL
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 6.855
stijging van € 6.855 (+693%), van € 990 naar € 7.844
vooral door Handelsschulden (+€ 18.714) en Afschrijvingen (+€ 5.221)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 3.547
daling van € 3.547 (-9,0%), van € 39.323 naar € 35.776
waarvan Overige vorderingen: -€ 5.018
- Overgedragen winst (verlies) -€ 19.500
daling van € 19.500 (-91,2%), van € 21.372 naar € 1.872
- Handelsschulden +€ 18.714
stijging van € 18.714 (+1.168%), van € 1.602 naar € 20.315
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.094
stijging van € 4.094 (+39,6%), van € 10.339 naar € 14.433
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 5.571
- Aankopen en diensten -€ 27.432
daling van € 27.432 (-21,9%), van € 125.524 naar € 98.092
- Bruto bedrijfsmarge -€ 11.446
daling van € 11.446 (-86,9%), van € 13.179 naar € 1.732
- Personeelskosten +€ 10.685
nieuw in 2025: € 10.685
- Afschrijvingen +€ 5.221
nieuw in 2025: € 5.221
- Belastingen -€ 2.620
niet meer vermeld in 2025 (was € 2.620)
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 40.313 | € 43.620 | +€ 3.308 | +8,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 40.313 | € 43.620 | +€ 3.308 | +8,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 39.323 | € 35.776 | -€ 3.547 | -9,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 1.471 | +€ 1.471 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 39.323 | € 34.305 | -€ 5.018 | -12,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 990 | € 7.844 | +€ 6.855 | +693% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 40.313 | € 43.620 | +€ 3.308 | +8,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 28.372 | € 8.872 | -€ 19.500 | -68,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 7.000 | € 7.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 21.372 | € 1.872 | -€ 19.500 | -91,2% |
| Schulden | 17/49 | € 11.941 | € 34.748 | +€ 22.807 | +191% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 11.941 | € 34.748 | +€ 22.807 | +191% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.602 | € 20.315 | +€ 18.714 | +1.168% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.602 | € 20.315 | +€ 18.714 | +1.168% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.339 | € 14.433 | +€ 4.094 | +39,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.373 | € 6.896 | -€ 1.477 | -17,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.966 | € 7.537 | +€ 5.571 | +283% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 125.524 | € 98.092 | -€ 27.432 | -21,9% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 10.685 | +€ 10.685 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | - | € 5.221 | +€ 5.221 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.471 | € 4.851 | +€ 2.380 | +96,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 67 | € 290 | +€ 223 | +333% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 13.179 | € 1.732 | -€ 11.446 | -86,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 10.640 | -€ 19.315 | -€ 29.955 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 161 | € 185 | +€ 24 | +15,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 161 | € 185 | +€ 24 | +15,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 10.480 | -€ 19.500 | -€ 29.980 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.620 | - | -€ 2.620 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 7.860 | -€ 19.500 | -€ 27.360 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 7.860 | -€ 19.500 | -€ 27.360 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.