A.G.Mat: wat veranderde er
A.G.Mat
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 141.433
stijging van € 141.433 (+285%), van € 49.622 naar € 191.055
vooral door Handelsschulden (+€ 201.611) en Resultaat van het boekjaar (+€ 137.666)
- Materiële vaste activa +€ 125.655
stijging van € 125.655 (+163%), van € 76.928 naar € 202.583
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 107.889
- Voorraden en bestellingen +€ 104.886
stijging van € 104.886 (+24,3%), van € 431.800 naar € 536.686
waarvan Voorraden: +€ 65.486
- Immateriële vaste activa +€ 15.534
stijging van € 15.534 (+13,7%), van € 113.032 naar € 128.566
- Handelsschulden +€ 201.611
stijging van € 201.611 (+277%), van € 72.665 naar € 274.276
- Overgedragen winst (verlies) +€ 137.666
stijging van € 137.666 (+58,4%), van € 235.818 naar € 373.485
- Schulden op meer dan één jaar +€ 57.165
stijging van € 57.165 (+38,1%), van € 150.066 naar € 207.231
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 25.500
stijging van € 25.500 (+44,2%), van € 57.663 naar € 83.162
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 20.915
daling van € 20.915 (-66,2%), van € 31.599 naar € 10.683
- Bruto bedrijfsmarge +€ 106.997
stijging van € 106.997 (+15,5%), van € 692.074 naar € 799.071
- Personeelskosten +€ 23.422
stijging van € 23.422 (+4,5%), van € 524.230 naar € 547.652
- Afschrijvingen +€ 20.312
stijging van € 20.312 (+50,2%), van € 40.424 naar € 60.736
- Belastingen +€ 11.439
stijging van € 11.439 (+70,7%), van € 16.184 naar € 27.623
- Waardeverminderingen -€ 10.703
daling van € 10.703 (-91,6%), van € 11.684 naar € 980
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 904.523 | € 1.306.602 | +€ 402.078 | +44,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 194.743 | € 335.972 | +€ 141.229 | +72,5% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 113.032 | € 128.566 | +€ 15.534 | +13,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 76.928 | € 202.583 | +€ 125.655 | +163% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 27.445 | € 135.333 | +€ 107.889 | +393% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 49.483 | € 67.249 | +€ 17.766 | +35,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 4.783 | € 4.823 | +€ 40 | +0,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 709.781 | € 970.630 | +€ 260.850 | +36,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 431.800 | € 536.686 | +€ 104.886 | +24,3% |
| Voorraden | 30/36 | € 355.200 | € 420.686 | +€ 65.486 | +18,4% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 76.600 | € 116.000 | +€ 39.400 | +51,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 207.092 | € 218.310 | +€ 11.219 | +5,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 164.311 | € 133.265 | -€ 31.046 | -18,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 42.781 | € 85.046 | +€ 42.265 | +98,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 49.622 | € 191.055 | +€ 141.433 | +285% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 21.267 | € 24.579 | +€ 3.312 | +15,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 904.523 | € 1.306.602 | +€ 402.078 | +44,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 275.818 | € 413.485 | +€ 137.666 | +49,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 235.818 | € 373.485 | +€ 137.666 | +58,4% |
| Schulden | 17/49 | € 628.705 | € 893.117 | +€ 264.412 | +42,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 150.066 | € 207.231 | +€ 57.165 | +38,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 150.066 | € 207.231 | +€ 57.165 | +38,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 447.040 | € 675.203 | +€ 228.163 | +51,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 57.663 | € 83.162 | +€ 25.500 | +44,2% |
| Financiële schulden | 43 | € 0 | - | = | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 0 | - | = | |
| Handelsschulden | 44 | € 72.665 | € 274.276 | +€ 201.611 | +277% |
| Leveranciers | 440/4 | € 72.665 | € 274.276 | +€ 201.611 | +277% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 235.903 | € 225.455 | -€ 10.448 | -4,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 80.810 | € 92.310 | +€ 11.500 | +14,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 11.835 | € 14.604 | +€ 2.769 | +23,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 68.976 | € 77.706 | +€ 8.730 | +12,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 31.599 | € 10.683 | -€ 20.915 | -66,2% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 509 | - | -€ 509 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 524.230 | € 547.652 | +€ 23.422 | +4,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 40.424 | € 60.736 | +€ 20.312 | +50,2% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 11.684 | € 980 | -€ 10.703 | -91,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.854 | € 3.671 | +€ 1.817 | +98,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 692.074 | € 799.071 | +€ 106.997 | +15,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 113.882 | € 186.031 | +€ 72.149 | +63,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 335 | € 295 | -€ 40 | -12,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 335 | € 295 | -€ 40 | -12,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 11.610 | € 21.037 | +€ 9.428 | +81,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 11.610 | € 21.037 | +€ 9.428 | +81,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 102.608 | € 165.289 | +€ 62.681 | +61,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 16.184 | € 27.623 | +€ 11.439 | +70,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 86.424 | € 137.666 | +€ 51.242 | +59,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 86.424 | € 137.666 | +€ 51.242 | +59,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.