4N: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
4N
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 82.878
daling van € 82.878 (-81,4%), van € 101.865 naar € 18.987
waarvan Overige vorderingen: -€ 64.836
- Liquide middelen +€ 44.864
stijging van € 44.864 (+166%), van € 27.101 naar € 71.965
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 82.878) en Resultaat van het boekjaar (+€ 61.268)
- Materiële vaste activa -€ 3.904
daling van € 3.904 (-22,8%), van € 17.107 naar € 13.203
waarvan Overige materiële vaste activa: -€ 3.095
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 2.763
stijging van € 2.763 (+113%), van € 2.440 naar € 5.203
- Overige schulden -€ 65.211
daling van € 65.211 (-91,3%), van € 71.400 naar € 6.189
- Reserves +€ 51.268
stijging van € 51.268 (+431%), van € 11.887 naar € 63.155
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 24.113
daling van € 24.113 (-54,8%), van € 44.032 naar € 19.919
- Bruto bedrijfsmarge -€ 50.362
daling van € 50.362 (-35,8%), van € 140.512 naar € 90.150
- Belastingen -€ 11.247
daling van € 11.247 (-36,3%), van € 30.990 naar € 19.742
- Afschrijvingen -€ 5.981
daling van € 5.981 (-46,5%), van € 12.875 naar € 6.894
- Financiële kosten -€ 2.326
daling van € 2.326 (-89,8%), van € 2.591 naar € 265
- Financiële opbrengsten -€ 1.492
daling van € 1.492 (-100%), van € 1.492 naar € 0
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 150.614 | € 111.458 | -€ 39.155 | -26,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 19.207 | € 15.303 | -€ 3.904 | -20,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 17.107 | € 13.203 | -€ 3.904 | -22,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.766 | € 2.949 | +€ 1.182 | +66,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 7.658 | € 5.666 | -€ 1.992 | -26,0% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 7.683 | € 4.588 | -€ 3.095 | -40,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.100 | € 2.100 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 131.406 | € 96.155 | -€ 35.251 | -26,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 101.865 | € 18.987 | -€ 82.878 | -81,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 37.029 | € 18.987 | -€ 18.043 | -48,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 64.836 | € 0 | -€ 64.836 | -100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 27.101 | € 71.965 | +€ 44.864 | +166% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.440 | € 5.203 | +€ 2.763 | +113% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 150.614 | € 111.458 | -€ 39.155 | -26,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 30.487 | € 81.755 | +€ 51.268 | +168% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 11.887 | € 63.155 | +€ 51.268 | +431% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 11.887 | € 63.155 | +€ 51.268 | +431% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 120.127 | € 29.704 | -€ 90.423 | -75,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 118.562 | € 28.139 | -€ 90.423 | -76,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 0 | - | = | |
| Handelsschulden | 44 | € 3.130 | € 2.030 | -€ 1.099 | -35,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.130 | € 2.030 | -€ 1.099 | -35,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 44.032 | € 19.919 | -€ 24.113 | -54,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 44.032 | € 19.919 | -€ 24.113 | -54,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 71.400 | € 6.189 | -€ 65.211 | -91,3% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.565 | € 1.565 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 12.875 | € 6.894 | -€ 5.981 | -46,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.522 | € 1.981 | +€ 460 | +30,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 140.512 | € 90.150 | -€ 50.362 | -35,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 126.115 | € 81.275 | -€ 44.840 | -35,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.492 | € 0 | -€ 1.492 | -100% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.492 | € 0 | -€ 1.492 | -100% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.591 | € 265 | -€ 2.326 | -89,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.591 | € 265 | -€ 2.326 | -89,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 125.017 | € 81.010 | -€ 44.006 | -35,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 30.990 | € 19.742 | -€ 11.247 | -36,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 94.027 | € 61.268 | -€ 32.759 | -34,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 94.027 | € 61.268 | -€ 32.759 | -34,8% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.