Subsidies
Welke steun kregen ondernemingen zoals de uwe? Kies een onderneming: u ziet welke regelingen vergelijkbare ondernemingen de laatste vijf jaar kregen, hoeveel van hen, voor welk bedrag, en welke de onderneming zelf niet kreeg.
BE 0207.516.751
Gemeente Boortmeerbeek
Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW · Vlaams-Brabant
Vergeleken met 421 ondernemingen
Actieve rechtspersonen met zelfde activiteitsklasse (8411, Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW), in Vlaanderen, elke omvang. Periode: sinds 2022.
- Vlaamse subsidies 97% van de vergelijkbare Deze onderneming: € 13,0 mln toegekend, 25 regelingen
- Federale overdrachten 76% van de vergelijkbare Deze onderneming: niets in dit register
- Federatie Wallonië-Brussel 0% van de vergelijkbare Deze onderneming: niets in dit register
- Europese begroting 3,3% van de vergelijkbare Deze onderneming: niets in dit register
- Europees onderzoek 2,1% van de vergelijkbare Deze onderneming: niets in dit register
Wat vergelijkbare ondernemingen kregen, en deze onderneming volgens de registers niet
Regelingen die minstens 2 van de vergelijkbare ondernemingen kregen sinds 2022, de meest gedeelde eerst. Wat anderen kregen, zegt niet of deze onderneming in aanmerking komt of een regeling nog openstaat.
- Toelagen OCMW's recht op maatschappelijke integratie O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Sint-Niklaas60% 253 van 421 ondernemingen mediaan 1,4 mln bedrag zoals gepubliceerd
- Toelagen OCMW´s participatie en sociale activering O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Sint-Niklaas60% 253 van 421 ondernemingen mediaan 16.053 bedrag zoals gepubliceerd
- Toelagen OCMW's Wet 2 april 1965 O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Hasselt60% 252 van 421 ondernemingen mediaan 710.438 bedrag zoals gepubliceerd
- Subsidie ter versterking van de energiecellen van de OCMW’s O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Sint-Niklaas60% 251 van 421 ondernemingen mediaan € 42.474 toegekend
- Installatiepremie daklozen O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Sint-Niklaas, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven58% 244 van 421 ondernemingen mediaan 18.082 bedrag zoals gepubliceerd
- Subsidie aan instellingen in het beleidsdomein Welzijn, Volksgezondheid en Gezin voor de tussenkomst in de energiekost in 2023 O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Mintus, Motena57% 239 van 421 ondernemingen mediaan € 15.060 toegekend
- Subsidie voor een OCMW in het kader van Tijdelijke Werkervaring O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Sint-Niklaas, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven57% 238 van 421 ondernemingen mediaan € 73.788 toegekend
- Vlaamse ondersteuningspremie (VOP) voor werkgevers (uitdovend stelsel) O.a. Motena, Stad Brugge, Mintus49% 208 van 421 ondernemingen mediaan € 29.566 toegekend
- Aanvullende sociale hulp O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Sint-Niklaas49% 206 van 421 ondernemingen mediaan 37.784 bedrag zoals gepubliceerd
- Subsidie voor de tussenkomst in de energiekost in 2022 O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Mintus, Stad Oostende41% 174 van 421 ondernemingen mediaan € 2.500 toegekend
-
39% 163 van 421 ondernemingen mediaan € 40.051 toegekend
-
37% 154 van 421 ondernemingen mediaan € 620.821 toegekend
Toon 12 overige
- Zonder naam in het register O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Agentschap voor woon- en zorginfrastructuurbeleid voor Vlaams-Brabant, Zorg Leuven31% 129 van 421 ondernemingen mediaan € 26.217 toegekend
- Regierol lokale sociale economie O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Leuven, Stad Brugge, Stad Aalst29% 124 van 421 ondernemingen mediaan € 24.500 toegekend
- Subsidie ter ondersteuning van het consumptiebudget O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Stad Leuven, Stad Oostende27% 114 van 421 ondernemingen mediaan € 1.875 toegekend
-
24% 103 van 421 ondernemingen mediaan € 786.585 toegekend
- Subsidies aan lokale dienstencentra, thuiszorgvoorzieningen en mantelzorgvoorzieningen O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Mintus, Stad Oostende24% 99 van 421 ondernemingen mediaan € 159.512 toegekend
-
24% 99 van 421 ondernemingen mediaan € 1.941 toegekend
- Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) O.a. Stad Hoogstraten, Stad Vilvoorde, Provincie Vlaams-Brabant22% 94 van 421 ondernemingen mediaan € 2.055 toegekend
-
22% 93 van 421 ondernemingen mediaan € 3.520 toegekend
- Erkenning en financiering/subsidiëring van woonzorgcentra O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Mintus, Motena22% 91 van 421 ondernemingen mediaan € 3,4 mln toegekend
- Relance budget 45 - Inzetten op kwaliteit en 'good governance' van WZC & vooruitschuif nieuw beleid O.a. Mintus, Zorgbedrijf Antwerpen, Zorg Leuven21% 89 van 421 ondernemingen mediaan € 9.907 toegekend
- Subsidies jeugdhulp O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, DVV Midwest, Welzijnsvereniging Beschut Wonen Antwerpen21% 89 van 421 ondernemingen mediaan € 801 toegekend
- Premie kwalificerend werkplekleren O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Mintus, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Blankenberge21% 88 van 421 ondernemingen mediaan € 2.000 toegekend
Ook door deze onderneming ontvangen
16- Regularisatiepremies contingentgesco's lokale besturen O.a. Zorgbedrijf Antwerpen, Provincie Limburg, Stad Aalst89% 373 van 421 ondernemingen mediaan € 1,0 mln toegekend
-
78% 330 van 421 ondernemingen mediaan € 2,1 mln toegekend
- Dotatie lokale besturen op basis van de responsabiliseringsbijdragen van de lokale besturen O.a. Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Antwerpen, Zorgbedrijf Antwerpen, Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn van Turnhout76% 320 van 421 ondernemingen mediaan € 207.200 toegekend
-
44% 186 van 421 ondernemingen mediaan € 27.762 toegekend
- Compensaties aan de lokale besturen voor de gederfde inkomsten uit de onroerende voorheffing ingevolge de vermindering E-peil O.a. Provincie Vlaams-Brabant, Provincie Limburg, Provincie West-Vlaanderen31% 131 van 421 ondernemingen mediaan € 379.283 toegekend
- Subsidie voor de versterking van gemeenten naar aanleiding van de inflatie O.a. Stad Brugge, Stad Leuven, Stad Oostende30% 128 van 421 ondernemingen mediaan € 440.738 toegekend
- Algemene werkingssubsidie aan de gemeenten ter gedeeltelijke compensatie van hun verlies aan ontvangsten uit dividenden. O.a. Stad Brugge, Stad Leuven, Stad Kortrijk30% 128 van 421 ondernemingen mediaan € 233.947 toegekend
- Subsidies voor de opbouw van opvangcapaciteit naar aanleiding van de Oekraïnecrisis O.a. Stad Brugge, Stad Kortrijk, Stad Leuven30% 127 van 421 ondernemingen mediaan € 148.230 toegekend
- Subsidie voor klimaatacties ter uitvoering van het LEKP 1.0 O.a. Stad Brugge, Stad Leuven, Stad Aalst30% 125 van 421 ondernemingen mediaan € 265.451 toegekend
-
29% 122 van 421 ondernemingen mediaan € 1,2 mln toegekend
- Subsidie ter compensatie van het oversijpelingseffect van het VIA6-akkoord O.a. Stad Brugge, Stad Leuven, Stad Aalst29% 122 van 421 ondernemingen mediaan € 238.805 toegekend
- Compensatie minderinkomsten van gemeenten voor bijstelling OV O.a. Stad Oostende, Stad Kortrijk, Stad Brugge29% 121 van 421 ondernemingen mediaan € 9.673 toegekend
- Subsidie voor koopkrachtverhogende maatregelen voor de publieke socio-culturele sector O.a. Stad Kortrijk, Stad Leuven, Stad Aalst27% 115 van 421 ondernemingen mediaan € 12.094 toegekend
- Subsidie voor kwaliteitsmaatregelen voor de publieke socio-culturele sector O.a. Stad Kortrijk, Stad Leuven, Stad Aalst27% 115 van 421 ondernemingen mediaan € 3.262 toegekend
- Subsidie voor investeringen in fietsinfrastructuur (Kopenhagenplan) O.a. Provincie Limburg, Provincie Vlaams-Brabant, Provincie West-Vlaanderen24% 101 van 421 ondernemingen mediaan € 303.139 toegekend
- Ad nominatim subsidies Departement Omgeving binnen het thema-overschrijdend instrumentarium omgeving O.a. Stad Brugge, Stad Aalst, Stad Kortrijk22% 93 van 421 ondernemingen mediaan € 12.238 toegekend