Ga naar inhoud

ZB HOLDINGS

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefMontjoielaan 142, 1180 Ukkel, BelgiëKBO/BCE: BE 1018.765.363
Samenvatting

ZB HOLDINGS is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 230.788 en een nettoresultaat van € 227.788. De solvabiliteit is beter dan 53% van 38.834 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 388.810balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 230.788
Winst
€ 227.788
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 21 dagen vroeg
Waarom 96verlaagt risicoLiquiditeit 2,44, liquide middelen € 359.524Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 388.810Eigen vermogen € 230.788 (59,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 70% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 84
eigen vermogen 59,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 81
kortlopende schulden 40,6% · geldmiddelen 92,5%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 58,6%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.350 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 02-2026: 0,4% 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: < 0,1%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 22.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder trackrecord
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,44, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 40,6% en geldmiddelen: 92,5% van het balanstotaal), en 40,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 54% op solvabiliteit, 72% op liquiditeit en 84% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 2,44, liquide middelen € 359.524
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 388.810
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 230.788 (59,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 10-07-2026, 21 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
21 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: WANG Florence (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 27.368 · 38.850 bedrijven € 227.788 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 388.810 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 15-01-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 388.810
Winst
€ 227.788
Solvabiliteit
59,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
15-01-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
25
Doel
“Le conseil en investissement,gestion de participations et gouvernance; Contribuer à la…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.