Ga naar inhoud

Z33

Actief
VZWopgericht 20179 jaar actiefBonnefantenstraat 1, 3500 Hasselt, BelgiëKBO/BCE: BE 0682.600.975
Samenvatting

Z33 is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,4 mln en een nettoresultaat van -€ 68.871. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 5,1% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 78% van 72 sectorgenoten (NACE 91, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van musea en collecties
NACE 91210NACE 82300
4de grootste bedrijf op eigen vermogen in Hasselt, sector Kunst, sport en recreatie1 vestiging
Schaal
€ 1,0 mlnomzet 2025
Personeel
23,9 VTE
Eigen vermogen
€ 1,4 mln
Tekort
-€ 68.871
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 94 dagen vroeg1 van 12 akten gelezen
Waarom 94verhoogt risicoVerlies € 68.871 (boekjaar 2025)verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 3,21, liquide middelen € 262.769, gehalveerdEigen vermogen € 1,4 mln (72,4% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 91, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 97-3
eigen vermogen 72,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 63-33
kortlopende schulden 15,8% · geldmiddelen 13,5%
Rentabiliteit 15-54
rendement op activa -3,5%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (83 ondernemingen, NACE 91, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 100.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,21 tegenover 5,92 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 15,8% en geldmiddelen: 13,5% van het balanstotaal), en 27,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 91, klein): beter dan 77% op solvabiliteit, 52% op liquiditeit, 11% op rentabiliteit en 58% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 3,21, liquide middelen € 262.769, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 68.871 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,4 mln (72,4% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 28-04-2026, 94 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
94 dagen vroeg
2024
130 dagen vroeg
2023
7 dagen te laat
2022
130 dagen vroeg
2021
122 dagen vroeg
2020
123 dagen vroeg
2019
87 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 97 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 91) voor boekjaar 2024 is 22 dagen voor de termijn, en 29% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 maart neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Ontslag: VANDEREYKEN Dietrich (bestuurder)Benoemingen: POLLET Godelieve (bestuurder) en…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Positief: Omzet steeg in 2025van € 449.560 naar € 1,0 mln ▲ 127% Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 16% op nettoresultaatsectormediaan € 21.552 · 72 bedrijven -€ 68.871 Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij groeiomzet 2025: € 1,0 mln 5 jaar Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 27-11-2025 · 2 in functie 2 nieuw · 1 vertrokken Bekijk
  • Vlaamse steuntoegekend van 2022 tot 2025 € 544.738 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 1,0 mln
Verlies
-€ 68.871
Solvabiliteit
72,4%
Omzet▲ 127%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 07-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 23-03-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
VZW
Activiteit
Activiteiten van musea en collectiesNACE 91210
Opgericht
05-10-2017
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
4

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.