Ga naar inhoud

Yuman Capital

Actief
BVopgericht 20205 jaar actiefBiekenshei 21, 2970 Schilde, BelgiëKBO/BCE: BE 0758.420.036
Samenvatting

Yuman Capital is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 393.776 en een nettoresultaat van -€ 23.499. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 14% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 53% van 38.834 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 674.260balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 393.776
Verlies
-€ 23.499
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
66 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Structuur
Jaarrekening 60 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 66verhoogt risicoLiquiditeit 2,34, liquide middelen € 107, gehalveerd2 van de laatste 3 te laatCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 01-06-2026)verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
66 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 27% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 83-17
eigen vermogen 58,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 30-17
kortlopende schulden 41,6% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 14-74
rendement op activa -3,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.350 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,34 tegenover 5,46 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 41,6% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 41,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 53% op solvabiliteit, 13% op liquiditeit, 12% op rentabiliteit en 31% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 15-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 2,34, liquide middelen € 107, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verhoogt risico · 2 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 01-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-06-2026, 60 dagen voor de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
60 dagen vroeg
2024
92 dagen te laat
2023
57 dagen te laat
2022
76 dagen te laat
2021
32 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 september neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 90 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
16-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 23.499
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na € 79.734 in 2024 -€ 23.499 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 7% op nettoresultaatsectormediaan € 27.368 · 38.850 bedrijven -€ 23.499 Bekijk
  • Balanstotaal 20255 boekjaren neergelegd € 674.260 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 674.260
Verlies
-€ 23.499
Solvabiliteit
58,4%
Balanstotaal▲ 33,2%
Nettoresultaat
20212025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
6
Sinds
2022
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 26-09-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 15-10-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 29-06-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
13-11-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.