Ga naar inhoud

YOUR SOLUTION

Actief
BVopgericht 200323 jaar actiefHalmaal-Dorp 87, 3800 Sint-Truiden, BelgiëKBO/BCE: BE 0479.719.537
Samenvatting

YOUR SOLUTION is actief sinds 2003 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 600.671 en een nettoresultaat van € 116.248. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 4,2% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 69% van 182 sectorgenoten (NACE 71, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2026, microschema

Omzet
€ 155.256
EBIT-marge
35,5%
Nettoresultaat
€ 116.248▲ 16,8%
2025 · € 99.515
Werkkapitaal
€ 574.771▼ 4,4%
2025 · € 601.006
Verloop door de jaren

2022 tot 2026, 5 boekjaren 2019 tot 2026, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat stijgt vier jaar op rij; 2026 ligt 17% boven 2025 en is het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 175.680 2026 Nettoresultaat€ 116.248 2026

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 71, Architectenbureaus: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20192020202120222023202420252026
Omzet€ 155.256-
Bedrijfsresultaat€ 55.142-€ 58.469▲ 6,0%€ 106.599▲ 82,3%€ 93.216▼ 12,6%€ 109.224▲ 17,2%€ 111.098▲ 1,7%€ 150.369▲ 35,3%€ 175.680▲ 16,8%
Nettoresultaat€ 31.097-€ 36.930▲ 18,8%€ 76.415boven de middelste helft van de sector▲ 107%€ 61.372boven de middelste helft van de sector▼ 19,7%€ 72.108boven de middelste helft van de sector▲ 17,5%€ 73.003boven de middelste helft van de sector▲ 1,2%€ 99.515boven de middelste helft van de sector▲ 36,3%€ 116.248▲ 16,8%
EBIT-marge35,5%-
Eigen vermogen€ 458.554-€ 500.431▲ 9,1%€ 533.047boven de middelste helft van de sector▲ 6,5%€ 369.035boven de middelste helft van de sector▼ 30,8%€ 441.143boven de middelste helft van de sector▲ 19,5%€ 514.146boven de middelste helft van de sector▲ 16,5%€ 613.661boven de middelste helft van de sector▲ 19,4%€ 600.671▼ 2,1%
Totaal activa€ 521.463-€ 563.351▲ 8,0%€ 624.728boven de middelste helft van de sector▲ 10,9%€ 598.763boven de middelste helft van de sector▼ 4,2%€ 676.979boven de middelste helft van de sector▲ 13,1%€ 684.235boven de middelste helft van de sector▲ 1,1%€ 789.745boven de middelste helft van de sector▲ 15,4%€ 793.704▲ 0,5%
Schulden€ 62.909-€ 62.920=€ 91.681▲ 45,7%€ 229.727▲ 151%€ 235.836▲ 2,7%€ 170.089▼ 27,9%€ 176.084▲ 3,5%€ 193.032▲ 9,6%
Werkkapitaal€ 433.853-€ 500.431▲ 15,3%€ 522.134boven de middelste helft van de sector▲ 4,3%€ 359.249boven de middelste helft van de sector▼ 31,2%€ 431.088boven de middelste helft van de sector▲ 20,0%€ 505.697boven de middelste helft van de sector▲ 17,3%€ 601.006boven de middelste helft van de sector▲ 18,8%€ 574.771▼ 4,4%
Solvabiliteit87,9%-88,8%▲ 0,9pp85,3%boven de middelste helft van de sector▼ 3,5pp61,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 23,7pp65,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 3,5pp75,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 10,0pp77,7%boven de middelste helft van de sector▲ 2,6pp75,7%▼ 2,0pp
Liquiditeit7,90-8,95▲ 1,066,70boven de middelste helft van de sector▼ 2,262,56binnen de middelste helft van de sector▼ 4,132,83binnen de middelste helft van de sector▲ 0,263,97binnen de middelste helft van de sector▲ 1,154,41boven de middelste helft van de sector▲ 0,443,98▼ 0,44
Rendabiliteit (ROA)6,0%-6,6%▲ 0,6pp12,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 5,7pp10,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,0pp10,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,4pp10,7%binnen de middelste helft van de sector=12,6%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,9pp14,6%▲ 2,0pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 71, Architectenbureaus: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2026 in kleur, 2025 als grijze balk eronder
Activa € 793.704
Vaste activa € 25.901 ▲ 105%
Vlottende activa € 767.803 ▼ 1,2%
Passiva € 793.704
Eigen vermogen € 600.671 ▼ 2,1%
Schulden € 193.032 ▲ 9,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 22,3% naar 24,3%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2026 · verandering tegenover 2025
EBITDA
€ 181.393▲
2025 · € 153.042
Cashflow
€ 121.961▲
2025 · € 102.189
Schuldgraad
0,32▲
2025 · 0,29
ROE
19,4%▲
2025 · 16,2%
Rentedekking
16,29▲
2025 · 8,84
Schulden ≤ 1 jaar
€ 193.032▲
2025 · € 176.084
Belastingen
€ 48.512▲
2025 · € 41.365
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 20.139 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,2% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95% nog.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
0,2% ging failliet
4,7% stopte op een andere manier
95% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van < 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 20.139 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2026 tegenover 2025 · 49 posten
Balans Code20252026
Activa
Totaal activa20/58€ 789.745€ 793.704▲
Vaste activa21/28€ 12.655€ 25.901▲
Materiële vaste activa22/27€ 12.655€ 25.901▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 0€ 0=
Meubilair en rollend materieel24€ 3.371€ 18.464▲
Overige materiële vaste activa26€ 9.285€ 7.437▼
Vlottende activa29/58€ 777.090€ 767.803▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 83.164€ 27.572▼
Handelsvorderingen40€ 83.157€ 27.544▼
Overige vorderingen41€ 7€ 28▲
Geldbeleggingen50/53€ 495.148€ 495.148=
Liquide middelen54/58€ 198.311€ 243.838▲
Overlopende rekeningen490/1€ 468€ 1.245▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 789.745€ 793.704▲
Eigen vermogen10/15€ 613.661€ 600.671▼
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200=
Reserves13€ 607.447€ 594.457▼
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860€ 1.860=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 1.860€ 1.860=
Belastingvrije reserves132€ 57.006€ 57.006=
Beschikbare reserves133€ 548.581€ 535.591▼
Overgedragen winst (verlies)14€ 14€ 14=
Schulden17/49€ 176.084€ 193.032▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 176.084€ 193.032▲
Handelsschulden44€ 2.026€ 1.030▼
Leveranciers440/4€ 2.026€ 1.030▼
Vooruitbetalingen op bestellingen46-€ 3.612
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 21.395€ 18.884▼
Belastingen450/3€ 21.395€ 18.884▼
Overige schulden47/48€ 152.663€ 169.506▲
Resultaat Code20252026
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 2.673€ 5.713▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 513€ 1.095▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 153.555€ 182.488▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 150.369€ 175.680▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 7.819€ 213▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 7.819€ 213▼
Financiële kosten65/66B€ 17.307€ 11.132▼
Recurrente financiële kosten65€ 17.307€ 11.132▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 140.880€ 164.761▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 41.365€ 48.512▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 99.515€ 116.248▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 99.515€ 116.248▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 99.530€ 116.263▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 14€ 14=
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2-€ 129.238
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 99.515€ 116.248▲
Aan de overige reserves6921€ 99.515€ 116.248▲
Uit te keren winst694/7-€ 129.238
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 129.238

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20192020202120222023202420252026Verschil
Omzet70€ 155.256--------
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 26.785€ 24.701€ 359€ 1.127€ 1.169€ 1.607€ 2.673€ 5.713▲ 114%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 464€ 467€ 510€ 513€ 1.095▲ 113%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 82.389€ 83.634€ 107.421€ 94.808€ 110.860€ 113.215€ 153.555€ 182.488▲ 18,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 55.142€ 58.469€ 106.599€ 93.216€ 109.224€ 111.098€ 150.369€ 175.680▲ 16,8%
Financiële opbrengsten75/76B-----€ 513€ 7.819€ 213▼ 97,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 307€ 226€ 4.124--€ 513€ 7.819€ 213▼ 97,3%
Financiële kosten65/66B---€ 7.982€ 8.241€ 10.020€ 17.307€ 11.132▼ 35,7%
Recurrente financiële kosten65€ 4.993€ 2.110€ 2.492€ 7.982€ 8.241€ 10.020€ 17.307€ 11.132▼ 35,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 50.456€ 56.585€ 108.231€ 85.234€ 100.983€ 101.590€ 140.880€ 164.761▲ 17,0%
Belastingen op het resultaat67/77€ 13.892€ 14.707€ 31.816€ 23.862€ 28.876€ 28.587€ 41.365€ 48.512▲ 17,3%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 31.097€ 36.930€ 76.415€ 61.372€ 72.108€ 73.003€ 99.515€ 116.248▲ 16,8%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 31.097€ 36.930€ 76.415€ 61.372€ 72.108€ 73.003€ 99.515€ 116.248▲ 16,8%
Post20192020202120222023202420252026Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 521.463€ 563.351€ 624.728€ 598.763€ 676.979€ 684.235€ 789.745€ 793.704▲ 0,5%
Vaste activa21/28€ 24.701-€ 10.913€ 9.786€ 10.055€ 8.448€ 12.655€ 25.901▲ 105%
Materiële vaste activa22/27€ 24.701-€ 10.913€ 9.786€ 10.055€ 8.448€ 12.655€ 25.901▲ 105%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0€ 0€ 0€ 0€ 0-
Meubilair en rollend materieel24---€ 0€ 1.396€ 917€ 3.371€ 18.464▲ 448%
Overige materiële vaste activa26---€ 9.786€ 8.659€ 7.532€ 9.285€ 7.437▼ 19,9%
Vlottende activa29/58€ 496.762€ 563.351€ 613.815€ 588.976€ 666.924€ 675.787€ 777.090€ 767.803▼ 1,2%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 43.583€ 37.143€ 47.567€ 47.191€ 39.347€ 39.289€ 83.164€ 27.572▼ 66,8%
Handelsvorderingen40---€ 47.174€ 39.341€ 38.333€ 83.157€ 27.544▼ 66,9%
Overige vorderingen41---€ 17€ 6€ 957€ 7€ 28▲ 300%
Geldbeleggingen50/53€ 195.597€ 195.597€ 176.345€ 176.345€ 239.398€ 239.398€ 495.148€ 495.148=
Liquide middelen54/58€ 257.582€ 326.601€ 384.751€ 359.817€ 382.547€ 396.633€ 198.311€ 243.838▲ 23,0%
Overlopende rekeningen490/1---€ 5.624€ 5.631€ 466€ 468€ 1.245▲ 166%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 521.463€ 563.351€ 624.728€ 598.763€ 676.979€ 684.235€ 789.745€ 793.704▲ 0,5%
Eigen vermogen10/15€ 458.554€ 500.431€ 533.047€ 369.035€ 441.143€ 514.146€ 613.661€ 600.671▼ 2,1%
Inbreng10/11€ 159.200€ 159.200€ 159.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Reserves13€ 299.340€ 341.217€ 373.833€ 362.821€ 434.929€ 507.931€ 607.447€ 594.457▼ 2,1%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Belastingvrije reserves132---€ 360.961€ 57.006€ 57.006€ 57.006€ 57.006=
Beschikbare reserves133----€ 376.062€ 449.065€ 548.581€ 535.591▼ 2,4%
Overgedragen winst (verlies)14€ 14€ 14€ 14€ 14€ 14€ 14€ 14€ 14=
Schulden17/49€ 62.909€ 62.920€ 91.681€ 229.727€ 235.836€ 170.089€ 176.084€ 193.032▲ 9,6%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 62.909€ 62.920€ 91.681€ 229.727€ 235.836€ 170.089€ 176.084€ 193.032▲ 9,6%
Handelsschulden44--€ 466---€ 2.026€ 1.030▼ 49,1%
Leveranciers440/4------€ 2.026€ 1.030▼ 49,1%
Vooruitbetalingen op bestellingen46-------€ 3.612-
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 26.889€ 31.098€ 19.549€ 21.395€ 18.884▼ 11,7%
Belastingen450/3---€ 26.889€ 31.098€ 19.549€ 21.395€ 18.884▼ 11,7%
Overige schulden47/48---€ 202.839€ 204.737€ 150.540€ 152.663€ 169.506▲ 11,0%
Post20192020202120222023202420252026Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 31.097€ 36.930€ 76.415€ 61.372€ 72.108€ 73.003€ 99.515€ 116.248▲ 16,8%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 26.785€ 24.701€ 359€ 1.127€ 1.169€ 1.607€ 2.673€ 5.713▲ 114%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 57.882€ 61.631€ 76.773€ 62.499€ 73.277€ 74.609€ 102.189€ 121.961▲ 19,3%
Investeringen in vaste activa (benadering)---€ 0-€ 1.438€ 0-€ 6.880-€ 18.958▼ 176%
Verandering liquide middelen-€ 69.019€ 58.150-€ 24.934€ 22.730€ 14.086-€ 198.322€ 45.527-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Overheidsopdrachten: nog niet volledig verwerkt. De aankondigingen van februari 2026 tot september 2026 worden nog ingelezen.