Ga naar inhoud

YELLOW POINT

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefGelmelenstraat 138, 2900 Schoten, BelgiëKBO/BCE: BE 0804.875.217
Samenvatting

YELLOW POINT is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had YELLOW POINT een eigen vermogen van € 105.255 en een nettoresultaat van € 102.955. De solvabiliteit is hoger dan bij 61% van de 21.148 ondernemingen in de sector computerprogrammering en consultancy (NACE 62, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 17-08-2023 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten NACE 62200
Vestigingseenheid
2.348.297.645 2900 Schoten, sinds 17-08-2023
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Bereikbaar

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening per 30-06-2025
Brutomarge
€ 144.466
Omzet
≈ € 220.000
geschat
Winst
€ 102.955
Eigen vermogen
€ 105.255
Balanstotaal
€ 150.596
Personeel
≈ 0 VTE
geschat
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 28 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2023verlaagt risicoSector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Liquiditeit 3,00, liquide middelen € 30.583Eigen vermogen € 105.255 (69,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 64% van de microbedrijven in de sector computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 95
eigen vermogen 69,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 63
kortlopende schulden 30,1% · geldmiddelen 20,3%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 68,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.913 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,4% 01-2025: 0,4%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 0,5%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,5%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,5%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,6%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk tegenover 11-2025hoogste waarde 01-2026: 0,6%● gelijk tegenover 12-2025hoogste waarde 02-2026: 0,6%● gelijk tegenover 01-2026hoogste waarde 03-2026: < 0,1%▼ -0,6 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026laagste waarde 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026laagste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 9.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,0, boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 30,1% en de geldmiddelen 20,3% van het balanstotaal. Van het actief is 30,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 62, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 63% van hen, de liquiditeit beter dan bij 46% en de rentabiliteit beter dan bij 82%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 3,00, liquide middelen € 30.583
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 105.255 (69,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 28 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest uiterlijk op 31-01-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 28-02-2026, 28 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
28 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 28 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 28 februari 2026. De termijn liep af op 31 januari 2026, 7 maanden na de afsluiting op 30 juni 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00046078.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 28-02-2026 PDF

Omzet
≈ € 220.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 200.000 en € 280.000
Totaal activa
€ 150.596
Nettoresultaat
€ 102.955
Werkkapitaal
€ 90.555

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
Activa € 150.596
Vaste activa € 14.700
Vlottende activa € 135.896
Passiva € 150.596
Eigen vermogen € 105.255
Schulden € 45.341
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 30,1%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025
EBITDA
€ 142.918
Cashflow
€ 107.852
Liquiditeit
3,00
Schuldgraad
0,43
ROE
97,8%
ROA
68,4%
Rentedekking
meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 45.341
Belastingen
€ 34.318
Personeelskosten
€ 361

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-06-2025
Materiële vaste activa€ 19.597
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 4.896

Bron: toelichting bij de jaarrekening 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 · 34 posten
Balans Code2025
Activa
Totaal activa20/58€ 150.596
Vaste activa21/28€ 14.700
Materiële vaste activa22/27€ 14.700
Meubilair en rollend materieel24€ 14.700
Vlottende activa29/58€ 135.896
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 105.312
Handelsvorderingen40€ 23.687
Overige vorderingen41€ 81.626
Liquide middelen54/58€ 30.583
Passiva
Totaal passiva10/49€ 150.596
Eigen vermogen10/15€ 105.255
Inbreng10/11€ 2.300
Overgedragen winst (verlies)14€ 102.955
Schulden17/49€ 45.341
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 45.341
Handelsschulden44€ 1.007
Leveranciers440/4€ 1.007
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 44.334
Belastingen450/3€ 41.168
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 3.166
Resultaat Code2025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 361
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.896
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.186
Bruto bedrijfsmarge9900€ 144.466
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 138.022
Financiële opbrengsten75/76B€ 141
Recurrente financiële opbrengsten75€ 141
Financiële kosten65/66B€ 889
Recurrente financiële kosten65€ 889
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 137.274
Belastingen op het resultaat67/77€ 34.318
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 102.955
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 102.955
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 102.955

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 28-02-2026.

Post2025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 361
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.896
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.186
Bruto bedrijfsmarge9900€ 144.466
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 138.022
Financiële opbrengsten75/76B€ 141
Recurrente financiële opbrengsten75€ 141
Financiële kosten65/66B€ 889
Recurrente financiële kosten65€ 889
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 137.274
Belastingen op het resultaat67/77€ 34.318
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 102.955
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 102.955
Post2025
Activa
Totaal activa20/58€ 150.596
Vaste activa21/28€ 14.700
Materiële vaste activa22/27€ 14.700
Meubilair en rollend materieel24€ 14.700
Vlottende activa29/58€ 135.896
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 105.312
Handelsvorderingen40€ 23.687
Overige vorderingen41€ 81.626
Liquide middelen54/58€ 30.583
Passiva
Totaal passiva10/49€ 150.596
Eigen vermogen10/15€ 105.255
Inbreng10/11€ 2.300
Overgedragen winst (verlies)14€ 102.955
Schulden17/49€ 45.341
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 45.341
Handelsschulden44€ 1.007
Leveranciers440/4€ 1.007
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 44.334
Belastingen450/3€ 41.168
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 3.166
Post2025
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 102.955
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 4.896
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 107.852

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als YELLOW POINT nu. Twee jaar later was 1,8% failliet en bestond 95,9% nog.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,8% ging failliet
2,3% stopte op een andere manier
95,9% bestond nog

De faillissementskans van YELLOW POINT zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over YELLOW POINT dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor YELLOW POINT. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2025 microschema 28-02-2026 2026-00046078 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2023
SYED Zain
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 21-08-2023 · mandaat van onbepaalde duur · ook in het bestuur van 1 andere onderneming · 1 andere onderneming failliet · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 28-02-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 21-08-2023 Oprichting · € 2.300 · 100 aandelen

Andere ondernemingen van de bestuurders

1 huidige bestuurder met een andere onderneming die failliet ging, ontbonden of doorgehaald werd

1 andere onderneming van deze bestuurder ging failliet (2023).

Bron: Belgisch Staatsblad (faillissementen, gerechtelijke ontbindingen, bestuursmandaten), FOD Economie (doorhalingen) en het KBO. Een faillissement, ontbinding of doorhaling zegt niets over de rol van de bestuurder.

Statuten

AandelensoortDe statuten bepalen welke soorten aandelen er zijn en welke rechten elke soort geeft.
100, verrichte inbrengen op beschikbare eigen vermogensrekening

Statuten, akte van 21-08-2023

Netwerk & groep

Ondernemingen op hetzelfde adres

1 andere onderneming

Verbindingen & netwerk

2 verbonden bedrijven
Diepte

De verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
Blue Nugget
via SYED Zain · Niet-statutair bestuurder
→
MAFHH
via SYED Zain · Bestuurder
voormalig→

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2026
28-02
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 28 dagen te laat
2024
13-12
Staatsblad-akte Algemene Vergadering - Boekjaar
1 punt ▸
  • Overige bepaling, verlenging lopend boekjaar, 30-06-2025

Open de akte in het Staatsblad

2023
25-10
Staatsblad-akte Diversen
Verbetering1 punt ▸
  • Verbetering, afsluitdatum van het eerste boekjaar, 31-12-2024

Open de akte in het Staatsblad

21-08
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 2.300 · Benoeming: SYED Zain (niet-statutair bestuurder) · Oprichter7 punten ▸
  • Benoeming bestuurder, SYED Zain (niet-statutair bestuurder)
  • Oprichting, YELLOW POINT
  • Oprichter, SYED Zain
  • Startkapitaal, € 2.300
  • SYED Zain bezit 100 aandelen
  • Bankrekening, BE31 7330 7394 5655, vennootschap in oprichting
  • Overige bepaling, statuten vastgesteld

Open de akte in het Staatsblad

Staatsblad-akteNBB-neerlegging

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

YELLOW POINT werd op 17 augustus 2023 opgericht als BV door één natuurlijke persoon. Het startkapitaal bedroeg € 2.300.12 SYED Zain is niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 21-08-2023.2 De onderneming legde één jaarrekening neer, over het boekjaar 2025.3

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 21-08-2023
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam YELLOW POINT in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0804.875.217
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 17-08-2023
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 21-08-2023

Zetel en vestigingen

Zetel Gelmelenstraat 138, 2900 Schoten, België
Vestiging YELLOW POINT, Gelmelenstraat 138, 2900 Schoten sinds 17-08-2023 · vestigingsnummer 2.348.297.645
E-mail YELLOW_POINT@OUTLOOK.COM
Telefoon 0499629722Schoten

Activiteiten

NACEBEL 2025
62200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
62020 Computerconsultancy-activiteiten hoofdactiviteit

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0804.875.217
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0804875217

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 30-06
BoekjaarDe vennootschap maakt haar jaarrekening op over deze periode van twaalf maanden.
Van 1 januari tot 31 december
akte van 21-08-2023
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
15 december om 10:00
akte van 13-12-2024

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
3.152 m²
Gebouwvoetafdruk
263 m²
Volume, LiDAR
96 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11442C0045/00C014 Vlaanderen 3.152 m² 1 · 263 m² 3,0 m