Ga naar inhoud

YD Health & Performance

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefIjzerstraat 13, 9700 Oudenaarde, BelgiëKBO/BCE: BE 1024.552.503
Samenvatting

YD Health & Performance is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 9.986 en een nettoresultaat van € 4.986. De solvabiliteit is beter dan 29% van 2.980 sectorgenoten (NACE 86, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
NACE 86951
1 vestiging
Schaal
€ 31.210balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 9.986
Winst
€ 4.986
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
91 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 38 dagen vroeg
Waarom 91verhoogt risicoOpgericht in 2025verlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-06-2026)Omvang: balanstotaal € 31.210Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
91 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 25% van de sectorgenoten (NACE 86, micro)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 57
eigen vermogen 32,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 26
kortlopende schulden 68,0% · geldmiddelen 10,1%
Rentabiliteit 89
rendement op activa 16,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (24.077 ondernemingen, NACE 86, micro)
Verloop 24 maanden 07-2026: 0,1%laagste waarde 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,67, onder 1; kortlopende schulden: 68% en geldmiddelen: 10,1% van het balanstotaal), en 68% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 86, micro): beter dan 27% op solvabiliteit, 4% op liquiditeit en 42% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Gezondheidszorg (NACE 86)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-06-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 31.210
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-06-2026, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
38 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. OprichtingBenoeming: DELAGRANGE Yara Tess (niet-statutair…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 8% op eigen vermogensectormediaan € 369.019 · 2.980 bedrijven € 9.986 Bekijk
  • Opgericht 15 maanden geledenopgericht 20-06-2025 15 maanden Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 31.210 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 31.210
Winst
€ 4.986
Solvabiliteit
32,0%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten op het gebied van kinesitherapieNACE 86951
Opgericht
20-06-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
14
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Derde vrijdag van juni om 20:00
Doel
De toepassing en de uitoefening van kinesitherapie en osteopathie. Dit omvat onder meer…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.