Ga naar inhoud

XAVIER ART – Expert-comptable

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefRue de Luxembourg 5, 6720 Habay, BelgiëKBO/BCE: BE 0801.296.412
Samenvatting

XAVIER ART – Expert-comptable is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 116.234 en een nettoresultaat van € 41.628. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 60% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 69% van 15.515 sectorgenoten (NACE 69, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
NACE 69201
1 vestiging
Schaal
€ 158.921balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 116.234
Winst
€ 41.628
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 69 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 90verhoogt risicoLaatste jaarrekening 69 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatOmvang: balanstotaal € 158.921verlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 08-10-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 64% van de sectorgenoten (NACE 69, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 98+2
eigen vermogen 73,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 46-4
kortlopende schulden 26,9% · geldmiddelen 5,4%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 26,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.021 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1%laagste waarde 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 10.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,68 tegenover 3,32 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 26,9% en geldmiddelen: 5,4% van het balanstotaal), en 26,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 69, micro): beter dan 71% op solvabiliteit, 21% op liquiditeit, 82% op rentabiliteit en 81% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 69 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 158.921
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 08-10-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 08-10-2026, 69 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
69 dagen te laat
2024
60 dagen te laat
2023
61 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 63 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 69) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 1 oktober neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 116.234 ▲55,8%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 69 dagen Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 158.921 Bekijk
  • Actief sinds 2023opgericht 28-04-2023 3 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 158.921
Winst
€ 41.628
Solvabiliteit
73,1%
Balanstotaal▲ 50,5%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Hoogste resultaat van 2023 tot 2025
  2. 30-09-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountantsNACE 69201
Opgericht
28-04-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.