Work Matters
ActiefSamenvatting
Work Matters is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Work Matters een eigen vermogen van € 5.000 en een nettoresultaat van € 12.590. Het eigen vermogen schommelt te sterk van jaar tot jaar om er een trend uit af te leiden. De solvabiliteit is hoger dan bij 20% van de 8.586 ondernemingen in de sector reclame en marktonderzoek (NACE 73, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 10-11-2021 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie NACE 73300en 5 andere
- Vestigingseenheid
- 2.323.918.476 8490 Jabbeke, sinds 10-11-2021
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 27-03-2025
Bestuur en eigendom
- Rotsaert Sandra Petra AnjaGedelegeerd bestuurder
- Rotsaert Sandra Petra Anjaalle aandelenakte van 16-11-2021
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,3%
- Brutomarge
- € 21.771
- ▼ 65,2%
- Omzet
- ≈ € 130.000
- geschat
- Winst
- € 12.590
- ▼ 73,1%
- Eigen vermogen
- € 5.000
- ▼ 95,7%
- Balanstotaal
- € 39.975
- ▼ 72,2%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoEigen vermogen € 5.000 (12,5% van het balanstotaal)verlaagt risicoSector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Liquiditeit 1,02, liquide middelen € 15.488Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 19-06-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 73, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 21% van hen, de liquiditeit beter dan bij 34%, de rentabiliteit beter dan bij 88% en de groei beter dan bij 5%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 47 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 73) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 6 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 19-06-2026 bij de NBB alle 4 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 69% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2022.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 2.311 | - | € 3.996 | € 873 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 63 | € 462 | € 813 | € 1.408 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2025 · 1 vermelding · € 213 toegekend| Post | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 63 | € 462 | € 813 | € 1.408 | ▲ 73,2% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 1.046 | € 648 | € 440 | € 1.355 | ▲ 208% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 56.396 | € 34.460 | € 62.606 | € 21.771 | ▼ 65,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 55.286 | € 33.350 | € 61.352 | € 19.008 | ▼ 69,0% |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 0 | € 416 | € 899 | € 854 | ▼ 5,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0 | € 416 | € 899 | € 854 | ▼ 5,0% |
| Financiële kosten65/66B | € 1.359 | € 1.025 | € 2.096 | € 1.724 | ▼ 17,7% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 1.359 | € 1.025 | € 2.096 | € 1.724 | ▼ 17,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 53.928 | € 32.741 | € 60.156 | € 18.137 | ▼ 69,8% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 13.645 | € 8.594 | € 13.315 | € 5.547 | ▼ 58,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 40.282 | € 24.148 | € 46.841 | € 12.590 | ▼ 73,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 40.282 | € 24.148 | € 46.841 | € 12.590 | ▼ 73,1% |
| Post | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||
| Totaal activa20/58 | € 69.184 | € 97.395 | € 143.889 | € 39.975 | ▼ 72,2% |
| Vaste activa21/28 | € 2.247 | € 1.785 | € 4.968 | € 4.433 | ▼ 10,8% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 2.247 | € 1.785 | € 4.968 | € 4.433 | ▼ 10,8% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 2.247 | € 1.785 | € 3.380 | € 2.438 | ▼ 27,9% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | € 1.588 | € 1.995 | ▲ 25,6% |
| Vlottende activa29/58 | € 66.937 | € 95.609 | € 138.921 | € 35.542 | ▼ 74,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 17.554 | € 30.080 | € 19.695 | € 18.075 | ▼ 8,2% |
| Handelsvorderingen40 | € 17.554 | € 26.735 | € 15.488 | € 13.245 | ▼ 14,5% |
| Overige vorderingen41 | - | € 3.345 | € 4.207 | € 4.830 | ▲ 14,8% |
| Geldbeleggingen50/53 | - | € 59.678 | € 107.443 | € 0 | ▼ 100% |
| Liquide middelen54/58 | € 49.383 | € 109 | € 8.587 | € 15.488 | ▲ 80,4% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | € 5.743 | € 3.196 | € 1.979 | ▼ 38,1% |
| Passiva | |||||
| Totaal passiva10/49 | € 69.184 | € 97.395 | € 143.889 | € 39.975 | ▼ 72,2% |
| Eigen vermogen10/15 | € 45.282 | € 69.430 | € 116.271 | € 5.000 | ▼ 95,7% |
| Inbreng10/11 | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 40.282 | € 64.430 | € 111.271 | € 0 | ▼ 100% |
| Schulden17/49 | € 23.902 | € 27.964 | € 27.618 | € 34.975 | ▲ 26,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 23.902 | € 27.964 | € 27.618 | € 34.975 | ▲ 26,6% |
| Handelsschulden44 | € 5.671 | € 1.058 | € 8.713 | € 2.653 | ▼ 69,6% |
| Leveranciers440/4 | € 5.671 | € 1.058 | € 8.713 | € 2.653 | ▼ 69,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 18.042 | € 26.230 | € 18.905 | € 23.960 | ▲ 26,7% |
| Belastingen450/3 | € 18.042 | € 26.230 | € 18.905 | € 21.960 | ▲ 16,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 2.000 | - |
| Overige schulden47/48 | € 188 | € 677 | € 0 | € 8.362 | - |
| Post | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 40.282 | € 24.148 | € 46.841 | € 12.590 | ▼ 73,1% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 63 | € 462 | € 813 | € 1.408 | ▲ 73,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 40.346 | € 24.610 | € 47.654 | € 13.998 | ▼ 70,6% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | -€ 3.996 | -€ 873 | ▲ 78,2% |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 49.274 | € 8.478 | € 6.901 | ▼ 18,6% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 7.976 ondernemingen hetzelfde profiel als Work Matters nu. Twee jaar later bestond 94,4% nog en was 3,6% failliet.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 10 tot 30%
- winst van 5% van de balans of meer
Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van Work Matters zelf is lager: 0,3% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over Work Matters dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 7.976 ondernemingen, geen voorspelling voor Work Matters. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Bestuursorgaan 1
Dagelijks bestuur 1
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- Rotsaert Sandra Petra Anja alle aandelen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- Dagelijks bestuur
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Rotsaert Sandra Petra Anja |
|
Netwerk & groep
Work Matters deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van Work Matters. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
14-12
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Jabbeke naar VarsenareNieuwe zetel: Fonteinebeekdreef 24, 8490 Varsenare · Vorige zetel: Gistelsteenweg 292, 8490 Jabbeke2 punten ▸
- Bestuursvergadering, 19-10-2022
- Zetelverplaatsing, Fonteinebeekdreef 24, 8490 Varsenare
16-11
Staatsblad-akte
OprichtingOprichter: Rotsaert Sandra Petra Anja · Startkapitaal € 5.000, 100 aandelen · Benoeming: Rotsaert Sandra Petra Anja (statutair bestuurder)6 punten ▸
- Startkapitaal, € 5.000, 100 aandelen
- Benoeming bestuurder, Rotsaert Sandra Petra Anja (statutair bestuurder)
- Statutaire zetel, Gistelsteenweg 292, 8490 Jabbeke
- Benoeming bestuurder, Rotsaert Sandra Petra Anja (gedelegeerd bestuurder)
- Rotsaert Sandra Petra Anja bezit alle aandelen
- Oprichter, Rotsaert Sandra Petra Anja
- De akte bevat nog 5 andere punten.
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
1 vroegere zetel
- Gistelsteenweg 292, 8490 Jabbeke tot 19-10-2022 · akte van 14-12-2022
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
41 activiteiten
- HR Freelance services,consultancy en projecten;
- Het verlenen van advies op het gebied van bedrijfsvoering- en beheer,onder meer door communicatie,HR Management,algemeen bedrijfsmanagement,interim management;
- Outplacementbegeleiding;
- Het verlenen van advies op het gebied van public relations en communicatie;
- Het verlenen van advies en hulp aan het bedrijfsleven en overheden,onder meer op het gebied van organisatie,planning,personeelsbeheer,public relations,communicatie,efficiëntie en toezicht,het verschaffen van de informatie aan de bedrijfsleiding,etc.;
- Het berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning,organisatie,efficiëntie,etc.;
- Het voeren van marktonderzoeken;
- Het voeren van onderzoek naar de omvang van de markt voor bepaalde producten en diensten,de ontvangst en de bekendheid van producten en koopgewoonten,met het oog op verkoopbevordering en ontwikkeling van nieuwe diensten en producten;
- Het ter beschikking stellen van personeel,inclusief activiteiten van een uitzendbureau;
- Arbeidsbemiddeling;
- Handelsbemiddeling;
- Bedrijfstraining en coaching,waaronder coaching business / personal coaching / career coaching / change management;
- Organisatie van onderwijs;
- Organisatie van congressen,seminaries,opleidingen,workshops en events;
- Organisatie en training van sportgerelateerde activiteiten,wellbeing,events en workshops inzake sport,recreatie of ontspanning in het algemeen;
- Adviesverlening inzake preventie,veiligheid en welzijn,het optreden als preventieadviseur voor veiligheid en toezicht op werven en op de werkvloer in het algemeen;
- Diensten met betrekking tot menselijke gezondheidszorg en maatschappelijke dienstverlening,kunst,amusement en recreatie;
- Organisatie van events en workshops in de ruimste zin van het woord;
- Voorlichten,bemiddelen,opzetten,coördineren en beheren van handelingen gericht op het ontwikkelen van projecten in de ruimste zin van het woord;
- Reisorganisatie;
- Ontwikkeling van software;
- Werkzaamheden op het gebied van informatica en communicatiemiddelen;
- Het uitbaten van callcenters;
- Zakelijke dienstverlening;
- Administratieve diensten;
- Verhuur van vakantiehuizen,hotels,B&B’s;
- Catering;
- Horeca;
- Het uitbaten van een reclamebureau;
- Het ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden van welke aard ook en ook voor derden;
- Productie van films,video’s,programma’s;
- Fotografie;
- Creatief werk,dtp,sociale media;
- Het uitvoeren van activiteiten van grafisch ontwerp inclusief het ontwerpen van huisstijlen,branding,productontwikkeling & webdesign;
- Het ontwikkelen van audiovisuele communicatie en het verlenen van advies en bijstand in de uitoefening van de communicatie in al haar vormen;
- Activiteiten van uitgeverijen;
- Diverse sales activiteiten,de aan- en verkoop,in- en uitvoer,import en export,distributie,commissiehandel en vertegenwoordiging van om het even welke goederen of diensten,al dan niet online;
- Het optreden als handelsagent,commercieel vertegenwoordiger voor verschillende ondernemingen en producten;
- Alle handelingen met betrekking tot de nijverheid en de handel,in de meest uitgebreide zin,met inbegrip van de vertegenwoordiging en de verkoopondersteunende diensten;
- Handel via internet (e-commerce) of via soortgelijke of alternatieve toekomstige digitale drager,platform,toepassing;
- Alle roerende verrichtingen,onder meer het ruilen,kopen en verkopen,het beheer en de uitbating alsmede het huren en het verhuren,commercialiseren,exploiteren,in concessie geven en in concessie nemen van roerende goederen.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 31035C0450/00H000 | Vlaanderen | 1.614 m² | 1 · 248 m² | 10,6 m · 2 |