Ga naar inhoud

Wooden Quality Creations

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefBriekhoekstraat 24, 8890 Moorslede, BelgiëKBO/BCE: BE 0757.780.331
Samenvatting

De faillissementskans van Wooden Quality Creations binnen 12 maanden is 2,7% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2025 had Wooden Quality Creations een eigen vermogen van € 340.420 en een nettoresultaat van € 78.387. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 58% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 20% van de 9.898 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2020, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 03-11-2020 Normale toestand
Activiteit
Schrijnwerk NACE 43320
Vestigingseenheid
2.309.298.301 8890 Moorslede, sinds 10-11-2020
Einde boekjaar
30 juni
Peppol
Bereikbaar sinds 19-09-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • CARREYN EvelyneBestuurder
  • CUVELIER TomBestuurder

Financiële situatie

51 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,7%
Jaarrekening per 30-06-2025
Brutomarge
€ 1,1 mln
▲ 33,3%
Omzet
≈ € 3,1 mln
geschat
Winst
€ 78.387
▲ 18,1%
Eigen vermogen
€ 340.420
▲ 29,1%
Balanstotaal
€ 1,7 mln
▼ 6,7%
Werknemers op 30-06-2025
11
▼ 8,3%
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenOpgericht in 2020Liquiditeit 1,15, liquide middelen € 57.997Omvang: 10,5 VTE, balanstotaal € 1,7 mlnToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
51 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 38% van de kleine bedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 45+6
eigen vermogen 19,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 17+2
kortlopende schulden 68,7% · geldmiddelen 3,3%
Rentabiliteit 68+2
rendement op activa 4,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
2,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (2.651 ondernemingen, NACE 43, klein)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 2,5% 01-2025: 2,5%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 2,5%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 2,5%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 2,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 2,6%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 2,6%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 2,5%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 2,5%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 2,5%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 2,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 2,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 2,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 11-2025hoogste waarde 01-2026: 1,4%▼ -1,4 procentpunten tegenover 12-2025 02-2026: 1,3%▼ -0,1 procentpunt tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 2,0%▲ +0,7 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 2,0%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 2,0%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 2,0%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 2,0%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 2,0%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 2,0%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 2,7%▲ +0,7 procentpunt tegenover 09-2026 11-2026: 2,7%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 17.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,15 (1,05 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 68,7% en de geldmiddelen 3,3% van het balanstotaal. Van het actief is 80,3% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 21% van hen, de liquiditeit beter dan bij 9%, de rentabiliteit beter dan bij 36% en de groei beter dan bij 84%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Opgericht in 2020
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 1,15, liquide middelen € 57.997
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: 10,5 VTE, balanstotaal € 1,7 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 20% van 9898 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 9898 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 20%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest uiterlijk op 31-01-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 15-12-2025, 47 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
47 dagen voor het einde van de termijn
2024
71 dagen voor het einde van de termijn
2023
93 dagen voor het einde van de termijn
2022
123 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 84 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-06-2026 moet uiterlijk op 31-01-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 10 november neer (3 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 35 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar04-11-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: 9de grootste bedrijf op balanstotaal in Moorslede, sector Bouwin de Checked-ranglijsten nr. 9 Bekijk
  • Fusie met CC INVESTfusie op 22-12-2023 2023 Bekijk
  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 263.751 naar € 340.420 ▲ 29,1% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Naamswijziging van OUTDOORWOODCREATIONS naar WQC
  2. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Wervik naar MoorsledeNieuwe zetel: 8890 Moorslede, Briekhoekstraat 24 · Vorige zetel: 8940 Wervik, Robert Klingstraat 13
  3. · Staatsblad-akte Fusie: OUTDOORWOODCREATIONS neemt CC INVEST over
Alle 12 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Wooden Quality Creations: schrijnwerk (NACE 43320). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,2 mln en € 2,2 mln, opgericht tussen 2018 en 2022.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Wooden Quality Creations Moorslede€ 1,7 mln€ 1,1 mln
Skarabee Projects Oud-Turnhout€ 2,2 mln€ 1,0 mln
Timfin Wingene€ 1,3 mln€ 1,1 mln
Sunproof Herentals€ 2,0 mln€ 0,9 mln
MENUISERIE VENDREDI Anderlecht€ 1,3 mln€ 1,4 mln
G-INTERIEUR Nieuwerkerken (Limb.)€ 1,6 mln€ 1,5 mln
PITT-SOLUTIONS Ninove€ 1,2 mln€ 1,1 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Wooden Quality Creations

Wat is het ondernemingsnummer van Wooden Quality Creations?
Het ondernemingsnummer van Wooden Quality Creations is 0757.780.331. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0757.780.331.
Waar is Wooden Quality Creations gevestigd?
De zetel is gevestigd op Briekhoekstraat 24, 8890 Moorslede.Ondernemingsgegevens
Wat doet Wooden Quality Creations?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is schrijnwerk (NACE 43320).
Wat is de rechtsvorm van Wooden Quality Creations?
De rechtsvorm van Wooden Quality Creations is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Wooden Quality Creations opgericht?
Wooden Quality Creations werd opgericht op 03-11-2020.
Is Wooden Quality Creations nog actief?
Ja, Wooden Quality Creations staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft Wooden Quality Creations?
Wooden Quality Creations had in boekjaar 2025 gemiddeld 10,5 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Wooden Quality Creations?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 3,1 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 1,1 mln en van 68 vergelijkbare ondernemingen (NACE 43). Het ligt waarschijnlijk tussen € 2,3 mln en € 4,1 mln.
Maakt Wooden Quality Creations winst?
In boekjaar 2025 boekte Wooden Quality Creations een winst van € 78.387.
Waar vind ik de jaarrekening van Wooden Quality Creations?
Wooden Quality Creations legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Wooden Quality Creations de volgende jaarrekening neerleggen?
Wooden Quality Creations moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-01-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.