Ga naar inhoud

WIM PATERNOSTER

Actief
BVBAopgericht 198739 jaar actiefBurchtstraat 87, 9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, BelgiëKBO/BCE: BE 0430.518.959
Samenvatting

De berekende faillissementskans van WIM PATERNOSTER over 12 maanden bedraagt 4,3% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 52.127 en een nettoresultaat van € 53.300. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 37% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 16% van 2.296 sectorgenoten (NACE 49, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 1987 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Goederenvervoer over de weg
NACE 49410
1 vestiging
Schaal
€ 525.304balanstotaal 2025
Personeel
11,1 VTE
Eigen vermogen
€ 52.127
Winst
€ 53.300
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
48 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,3%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd
Waarom 48verhoogt risicoSector Vervoer over land (NACE 49)Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatEigen vermogen € 52.127 (9,9% van het balanstotaal)1 zetelwijziging in 24 maandenToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
48 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 49% van de sectorgenoten (NACE 49, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 35+10
eigen vermogen 9,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 1-3
kortlopende schulden 90,1% · geldmiddelen 1,1%
Rentabiliteit 81+42
rendement op activa 10,1%
Faillissementskans, 12 maanden
4,3% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (1.179 ondernemingen, NACE 49, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,4% 12-2024: 2,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 2,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,2%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 5,2%▲ +1,6 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 5,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 5,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 5,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 5,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 7,5%▲ +2,3 procentpunten t.o.v. 02-2026 04-2026: 7,7%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 8,6%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 8,5%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 8,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 8,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 4,3%▼ -4,5 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 2.500 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,08 tegenover 0,88 in 2024; kortlopende schulden: 90,1% en geldmiddelen: 1,1% van het balanstotaal), en 90,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 49, klein): beter dan 13% op solvabiliteit, 1% op liquiditeit, 81% op rentabiliteit en 99% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Vervoer over land (NACE 49)
KBO
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Eigen vermogen € 52.127 (9,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 16% van 2296 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 2296 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 16%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
31 dagen te laat
2023
59 dagen te laat
2022
op de dag
2021
31 dagen te laat
2020
61 dagen te laat
2019
125 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 48 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 49) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 49% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Ontslagen: Wim Paternoster (bestuurder) en Kenny…Benoemingen: 45 Management BV, Kenny…
  3. Terug winstgevendnetto € 53.300

Opvallend

  • Positief: Terug winstgevend in 2025na -€ 3.293 in 2024 € 53.300 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 16% op solvabiliteitsectormediaan 39,4% · 2.296 bedrijven 9,9% Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 02-02-2026 · 3 in functie 3 nieuw · 2 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 525.304
Winst
€ 53.300
Solvabiliteit
9,9%
Balanstotaal▲ 7,9%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
3 leden
  • 45 MANAGEMENTBestuurder
  • Patrick RottierBestuurder
  • DWM ProtectBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
43
Sinds
1988
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Zwakste boekjaar
  3. 28-09-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Goederenvervoer over de wegNACE 49410
Opgericht
19-02-1987
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.