Ga naar inhoud

Wim Aerts

Actief
BVopgericht 201313 jaar actiefLindenstraat 29, 2260 Westerlo, BelgiëKBO/BCE: BE 0537.953.684
Samenvatting

Wim Aerts is actief sinds 2013 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 6.200 en een nettoresultaat van € 218.171. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 23% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 8% van 9.600 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Schilderen van gebouwen
NACE 43341
2 vestigingen
Schaal
€ 794.536balanstotaal 2025
Personeel
9 VTE
Eigen vermogen
€ 6.200
Winst
€ 218.171
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
69 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 39 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 69verhoogt risicoEigen vermogen € 6.200 (0,8% van het balanstotaal)Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoLiquiditeit 0,83, liquide middelen € 305.375Opgericht in 2013Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 38% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 26-50
eigen vermogen 0,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 52-2
kortlopende schulden 83,4% · geldmiddelen 38,4%
Rentabiliteit 100+17
rendement op activa 27,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.540 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,7%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 47% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Eigen vermogen € 6.200 (0,8% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,83, liquide middelen € 305.375
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 2013
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 8% van 9600 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 9600 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 8%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 22-06-2026, 39 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
39 dagen vroeg
2024
42 dagen vroeg
2023
37 dagen vroeg
2022
39 dagen vroeg
2021
40 dagen vroeg
2020
36 dagen vroeg
2019
29 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 37 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 218.171 ▲209%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van € 322.685 naar € 6.200 ▼ 98,1% Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 9% op solvabiliteitsectormediaan 44,1% · 9.600 bedrijven 0,8% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 218.171 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 794.536
Winst
€ 218.171
Solvabiliteit
0,8%
Balanstotaal▲ 25,3%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
17
Sinds
2015
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 24-06-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 22-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Eigen vermogen boven € 200.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Schilderen van gebouwenNACE 43341
Opgericht
05-09-2013
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.