Ga naar inhoud

WHYN INVEST

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefWaterloosesteenweg 1476, 1180 Ukkel, BelgiëKBO/BCE: BE 1016.510.312
Samenvatting

De berekende faillissementskans van WHYN INVEST over 12 maanden bedraagt 4,0% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 67.434 en een nettoresultaat van € 7.434. De solvabiliteit is beter dan 70% van 926 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
NACE 56111
1 vestiging
Schaal
€ 134.757balanstotaal 2025
Personeel
1 VTE
Eigen vermogen
€ 67.434
Winst
€ 7.434
Gezondheid
49 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,0%
Structuur
Jaarrekening 28 dagen te laat neergelegd
Waarom 49verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: 1 VTE, balanstotaal € 134.757Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)verlaagt risicoEigen vermogen € 67.434 (50,0% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
49 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 50% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 75
eigen vermogen 50,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 28
kortlopende schulden 50,0% · geldmiddelen 2,2%
Rentabiliteit 76
rendement op activa 5,5%
Faillissementskans, 12 maanden
4,0% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.741 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 12-2025: 4,1% 01-2026: 4,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 4,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 4,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 5,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 5,0%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 5,5%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 5,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 4,1%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 3.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde geschatte faillissementskans vraagt aangepaste kredietvoorwaarden
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,44, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 50% en geldmiddelen: 2,2% van het balanstotaal), en 50% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 68% op solvabiliteit, 23% op liquiditeit en 59% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: 1 VTE, balanstotaal € 134.757
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 67.434 (50,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 28-08-2026, 28 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
28 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema…
  2. Ontslagen: Guêrin Julie, Teyssonneau Claudia en…Staatsblad-akte
  3. OprichtingBenoemingen: Fabien DE KONINCK, Alexandre…

Opvallend

  • Bestuurders vertrokkenlaatste wijziging 02-01-2026 · 0 in functie 4 vertrokken Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 134.757 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 22-11-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 134.757
Winst
€ 7.434
Solvabiliteit
50,0%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNACE 56111
Opgericht
22-11-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
15
Doel
“Toutes activités en rapport direct ou indirect avec la restauration en général et le…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.