Ga naar inhoud

White Pony

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefSolvynsstraat 16, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 1021.427.519
Samenvatting

White Pony is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 2.716) en een nettoresultaat van -€ 7.716. De solvabiliteit is beter dan 27% van 194 sectorgenoten (NACE 14, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van overige kleding en toebehoren, n.e.g.
NACE 14299
1 vestiging
Schaal
€ 64.941balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 2.716
Verlies
-€ 7.716
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 45 dagen vroeg
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 2.716verlaagt risicoLiquiditeit 3,44, liquide middelen € 37.143Sector NACE 14Omvang: balanstotaal € 64.941Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 46% van de sectorgenoten (NACE 14, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 21
eigen vermogen -4,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 89
kortlopende schulden 28,1% · geldmiddelen 57,2%
Rentabiliteit 4
rendement op activa -11,9%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (317 ondernemingen, NACE 14, micro)
Verloop 24 maanden 04-2026: 0,7% 05-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,4%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,44, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 28,1% en geldmiddelen: 57,2% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 14, micro): beter dan 25% op solvabiliteit, 88% op liquiditeit en 24% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 2.716
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 3,44, liquide middelen € 37.143
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 14
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 64.941
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 16-06-2026, 45 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
45 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: PAREDIS Fréderic Serge Marco…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 2.716 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 64.941 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 25-03-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 64.941
Verlies
-€ 7.716
Solvabiliteit
-4,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van overige kleding en toebehoren, n.e.g.NACE 14299
Opgericht
25-03-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
8
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Eerste vrijdag van juni om 21:00
Doel
Het ontwerpen, de productie, het (laten) vervaardigen, de aan- en verkoop, de groot- en…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.