WEYME CONSTRUCT
ActiefSamenvatting
WEYME CONSTRUCT is actief sinds 2007, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had WEYME CONSTRUCT een eigen vermogen van € 1,3 mln en een nettoresultaat van € 151.005, waarvan € 115.000 niet-recurrente opbrengsten. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 22% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 44% van de 1.238 ondernemingen in de sector producten van metaal (NACE 25, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 25-01-2007 Normale toestand
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan NACE 25110en 2 andere
- Paritair comité
- 209 Paritair Comité voor de bedienden der metaalfabrikatennijverheid · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheden
- 2.158.985.814 9700 Oudenaarde, sinds 29-01-2007
- 2.206.878.078 9600 Ronse, sinds 01-01-2012
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 30-10-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 1,2 mln
- ▲ 12,3%
- Omzet
- ≈ € 2,0 mln
- geschat
- Winst
- € 151.005
- ▼ 0,6%
- Eigen vermogen
- € 1,3 mln
- ▲ 6,2%
- Balanstotaal
- € 3,2 mln
- ▲ 2,0%
- Werknemers op 31-12-2025
- 9
- ▲ 28,6%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatverlaagt risicoOpgericht in 2007Liquiditeit 2,30, liquide middelen € 604.946Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 05-09-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 25, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 45% van hen, de liquiditeit beter dan bij 64%, de rentabiliteit beter dan bij 50% en de groei beter dan bij 52%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 1 dag na de termijn neer. In de sector (NACE 25) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00502496.
Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 17 neerleggingen
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 5% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2021. Dat is de tweede daling op rij.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 25. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).
Personeel
| Post | 31-12-2021 | 31-12-2022 | 31-12-2023 | 31-12-2024 | 31-12-2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 7 | 6 | 6 | 7 | 9 |
| voltijds | 7 | 5 | 5 | 6 | 8 |
| deeltijds | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
| in voltijdse equivalenten | 7 | 5,9 | 5,9 | 6,9 | 8,9 |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 6,7 | 7,1 | 5,9 | 7,2 | 8,9 |
| Met een vast contract | 7 | 6 | 6 | 7 | 9 |
| In dienst gekomen | 1 | 2 | - | 3 | 4 |
| Uit dienst gegaan | 1 | 3 | - | 2 | 2 |
| Opleidingsuren | 60 | - | - | 72 | 32 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2025
Zekerheden en waarborgen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Schulden gewaarborgd door Belgische overheidsinstellingen | € 51.687 | - | - | - | - |
| Hypotheken, ingeschreven bedrag | € 473.000 | - | - | - | - |
| Boekwaarde van de met hypotheek bezwaarde activa | € 348.585 | - | - | - | - |
| Pand op de handelszaak | € 55.000 | - | - | - | - |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden en rechten en verplichtingen buiten de balans)
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 668.718 | € 391.923 | € 154.927 | € 209.599 | € 427.046 |
| Financiële vaste activa | - | - | - | € 135 | € 0 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 189.363 | € 274.942 | € 278.402 | € 272.349 | € 338.285 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 tot 2025 · 4 vermeldingen · € 1.560 toegekend · € 1.560 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | € 789 | € 789 |
| 2024 | 1 | € 357 | € 357 |
| 2023 | 1 | € 223 | € 223 |
| 2022 | 1 | € 191 | € 191 |
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als WEYME CONSTRUCT: vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 2 mln en € 4,3 mln, opgericht tussen 2006 en 2011.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Nettoresultaat | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WEYME CONSTRUCT Oudenaarde | 2007 | € 3,2 mln | € 1,3 mln | € 1,2 mln | € 0,2 mln | 8,9 | 2025 |
| NIVA CONSTRUCT Kinrooi | 2008 | € 2,6 mln | € 1,9 mln | € 1,0 mln | € 0,2 mln | 9 | 2025 |
| CNC.Solutions Menen | 2007 | € 4,3 mln | € 0,9 mln | € 1,0 mln | € 0,007 mln | 8,5 | 2025 |
| DITHO CONSTRUCT Wetteren | 2011 | € 2,0 mln | € 0,9 mln | € 1,2 mln | € 0,3 mln | 10 | 2025 |
| QUINTYN GEBROEDERS Zulte | 2006 | € 3,6 mln | € 1,0 mln | € 1,9 mln | € 0,7 mln | 13 | 2025 |
| TSK Industriebouw Hoogstraten | 2009 | € 3,5 mln | € 3,2 mln | € 1,5 mln | € 0,5 mln | 10,1 | 2025 |
| Taipro Engineering Verviers | 2009 | € 3,5 mln | € 1,6 mln | € 0,8 mln | € 0,1 mln | 8,2 | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 2.093 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later
Historische waarnemingIn juli 2024 hadden 10.904 ondernemingen hetzelfde profiel als WEYME CONSTRUCT nu. Twee jaar later was 0,7% failliet en bestond 95,1% nog.
- Micro
- 10 tot 20 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst onder 5% van de balans
Dat past bij de faillissementskans van WEYME CONSTRUCT zelf: 0,2% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 10.904 ondernemingen, geen voorspelling voor WEYME CONSTRUCT. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | - | - | - | - | € 0,1 mln | - |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | ▲ 17,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▲ 24,2% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | ▼ 32,4% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | € 0,9 mln | € 1,0 mln | € 1,0 mln | € 1,0 mln | € 1,2 mln | ▲ 12,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | ▼ 5,1% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 30,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0,01 mln | € 0,004 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 30,4% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,05 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,05 mln | ▼ 11,0% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,05 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,05 mln | ▼ 11,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,08 mln | € 0,09 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▼ 5,5% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,003 mln | - |
| Overboeking naar de uitgestelde belastingen680 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,03 mln | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,04 mln | € 0,03 mln | € 0,05 mln | € 0,1 mln | € 0,07 mln | € 0,03 mln | ▼ 53,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 0,06 mln | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▼ 0,6% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves789 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,009 mln | - |
| Overboeking naar de belastingvrije reserves689 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,09 mln | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 0,06 mln | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,07 mln | ▼ 51,2% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 2,0 mln | € 2,1 mln | € 2,0 mln | € 2,8 mln | € 3,1 mln | € 3,1 mln | € 3,1 mln | € 3,2 mln | ▲ 2,0% |
| Vaste activa21/28 | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | € 1,3 mln | € 1,4 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | ▲ 7,6% |
| Immateriële vaste activa21 | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,007 mln | € 0,003 mln | - | - | - | - |
| Materiële vaste activa22/27 | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | € 1,3 mln | € 1,4 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | ▲ 7,6% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | ▼ 14,0% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | ▼ 38,5% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,08 mln | € 0,06 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 0,5 mln | ▲ 248% |
| Leasing en soortgelijke rechten25 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | ▼ 24,4% |
| Financiële vaste activa28 | € 0,008 mln | - | - | - | - | - | € 135 | € 135 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 1,1 mln | € 1,2 mln | € 1,2 mln | € 1,5 mln | € 1,7 mln | € 1,9 mln | € 1,9 mln | € 1,9 mln | ▼ 1,3% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | € 0,4 mln | ▼ 29,0% |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 2,9% |
| Bestellingen in uitvoering37 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,5 mln | € 0,3 mln | ▼ 37,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | ▼ 1,8% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | ▼ 1,8% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,05 mln | € 0,01 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | ▼ 2,2% |
| Geldbeleggingen50/53 | - | - | - | - | - | - | € 0,3 mln | € 0,3 mln | = |
| Liquide middelen54/58 | € 0,4 mln | € 0,2 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,6 mln | ▲ 33,9% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | ▲ 17,0% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 2,0 mln | € 2,1 mln | € 2,0 mln | € 2,8 mln | € 3,1 mln | € 3,1 mln | € 3,1 mln | € 3,2 mln | ▲ 2,0% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,7 mln | € 0,9 mln | € 1,1 mln | € 1,2 mln | € 1,3 mln | ▲ 6,2% |
| Inbreng10/11 | € 0,08 mln | € 0,08 mln | - | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,08 mln | € 0,08 mln | = |
| Reserves13 | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,6 mln | € 0,8 mln | € 1,0 mln | € 1,1 mln | € 1,2 mln | ▲ 6,6% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,008 mln | € 0,008 mln | - | - | - | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 0,008 mln | € 0,008 mln | - | - | - | - |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,08 mln | - |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 0,6 mln | € 0,8 mln | € 1,0 mln | € 1,1 mln | € 1,1 mln | ▼ 0,1% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | - | - | - | - | - | € 0 | - |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,03 mln | - |
| Uitgestelde belastingen168 | - | - | - | - | - | - | - | € 0,03 mln | - |
| Schulden17/49 | € 1,8 mln | € 1,8 mln | € 1,6 mln | € 2,1 mln | € 2,2 mln | € 2,0 mln | € 1,9 mln | € 1,9 mln | ▼ 2,0% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,8 mln | € 0,8 mln | € 0,7 mln | € 1,1 mln | € 1,2 mln | € 1,1 mln | € 1,0 mln | € 1,0 mln | ▼ 2,2% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 1,1 mln | € 1,2 mln | € 1,1 mln | € 1,0 mln | € 1,0 mln | ▼ 2,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 1,0 mln | € 1,0 mln | € 0,9 mln | € 1,0 mln | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | € 0,8 mln | ▼ 1,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | ▲ 24,8% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | - | - | - |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | - | € 0,01 mln | - | - | - | - | - |
| Overige leningen439 | - | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,01 mln | - | - | - |
| Handelsschulden44 | € 0,7 mln | € 0,6 mln | € 0,5 mln | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | ▼ 17,3% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,7 mln | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 0,5 mln | € 0,4 mln | ▼ 17,3% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | - | - | € 0,07 mln | - | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,08 mln | € 0,1 mln | € 0,07 mln | ▼ 32,9% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,04 mln | € 0,04 mln | € 0 | ▼ 100% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,07 mln | € 0,07 mln | ▲ 5,4% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,05 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | € 0,1 mln | ▲ 176% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 32,3% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 57.639 | € 75.024 | € 125.330 | € 250.550 | € 237.549 | € 215.243 | € 151.909 | € 151.005 | ▼ 0,6% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 130.350 | € 182.811 | € 178.311 | € 189.363 | € 274.942 | € 278.402 | € 272.349 | € 338.285 | ▲ 24,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 187.989 | € 257.834 | € 303.641 | € 439.913 | € 512.491 | € 493.645 | € 424.258 | € 489.290 | ▲ 15,3% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 253.985 | -€ 8.437 | -€ 668.718 | -€ 391.923 | -€ 150.607 | -€ 196.398 | -€ 427.046 | ▼ 117% |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 201.351 | € 269.741 | -€ 109.605 | € 198.424 | € 42.936 | -€ 176.519 | € 153.174 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | verkort schema | 31-08-2026 | 2026-00502496 | NBB |
| 31-12-2024 | verkort schema | 08-07-2025 | 2025-00251953 | |
| 31-12-2023 | verkort schema | 27-08-2024 | 2024-00378276 | |
| 31-12-2022 | verkort schema | 23-08-2023 | 2023-00350118 | |
| 31-12-2021 | verkort schema | 15-07-2022 | 2022-20201812 | |
| 31-12-2020 | verkort schema | 09-07-2021 | 2021-33800166 | |
| 31-12-2019 | verkort schema | 15-07-2020 | 2020-31000279 | |
| 31-12-2018 | verkort schema | 27-06-2019 | 2019-23100187 | |
| 31-12-2017 | verkort schema | 23-07-2018 | 2018-35700057 | |
| 31-12-2016 | verkort schema | 11-08-2017 | 2017-42600167 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- Weyme Brecht 360 aandelen
- Weyme Evert 600 aandelen
- Vandendorpe Evelien 240 aandelen
Kapitaalverrichtingen
- 08-09-2023 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Weyme Brecht |
|
| Weyme Evert |
|
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Natuurlijke personen of rechtspersonen,al dan niet aandeelhouder, niet-statutaire bestuurders ad nutum bij besluit algemene vergadering
Statuten, akte van 08-09-2023
Netwerk & groep
WEYME CONSTRUCT deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Ondernemingen op hetzelfde adres
1 andere ondernemingVerbindingen & netwerk
2 huidige bestuurdersHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van WEYME CONSTRUCT. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
08-09
Staatsblad-akte
Statutenwijziging · Wijziging rechtsvorm · Ontslagen & benoemingenKapitaalomzetting · Aandelenbezit · Doelwijziging10 punten ▸
- Overige bepaling, besloten vennootschap
- Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
- Overige bepaling, x12, wijziging aantal aandelen
- Weyme Brecht bezit 360 aandelen
- Weyme Evert bezit 600 aandelen
- Vandendorpe Evelien bezit 240 aandelen
- Overige bepaling, ontslag voorlezing verslag, voorlezing door voorzitter
- Doelwijziging
- Statutenwijziging
- Statutaire zetel, Oudenaarde, Marollestraat 6
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Codes volgens NACEBEL 2003
34 activiteiten
- De vervaardiging en montage van metalen constructiewerken en gebinten voor de bouw.
- Het vervaardigen van gesmede werkstukken van metaal voor rekening van derden,alsook de vervaardiging en montage van trapleuningen,borstweringen,edm.
- Het plaatsen en vervaardigen van poorten en hekkens,plus het elektrisch aansluiten en automatiseren ervan.
- De vervaardiging van metalen werkstukken voor rekening van derden door toepassing van diverse technieken,zoals onder meer het boren,draaien,frezen,schaven,lappen,trekfrezen,vlakken,zagen lassen enz.
- Oppervlaktebehandeling van metalen.
- De aanneming van alle werken die tot de opbouw van gebouwen/constructies(sloopwerken,ruwbouw en voltooiingswerken,grond-,wegenis-,riolerings-,drainerings-,isolerings-,funderings-,en waterwerken–deze opsomming is niet beperkend)behoren,en alle uitrustingswerken inbegrepen.
- Het uitvoeren van installatie of onderhouds-en herstellingswerken van mechanische,hydraulische en elektrische aard voor rekening van derden.
- Het ontwerpen,construeren en uitvoeren van machines,constructies van mechanische,hydraulische en elektrische aard voor rekening van derden.
- Het nemen van participaties in ander vennootschappen,ondernemingen en verenigingen door middel van inbreng of aankoop van maatschappelijke rechten of op een andere wijze;de vennootschap mag zich borg stellen of zakelijke zekerheden verlenen mits vergoeding,onder voorbehoud evenwel van de verbodsbepaling opgenomen in artikel 5:152 van het wetboek van vennootschappen en verenigingen.De vennootschap mag daarenboven belangen nemen,hetzij door deelneming,inbreng of elke andere wijze in alle vennootschappen,ondernemingen,beroepsverenigingen of groeperingen,bestaande of op te richten,zo in België als in het buitenland.
- Het deelnemen,onder gelijk welke vorm,aan de oprichting,uitbreiding,omzetting,fusie,overneming,het bestuur en de controle van ondernemingen met gelijkaardige,aanverwante of aanvullende activiteiten;ze kan verder alle hulp verlenen aan ondernemingen waarin ze belang stelt onder meer in de vorm van leningen,voorschotten of borgstellingen,alsook bij wijze van bijstand inzake bestuur en/of administratie.
- Het waarnemen van alle mandaten,waaronder bestuurder,vereffenaar van Belgische en/of buitenlandse vennootschappen en verenigingen.
- Het verlenen van diensten en algemene adviezen aan ondernemingen en verenigingen uit de private en de publieke sector.
- Het waarnemen van functies in het management van ondernemingen en organisaties.
- Het uitvoeren van consulting-opdrachten in de ruimste zin van het woord.
- Het uitvoeren van administratief-organisatorische opdrachten,bijstand bij de leiding van vennootschappen,ondernemingen en verenigingen,het verstrekken van advies en verlenen van bijstand aan het beheer op het gebied van onder andere management,administratieve organisatie,het opzetten van interne audit,het verbeteren van bestaande en nieuwe beheerstechnieken en managementsystemen,het verstrekken van informatie,het selecteren,opleiden van personeel.
- Het uitvoeren van alle studies en onderzoek;het verrichten van marktonderzoek;promotie,raadgeving;prospectie;marketing;assistentie op gebied van management,engineering en consulting;technisch,commercieel,administratief,financieel,fiscaal en juridisch beheer en advies.
- De publiciteit,marketing en algemene communicatie onder alle vormen en het uitvoeren van alle werken die voor de verwezenlijking van publiciteit,marketing en algemene communicatie noodzakelijk zijn,zonder enige beperking.
- Het verlenen van administratieve diensten en diensten m.b.t.informatie-en communicatietechnologie.
- De exploitatie van een webshop;handelsactiviteiten d.m.v.digitale platformen.
- Het ontwikkelen,kopen,verkopen,beheer,in waarde stellen,in licentie nemen of geven van brevetten,octrooien,knowhow en andere intellectuele eigendomsrechten.
- Het verwerven en tegelde maken van alle fabrieksmerken,octrooien en andere eruit voortvloeiende of aanvullende rechten en deelnemen aan de opbouw,de ontwikkeling en het beheer van alle vennootschappen.
- Het verlenen van advies met betrekking tot het beheer van vennootschappen,ondernemingen en verenigingen;het verlenen van managementbijstand aan en het uitvoeren van managementtaken in vennootschappen en ondernemingen,het exploiteren van alle intellectuele rechten en rechten van industriële of commerciële eigendom.
- Handel in eigen onroerend goed:flatgebouwen en woningen,niet voor bewoning bestemde gebouwen,grond,terreinen;Verhuur en exploitatie van eigen of geleasd residentieel onroerend goed;Verhuur en exploitatie van niet-residentiële gebouwen zoals kantoorgebouwen,handelspanden,tentoonstellingsruimtes,enz…;verhuur van grond en terreinen.
- De ontwikkeling en promotie van vastgoedprojecten.
- Het aanleggen,het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen;alle verrichtingen met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke rechten,zoals de aan-en verkoop,de bouw,de renovatie,de verbouwing,de binnenhuisinrichting en decoratie,de huur-en verhuur,de ruil,de verkaveling en,in het algemeen,alle verrichtingen die rechtstreeks of onrechtstreeks betrekking hebben op het beheer of op het productief maken,van onroerende goederen of onroerende zakelijke rechten.
- Het aanleggen,het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een roerend vermogen;alle verrichtingen met betrekking tot roerende goederen en rechten,van welke aard ook,zoals de aan-en verkoop,de huur-en verhuur,de ruil;in het bijzonder het beheer en de valorisatie van alle verhandelbare waardepapieren,aandelen,obligaties,staatsfondsen;in het algemeen zal de vennootschap alle roerende en financiële verrichtingen mogen stellen,die nodig of nuttig kunnen zijn voor de verwezenlijking van haar voorwerp.
- Het optreden als tussenpersoon inzake handel,in de ruimste zin van het woord,waaronder verstaan makelaarsactiviteiten,commissiehandel en handelsagentuur zowel in binnen-als buitenlandse handel.
- Het optreden en handelen als dienstverlener en/of als tussenpersoon bij alle vormen van adviesverlening,managementdiensten en hulp aan het bedrijfsleven,de non-profit sector en de overheid op het gebied van planning,organisatie,efficiëntie en toezicht,het verschaffen van informatie aan bedrijfsleiding en dit in de meest ruime zin.
- De ontwikkeling,de vervaardiging,de aankoop en verkoop,zowel in groot-als in kleinhandel,trading,de import,de export,de agentuur,de vertegenwoordiging,de commissiehandel,de ruiling en de verhuring,inclusief de diverse vormen van leasing,van allerlei producten,zowel grondstoffen,halffabricaten,commerciële en afgewerkte producten van alle aard en dit in de meest ruime zin,voor zover door de wet toegelaten.
- Het onderzoek,de ontwikkeling,de vervaardiging en/of de commercialisering van nieuwe producten en diensten,nieuwe vormen van technologie en hun toepassingen.
- Het toestaan van leningen en kredietopeningen aan vennootschappen en particulieren,onder om het even welke vorm voor zover door de wet toegelaten.In dit kader kan zij zich ook borg stellen of haar aval verlenen,in de meest ruime zin,alle handels-en financiële operaties verrichten behalve die welke wettelijk voorbehouden zijn aan depositobanken,houders van deposito’s op korte termijn,spaarbanken,hypotheekmaatschappijen en kapitalisatie-ondernemingen.
- Investeren in activa met het oog op het bezoldigen in natura van de bestuurder(s)en/of personeelsleden.
- De exploitatie van een transportonderneming en meer algemeen van het vervoer onder al zijn vormen,voor rekening van derden,zowel over de weg,per spoor,door de lucht als over het water.
- Verhuur van voertuigen/machines aan derden.
Facturatie en betaling
Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0886.733.913
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBOmgevingsvergunningen
Bron: Omgevingsloket Vlaanderen.
Vestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op de adressen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 45422D1014/00N000 | Vlaanderen | 6.032 m² | 1 · 2.834 m² | 10,2 m · 1 |
| 45502B0209/00G000 | Vlaanderen | 5.088 m² | 1 · 306 m² | 6,3 m · 1 |