Ga naar inhoud

we.bridge

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefPriester Joris Eeckhoutlaan 1, 9800 Deinze, BelgiëKBO/BCE: BE 0763.892.321
Samenvatting

we.bridge is actief sinds 2021 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 7.171) en een nettoresultaat van € 5.817. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 5% van 38.834 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
-€ 7.171▲ 44,8%
2024 · -€ 12.988
Totaal activa
€ 11.025▼ 36,2%
2024 · € 17.288
Nettoresultaat
€ 5.817
2024 · -€ 7.375
Werkkapitaal
€ 3.881
2024 · -€ 20.098
Verloop door de jaren

2022 tot 2025, 4 boekjaren

Het bedrijfsresultaat keert in 2025 terug naar winst: € 5.829 na een verlies van € 6.869 in 2024, het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 5.829 2025 Nettoresultaat€ 5.817 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 4.978--€ 8.500-€ 6.869▲ 19,2%€ 5.829
Nettoresultaat€ 1.135onder de middelste helft van de sector--€ 9.248onder de middelste helft van de sector-€ 7.375onder de middelste helft van de sector▲ 20,2%€ 5.817binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 3.635onder de middelste helft van de sector--€ 5.613onder de middelste helft van de sector-€ 12.988onder de middelste helft van de sector▼ 131%-€ 7.171onder de middelste helft van de sector▲ 44,8%
Totaal activa€ 6.359onder de middelste helft van de sector-€ 8.652onder de middelste helft van de sector▲ 36,1%€ 17.288onder de middelste helft van de sector▲ 99,8%€ 11.025onder de middelste helft van de sector▼ 36,2%
Schulden€ 2.724-€ 14.264▲ 424%€ 30.275▲ 112%€ 18.196▼ 39,9%
Werkkapitaal-€ 615onder de middelste helft van de sector--€ 8.539onder de middelste helft van de sector▼ 1.288%-€ 20.098onder de middelste helft van de sector▼ 135%€ 3.881binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit57,2%binnen de middelste helft van de sector--64,9%onder de middelste helft van de sector▼ 122,0pp-75,1%onder de middelste helft van de sector▼ 10,3pp-65,0%onder de middelste helft van de sector▲ 10,1pp
Liquiditeit0,77onder de middelste helft van de sector-0,40onder de middelste helft van de sector▼ 0,370,34onder de middelste helft van de sector▼ 0,072,77binnen de middelste helft van de sector▲ 2,43
Rendabiliteit (ROA)17,9%binnen de middelste helft van de sector--106,9%onder de middelste helft van de sector▼ 124,7pp-42,7%onder de middelste helft van de sector▲ 64,2pp52,8%boven de middelste helft van de sector▲ 95,4pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 70, Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 11.025
Vaste activa € 4.948 ▼ 30,4%
Vlottende activa € 6.078 ▼ 40,3%
Passiva
Eigen vermogen-€ 7.171
Schulden€ 18.196
Het eigen vermogen is negatief: de schulden (€ 18.196) zijn groter dan het balanstotaal (€ 11.025).
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 7.101▲
2024 · -€ 5.459
Cashflow
€ 7.089▲
2024 · -€ 5.965
Rentedekking
meer dan 100▲
2024 · -15,46
Schulden ≤ 1 jaar
€ 2.196▼
2024 · € 30.275
Schulden > 1 jaar
€ 16.000
Belastingen
€ 9▼
2024 · € 153
Geen schuldgraad: het eigen vermogen is negatief, dus schulden gedeeld door eigen vermogen zegt niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 2.180 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 4,8% binnen 24 maanden failliet en bestaat 88,7% nog.

  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • winst van 5% van de balans of meer
4,8% ging failliet
5,9% stopte op een andere manier
88,7% bestaat nog

Van nog 0,6% weten we dat ze stopten, maar niet of dat binnen die 24 maanden was.

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een lagere faillissementskans: 0,2% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 2.180 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 40 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 17.288€ 11.025▼
Vaste activa21/28€ 7.110€ 4.948▼
Materiële vaste activa22/27€ 7.110€ 4.948▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 174€ 0▼
Meubilair en rollend materieel24€ 5.508€ 4.390▼
Overige materiële vaste activa26€ 1.428€ 558▼
Vlottende activa29/58€ 10.178€ 6.078▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 8.515€ 5.418▼
Handelsvorderingen40€ 7.070€ 4.117▼
Overige vorderingen41€ 1.446€ 1.302▼
Liquide middelen54/58€ 412€ 621▲
Overlopende rekeningen490/1€ 1.250€ 39▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 17.288€ 11.025▼
Eigen vermogen10/15-€ 12.988-€ 7.171▲
Inbreng10/11€ 2.500€ 2.500=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 15.488-€ 9.671▲
Schulden17/49€ 30.275€ 18.196▼
Schulden op meer dan één jaar17-€ 16.000
Financiële schulden170/4-€ 16.000
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 30.275€ 2.196▼
Handelsschulden44€ 4.451€ 873▼
Leveranciers440/4€ 4.451€ 873▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 212€ 143▼
Belastingen450/3€ 212€ 143▼
Overige schulden47/48€ 25.612€ 1.180▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.410€ 1.272▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 340€ 531▲
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-€ 3.775
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 5.120€ 11.407▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 6.869€ 5.829▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 56▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 56▲
Financiële kosten65/66B€ 353€ 60▼
Recurrente financiële kosten65€ 353€ 60▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 7.222€ 5.826▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 153€ 9▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 7.375€ 5.817▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 7.375€ 5.817▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 15.488-€ 9.671▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 8.113-€ 15.488▼

De toelichting bij deze jaarrekening (9 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post2022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.462€ 1.324€ 1.410€ 1.272▼ 9,8%
Andere bedrijfskosten640/8€ 462€ 508€ 340€ 531▲ 56,5%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 3.775-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 6.903-€ 6.668-€ 5.120€ 11.407-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 4.978-€ 8.500-€ 6.869€ 5.829-
Financiële opbrengsten75/76B€ 24€ 0€ 0€ 56▲ 280.350%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 24€ 0€ 0€ 56▲ 280.350%
Financiële kosten65/66B€ 651€ 594€ 353€ 60▼ 83,1%
Recurrente financiële kosten65€ 651€ 594€ 353€ 60▼ 83,1%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 4.351-€ 9.094-€ 7.222€ 5.826-
Belastingen op het resultaat67/77€ 3.216€ 154€ 153€ 9▼ 94,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.135-€ 9.248-€ 7.375€ 5.817-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.135-€ 9.248-€ 7.375€ 5.817-
Post2022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 6.359€ 8.652€ 17.288€ 11.025▼ 36,2%
Vaste activa21/28€ 4.251€ 2.926€ 7.110€ 4.948▼ 30,4%
Materiële vaste activa22/27€ 4.251€ 2.926€ 7.110€ 4.948▼ 30,4%
Installaties, machines en uitrusting23€ 1.083€ 629€ 174€ 0▼ 100%
Meubilair en rollend materieel24--€ 5.508€ 4.390▼ 20,3%
Overige materiële vaste activa26€ 3.168€ 2.298€ 1.428€ 558▼ 60,9%
Vlottende activa29/58€ 2.109€ 5.725€ 10.178€ 6.078▼ 40,3%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 788€ 3.442€ 8.515€ 5.418▼ 36,4%
Handelsvorderingen40€ 165€ 2.176€ 7.070€ 4.117▼ 41,8%
Overige vorderingen41€ 623€ 1.266€ 1.446€ 1.302▼ 10,0%
Liquide middelen54/58€ 49€ 1.082€ 412€ 621▲ 50,5%
Overlopende rekeningen490/1€ 1.271€ 1.201€ 1.250€ 39▼ 96,9%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 6.359€ 8.652€ 17.288€ 11.025▼ 36,2%
Eigen vermogen10/15€ 3.635-€ 5.613-€ 12.988-€ 7.171▲ 44,8%
Inbreng10/11€ 2.500€ 2.500€ 2.500€ 2.500=
Overgedragen winst (verlies)14€ 1.135-€ 8.113-€ 15.488-€ 9.671▲ 37,6%
Schulden17/49€ 2.724€ 14.264€ 30.275€ 18.196▼ 39,9%
Schulden op meer dan één jaar17---€ 16.000-
Financiële schulden170/4---€ 16.000-
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 2.724€ 14.264€ 30.275€ 2.196▼ 92,7%
Handelsschulden44€ 968€ 704€ 4.451€ 873▼ 80,4%
Leveranciers440/4€ 968€ 704€ 4.451€ 873▼ 80,4%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 1.756€ 200€ 212€ 143▼ 32,2%
Belastingen450/3€ 1.756€ 200€ 212€ 143▼ 32,2%
Overige schulden47/48-€ 13.360€ 25.612€ 1.180▼ 95,4%
Post2022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.135-€ 9.248-€ 7.375€ 5.817-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 1.462€ 1.324€ 1.410€ 1.272▼ 9,8%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 2.597-€ 7.923-€ 5.965€ 7.089-
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-€ 5.593€ 890-
Verandering liquide middelen-€ 1.033-€ 670€ 208-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
30-09-2025 microschema 31-03-2026 2026-00068359
30-09-2024 microschema 29-04-2025 2025-00080378
30-09-2023 microschema 30-04-2024 2024-00077555
30-09-2022 microschema 03-04-2023 2023-00056669

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector en regio

In de cijfers van deze onderneming staat geen positief eigen vermogen en geen personeelsbestand, dus vergelijken op omvang kan niet. Deze bedrijven delen alleen de sector en de regio. Van de 82.258 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200) zijn de cijfers van 53.856 gekend. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.