WAVRE CHAUFFAGE SPRL
ActiefSamenvatting
WAVRE CHAUFFAGE SPRL is actief sinds 2005, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had WAVRE CHAUFFAGE SPRL een eigen vermogen van € 69.896 en een nettoresultaat van € 7.906. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 13% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 87% van de 34.954 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,4% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 09-08-2005 Normale toestand
- Activiteit
- Sanitaire werkzaamheden NACE 43221en 2 andere
- Vestigingseenheid
- 2.148.637.397 1390 Grez-Doiceau, sinds 05-08-2005
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 17-12-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,4%
- Brutomarge
- € 16.363
- ▲ 121%
- Omzet
- ≈ € 150.000
- geschat
- Winst
- € 7.906
- ▲ 626%
- Eigen vermogen
- € 69.896
- ▲ 12,8%
- Balanstotaal
- € 85.768
- ▲ 6,8%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 26 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 85.768Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)verlaagt risicoOpgericht in 2005Eigen vermogen € 69.896 (81,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 90% van hen, de liquiditeit beter dan bij 38%, de rentabiliteit beter dan bij 60% en de groei beter dan bij 59%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Positief: Hogere solvabiliteit dan 86% van de sector gespecialiseerde bouwsectormediaan 46,7% · 34.954 ondernemingen 81,5% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Naamswijziging van WAVRE CHAUFFAGE SPRL naar WAVRE CHAUFFAGEFunctiewijziging: MICHIELS Christian André Joseph, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Archennes naar WavreNieuwe zetel: Rue du 4 août n°37 à 1300 Wavre · Vorige zetel: Rue des Moulins 10 à 1390 Archennes
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als WAVRE CHAUFFAGE SPRL: sanitaire werkzaamheden (NACE 43221). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 70.100 en € 104.000, opgericht tussen 2001 en 2007.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| WAVRE CHAUFFAGE SPRL Wavre | € 85.768 | € 16.363 |
| SERGE LAZARE Namur | € 88.689 | € 15.652 |
| VANTILT JAN Alken | € 91.049 | € 18.210 |
| SANITAIR & VERWARMING Swiggers Glabbeek | € 94.382 | € 17.095 |
| MKV-TECHNIEKEN Merelbeke-Melle | € 70.142 | € 16.020 |
| ROTA WERKEN Beringen | € 104.277 | € 15.541 |
| SRL THIERRY HODEIGE Oupeye | € 87.920 | € 17.574 |
Kerngegevens van WAVRE CHAUFFAGE SPRL
- Wat is het ondernemingsnummer van WAVRE CHAUFFAGE SPRL?
- Het ondernemingsnummer van WAVRE CHAUFFAGE SPRL is 0875.491.613. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0875.491.613.
- Waar is WAVRE CHAUFFAGE SPRL gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Rue du Quatre Août 37, 1300 Wavre.Ondernemingsgegevens
- Wat doet WAVRE CHAUFFAGE SPRL?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is sanitaire werkzaamheden (NACE 43221).
- Wat is de rechtsvorm van WAVRE CHAUFFAGE SPRL?
- De rechtsvorm van WAVRE CHAUFFAGE SPRL is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd WAVRE CHAUFFAGE SPRL opgericht?
- WAVRE CHAUFFAGE SPRL werd opgericht op 09-08-2005.
- Is WAVRE CHAUFFAGE SPRL nog actief?
- Ja, WAVRE CHAUFFAGE SPRL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van WAVRE CHAUFFAGE SPRL?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 150.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 16.363 en van 36 vergelijkbare ondernemingen (NACE 43221). Het ligt waarschijnlijk tussen € 110.000 en € 300.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
- Maakt WAVRE CHAUFFAGE SPRL winst?
- In boekjaar 2025 boekte WAVRE CHAUFFAGE SPRL een winst van € 7.906.
- Waar vind ik de jaarrekening van WAVRE CHAUFFAGE SPRL?
- WAVRE CHAUFFAGE SPRL legde 20 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet WAVRE CHAUFFAGE SPRL de volgende jaarrekening neerleggen?
- WAVRE CHAUFFAGE SPRL moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.