Ga naar inhoud

WANSARD Ch & A

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefSous le Village,Pat. 11, 5575 Gedinne, BelgiëKBO/BCE: BE 1021.634.385
Samenvatting

De berekende faillissementskans van WANSARD Ch & A over 12 maanden bedraagt 4,4% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.742) en een nettoresultaat van -€ 7.742. De solvabiliteit is beter dan 11% van 9.057 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 168.146balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 4.742
Verlies
-€ 7.742
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
35 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
4,4%
Structuur
Jaarrekening 14 dagen vroeg
Waarom 35verhoogt risicoOpgericht in 2025Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)Negatief eigen vermogen -€ 4.742Liquiditeit 0,96, liquide middelen € 7.982Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
35 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 10% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 22
eigen vermogen -2,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 6
kortlopende schulden 102,8% · geldmiddelen 4,7%
Rentabiliteit 13
rendement op activa -4,6%
Faillissementskans, 12 maanden
4,4% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.400 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 04-2026: 3,6%laagste waarde 05-2026: 3,6%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: 3,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 4,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 4,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 4,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,96, onder 1; kortlopende schulden: 102,8% en geldmiddelen: 4,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 10% op solvabiliteit, 7% op liquiditeit en 14% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.742
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,96, liquide middelen € 7.982
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-07-2026, 14 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
14 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoemingen: WANSARD Christophe (bestuurder) en…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.742 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op eigen vermogensectormediaan € 45.752 · 9.061 bedrijven -€ 4.742 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 168.146 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 168.146
Verlies
-€ 7.742
Solvabiliteit
-2,8%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
28-03-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
20
Jaarvergadering
Vierde woensdag van mei om 18:00
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.