Ga naar inhoud

VU-CONSTRUCT

Actief
BVopgericht 201411 jaar actiefEdouard Michielsstraat 71, 1180 Ukkel, BelgiëKBO/BCE: BE 0507.703.938
Samenvatting

VU-CONSTRUCT is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 90.561 en een nettoresultaat van € 14.672. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 18% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 33% van 1.013 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,2% (laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 420.568balanstotaal 2025
Personeel
0,8 VTE
Eigen vermogen
€ 90.561
Winst
€ 14.672
Gezondheid
65 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,2%
Structuur
Jaarrekening 72 dagen vroeg0 van 9 akten gelezen
Waarom 65verhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)Liquiditeit 0,24, liquide middelen € 11, gehalveerdverlaagt risicoOpgericht in 2014Omvang: 0,8 VTE, balanstotaal € 420.568Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
65 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 39% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 47-21
eigen vermogen 21,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 20-56
kortlopende schulden 58,8% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 73-11
rendement op activa 3,5%
Faillissementskans, 12 maanden
1,2% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.400 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,6% 12-2024: 1,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,6%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,3%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 5.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,24 tegenover 1,55 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 58,8% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 78,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 28% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 48% op rentabiliteit en 64% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,24, liquide middelen € 11, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2014
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: 0,8 VTE, balanstotaal € 420.568
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 20-05-2026, 72 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
72 dagen vroeg
2024
70 dagen vroeg
2023
63 dagen vroeg
2022
125 dagen vroeg
2021
143 dagen vroeg
2020
116 dagen vroeg
2019
161 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 107 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 41) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 mei neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 53 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema
  3. Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 21.599 ▲283%

Financieel · boekjaar 2025, volledig schema

Omzet
Niet opgenomen in deze neerlegging
EBIT-marge
Niet opgenomen in deze neerlegging
Nettoresultaat
€ 14.672▼ 32,1%
2024 · € 21.599
Werkkapitaal
-€ 187.947
2024 · € 46.752
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat daalt in 2025; 2025 ligt 21% onder 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 22.602 2025 Nettoresultaat€ 14.672 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 41, Bouw van gebouwen: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA), Personeel (VTE).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 14.473-€ 2.710▼ 81,3%€ 4.009▲ 47,9%€ 9.290▲ 132%€ 4.273▼ 54,0%€ 8.968▲ 110%€ 28.713▲ 220%€ 22.602▼ 21,3%
Nettoresultaat€ 12.605-€ 1.886▼ 85,0%€ 3.242binnen de middelste helft van de sector▲ 71,9%€ 10.364binnen de middelste helft van de sector▲ 220%€ 3.649binnen de middelste helft van de sector▼ 64,8%€ 5.641binnen de middelste helft van de sector▲ 54,6%€ 21.599binnen de middelste helft van de sector▲ 283%€ 14.672binnen de middelste helft van de sector▼ 32,1%
Eigen vermogen€ 29.508-€ 31.394▲ 6,4%€ 34.636onder de middelste helft van de sector▲ 10,3%€ 45.000onder de middelste helft van de sector▲ 29,9%€ 48.649onder de middelste helft van de sector▲ 8,1%€ 54.290onder de middelste helft van de sector▲ 11,6%€ 75.889binnen de middelste helft van de sector▲ 39,8%€ 90.561onder de middelste helft van de sector▲ 19,3%
Totaal activa€ 54.938-€ 49.870▼ 9,2%€ 73.898onder de middelste helft van de sector▲ 48,2%€ 73.504onder de middelste helft van de sector▼ 0,5%€ 87.830onder de middelste helft van de sector▲ 19,5%€ 118.173onder de middelste helft van de sector▲ 34,5%€ 175.583onder de middelste helft van de sector▲ 48,6%€ 420.568onder de middelste helft van de sector▲ 140%
Schulden€ 25.430-€ 18.476▼ 27,3%€ 39.262▲ 113%€ 28.504▼ 27,4%€ 39.181▲ 37,5%€ 63.883▲ 63,0%€ 99.694▲ 56,1%€ 330.007▲ 231%
Werkkapitaal€ 26.566-€ 26.524▼ 0,2%€ 5.905onder de middelste helft van de sector▼ 77,7%€ 30.103binnen de middelste helft van de sector▲ 410%€ 6.895onder de middelste helft van de sector▼ 77,1%€ 9.358onder de middelste helft van de sector▲ 35,7%€ 46.752binnen de middelste helft van de sector▲ 400%-€ 187.947onder de middelste helft van de sector
Solvabiliteit53,7%-63,0%▲ 9,2pp46,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 16,1pp61,2%boven de middelste helft van de sector▲ 14,4pp55,4%boven de middelste helft van de sector▼ 5,8pp45,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 9,4pp43,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,7pp21,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 21,7pp
Liquiditeit3,10-2,44▼ 0,661,15binnen de middelste helft van de sector▼ 1,292,06binnen de middelste helft van de sector▲ 0,911,19binnen de middelste helft van de sector▼ 0,871,22binnen de middelste helft van de sector▲ 0,031,55binnen de middelste helft van de sector▲ 0,330,24onder de middelste helft van de sector▼ 1,31
Rendabiliteit (ROA)22,9%-3,8%▼ 19,2pp4,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,6pp14,1%boven de middelste helft van de sector▲ 9,7pp4,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 9,9pp4,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,6pp12,3%boven de middelste helft van de sector▲ 7,5pp3,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,8pp
Personeel (VTE)0,80,8onder de middelste helft van de sector=0,8onder de middelste helft van de sector=0,8onder de middelste helft van de sector=0,8onder de middelste helft van de sector=0,8onder de middelste helft van de sector=0,8onder de middelste helft van de sector=
boven binnen onder de middelste helft van NACE 41, Bouw van gebouwen: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 420.568
Vaste activa € 361.384 ▲ 713%
Vlottende activa € 59.184 ▼ 54,9%
Passiva € 420.568
Eigen vermogen € 90.561 ▲ 19,3%
Schulden € 330.007 ▲ 231%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 56,8% naar 78,5%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 48.152▼
2024 · € 50.391
Cashflow
€ 40.222▼
2024 · € 43.277
Schuldgraad
3,64▲
2024 · 1,31
ROE
16,2%▼
2024 · 28,5%
Rentedekking
17,63▼
2024 · 42,60
Schulden ≤ 1 jaar
€ 247.131▲
2024 · € 84.388
Schulden > 1 jaar
€ 82.876▲
2024 · € 15.306
Belastingen
€ 5.198▼
2024 · € 6.033
Personeelskosten
€ 37.766▲
2024 · € 35.872
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 4.508 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 1,4% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,9% nog.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst onder 5% van de balans
1,4% ging failliet
1,6% stopte op een andere manier
96,9% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 1,2% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.470 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 4.508 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 44 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 175.583€ 420.568▲
Vaste activa21/28€ 44.443€ 361.384▲
Immateriële vaste activa21-€ 36.719
Materiële vaste activa22/27€ 44.443€ 324.665▲
Terreinen en gebouwen22-€ 294.685
Installaties, machines en uitrusting23€ 2.385€ 2.847▲
Meubilair en rollend materieel24€ 42.058€ 27.133▼
Vlottende activa29/58€ 131.140€ 59.184▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 47.867€ 59.173▲
Handelsvorderingen40€ 36.367€ 43.527▲
Overige vorderingen41€ 11.500€ 15.646▲
Liquide middelen54/58€ 83.273€ 11▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 175.583€ 420.568▲
Eigen vermogen10/15€ 75.889€ 90.561▲
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200=
Overgedragen winst (verlies)14€ 69.689€ 84.361▲
Schulden17/49€ 99.694€ 330.007▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 15.306€ 82.876▲
Financiële schulden170/4€ 15.306€ 82.876▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 84.388€ 247.131▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 5.883€ 11.143▲
Handelsschulden44€ 6.042€ 19.751▲
Leveranciers440/4€ 6.042€ 19.751▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 57.018€ 29.388▼
Belastingen450/3€ 41.559€ 4.955▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 15.459€ 24.433▲
Overige schulden47/48€ 15.445€ 186.849▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 396€ 1.603▲
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 35.872€ 37.766▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 21.678€ 25.550▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.040€ 1.442▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 87.303€ 87.360▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 28.713€ 22.602▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 102-
Recurrente financiële opbrengsten75€ 102-
Financiële kosten65/66B€ 1.183€ 2.732▲
Recurrente financiële kosten65€ 1.183€ 2.732▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 27.632€ 19.870▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 6.033€ 5.198▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 21.599€ 14.672▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 21.599€ 14.672▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 69.689€ 84.361▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 48.090€ 69.689▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90870,80,8=

De toelichting bij deze jaarrekening (12 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A----€ 22.152€ 10.376€ 396€ 1.603▲ 305%
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62----€ 33.371€ 33.080€ 35.872€ 37.766▲ 5,3%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 22.092€ 17.089€ 10.412€ 13.834€ 15.500€ 19.215€ 21.678€ 25.550▲ 17,9%
Andere bedrijfskosten640/8----€ 441€ 1.024€ 1.040€ 1.442▲ 38,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 38.843€ 48.748€ 38.244€ 46.290€ 53.585€ 62.287€ 87.303€ 87.360▲ 0,1%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 14.473€ 2.710€ 4.009€ 9.290€ 4.273€ 8.968€ 28.713€ 22.602▼ 21,3%
Financiële opbrengsten75/76B----€ 2.868-€ 102--
Recurrente financiële opbrengsten75--€ 156€ 58€ 2.868-€ 102--
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B----€ 2.868----
Financiële kosten65/66B----€ 595€ 1.203€ 1.183€ 2.732▲ 131%
Recurrente financiële kosten65€ 702€ 283€ 168€ 221€ 595€ 1.203€ 1.183€ 2.732▲ 131%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 15.771€ 2.616€ 4.363€ 12.555€ 6.546€ 7.765€ 27.632€ 19.870▼ 28,1%
Belastingen op het resultaat67/77€ 3.166€ 730€ 1.121€ 2.191€ 2.897€ 2.124€ 6.033€ 5.198▼ 13,8%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 12.605€ 1.886€ 3.242€ 10.364€ 3.649€ 5.641€ 21.599€ 14.672▼ 32,1%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 12.605€ 1.886€ 3.242€ 10.364€ 3.649€ 5.641€ 21.599€ 14.672▼ 32,1%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 54.938€ 49.870€ 73.898€ 73.504€ 87.830€ 118.173€ 175.583€ 420.568▲ 140%
Vaste activa21/28€ 15.696€ 4.870€ 28.731€ 14.897€ 43.957€ 66.121€ 44.443€ 361.384▲ 713%
Immateriële vaste activa21-------€ 36.719-
Materiële vaste activa22/27€ 15.696€ 4.870€ 28.731€ 14.897€ 43.957€ 66.121€ 44.443€ 324.665▲ 631%
Terreinen en gebouwen22-------€ 294.685-
Installaties, machines en uitrusting23-----€ 3.006€ 2.385€ 2.847▲ 19,4%
Meubilair en rollend materieel24----€ 43.957€ 63.115€ 42.058€ 27.133▼ 35,5%
Vlottende activa29/58€ 39.242€ 45.000€ 45.167€ 58.607€ 43.873€ 52.052€ 131.140€ 59.184▼ 54,9%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 37.791€ 32.683€ 4.218€ 44.307€ 34.038€ 45.650€ 47.867€ 59.173▲ 23,6%
Handelsvorderingen40----€ 31.599€ 41.239€ 36.367€ 43.527▲ 19,7%
Overige vorderingen41----€ 2.439€ 4.411€ 11.500€ 15.646▲ 36,1%
Liquide middelen54/58€ 1.451€ 12.317€ 40.949€ 14.300€ 9.835€ 6.402€ 83.273€ 11▼ 100,0%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 54.938€ 49.870€ 73.898€ 73.504€ 87.830€ 118.173€ 175.583€ 420.568▲ 140%
Eigen vermogen10/15€ 29.508€ 31.394€ 34.636€ 45.000€ 48.649€ 54.290€ 75.889€ 90.561▲ 19,3%
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200--€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Overgedragen winst (verlies)14€ 23.308€ 25.194€ 28.436€ 38.800€ 42.449€ 48.090€ 69.689€ 84.361▲ 21,1%
Schulden17/49€ 25.430€ 18.476€ 39.262€ 28.504€ 39.181€ 63.883€ 99.694€ 330.007▲ 231%
Schulden op meer dan één jaar17€ 12.754---€ 2.203€ 21.189€ 15.306€ 82.876▲ 441%
Financiële schulden170/4----€ 2.203€ 21.189€ 15.306€ 82.876▲ 441%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 12.676€ 18.476€ 39.262€ 28.504€ 36.978€ 42.694€ 84.388€ 247.131▲ 193%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42----€ 6.522€ 7.838€ 5.883€ 11.143▲ 89,4%
Handelsschulden44-€ 10.575€ 25.214€ 5.779€ 6.420€ 2.406€ 6.042€ 19.751▲ 227%
Leveranciers440/4----€ 6.420€ 2.406€ 6.042€ 19.751▲ 227%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45----€ 9.720€ 17.273€ 57.018€ 29.388▼ 48,5%
Belastingen450/3----€ 1.623€ 2.118€ 41.559€ 4.955▼ 88,1%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9----€ 8.097€ 15.155€ 15.459€ 24.433▲ 58,1%
Overige schulden47/48----€ 14.316€ 15.177€ 15.445€ 186.849▲ 1.110%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 12.605€ 1.886€ 3.242€ 10.364€ 3.649€ 5.641€ 21.599€ 14.672▼ 32,1%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 22.092€ 17.089€ 10.412€ 13.834€ 15.500€ 19.215€ 21.678€ 25.550▲ 17,9%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 34.697€ 18.975€ 13.654€ 24.198€ 19.149€ 24.856€ 43.277€ 40.222▼ 7,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 6.263-€ 34.273€ 0-€ 44.560-€ 41.379€ 0-€ 342.491-
Verandering liquide middelen-€ 10.866€ 28.632-€ 26.649-€ 4.465-€ 3.433€ 76.871-€ 83.262-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 11 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 volledig schema 20-05-2026 2026-00115715
31-12-2024 volledig schema 22-05-2025 2025-00104896
31-12-2023 volledig schema 29-05-2024 2024-00106194
31-12-2022 volledig schema 28-03-2023 2023-00048020
31-12-2021 volledig schema 10-03-2022 2022-07600449
31-12-2020 volledig schema 06-04-2021 2021-09800043
31-12-2019 volledig schema 21-02-2020 2020-05400217
31-12-2018 volledig schema 07-06-2019 2019-16700256
31-12-2017 volledig schema 23-03-2018 2018-07600080
31-12-2016 volledig schema 25-05-2017 2017-13300121

Toon alle 11 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 29.188 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001) zijn de cijfers van 16.149 gekend. 13.271 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 9 Staatsbladakten verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

Geen eigenaars of kapitaalverrichtingen in de jaarrekeningen en akten die we lazen.

Geschiedenis

Op 23 december 2014 werd VU-CONSTRUCT opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 54.938 in 2018 naar € 420.568 in 2025 en het personeelsbestand van 0,8 voltijdse equivalenten in 2019 naar 0,8 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018, 2019 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
20-05
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · volledig schema
2025
22-05
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · volledig schema
2024
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 21.599 ▲283%
Bedrijfsresultaat € 28.713, nettoresultaat € 21.599, beide een record.
29-05
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · volledig schema
2023
28-03
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · volledig schema
2022
10-03
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · volledig schema
2021
06-04
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · volledig schema
2020
21-02
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · volledig schema
2019
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 1.886 ▼85%
Nettoresultaat zakt naar € 1.886, het laagste van de reeks; herstel start het jaar erna.
07-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · volledig schema
2018
23-03
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2017 · volledig schema
2017
25-05
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2016 · volledig schema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.Van de 11 neergelegde jaarrekeningen staan hier de laatste 10; alle 11 staan bij Financieel.
0 van 9 akten gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 9 Staatsblad-akten van deze onderneming. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBV
Opgericht23-12-2014
Boekjaareinde31-12
Activiteiten, NACEBEL 2025
41001Algemene bouw van residentiële gebouwen
43240Overige bouwinstallatie
43310Stukadoorswerk
43320Schrijnwerk
43331Plaatsen van vloer- en wandtegels
43350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0507703938
Ook 9925:BE0507703938
Ingeschreven 17-12-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 13 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Controleer de inhoudingsplicht Betaalt u deze onderneming voor bouw- of schoonmaakwerk, ga dan voor elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden, met ondernemingsnummer 0507.703.938

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Ukkel · 1 vestigingseenheid sinds 2015
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
582 m²
Gebouwvoetafdruk
247 m²
Volume, LiDAR
2.631 m³
2 percelen, Brussel · hoogste gebouw 12,8 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
1 vestigingseenheid
Steengroefstraat 47, 1081 Koekelberg
Algemene bouw van residentiële gebouwen
sinds 2015vestigingsnr. 2.237.737.045
2 percelen
Brussel 2 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
21011A0062/00S000 Brussel 438 m² 1 · 187 m² 12,8 m · 4
21616G0186/00W008 Brussel 143 m² 1 · 60 m² 12,2 m · 3
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Alle 2 percelen hebben een exacte adresmatch.