Ga naar inhoud

VORM

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefGeetdam 2, 9930 Lievegem, BelgiëKBO/BCE: BE 0781.948.969
Samenvatting

VORM is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had VORM een eigen vermogen van € 139.321 en een nettoresultaat van € 19.323. Het eigen vermogen groeit sinds 2022 met ongeveer 42% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 63% van de 15.784 ondernemingen in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 14-02-2022 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants NACE 69201
Vestigingseenheid
2.327.837.474 9930 Lievegem, sinds 14-02-2022
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 30-04-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 49.240
▼ 45,9%
Omzet
≈ € 120.000
geschat
Winst
€ 19.323
▼ 62,0%
Eigen vermogen
€ 139.321
▲ 16,1%
Balanstotaal
€ 203.659
▼ 19,1%
Personeel
≈ 0,1 VTE
geschat
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2022Liquiditeit 3,68, liquide middelen € 14.527verlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 22-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 52% van de microbedrijven in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 93+20
eigen vermogen 68,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 59+7
kortlopende schulden 10,5% · geldmiddelen 7,1%
Rentabiliteit 81-13
rendement op activa 9,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.088 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%● gelijk tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 13.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,68 (4,54 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 10,5% en de geldmiddelen 7,1% van het balanstotaal. Van het actief is 31,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 69, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 65% van hen, de liquiditeit beter dan bij 44%, de rentabiliteit beter dan bij 35% en de groei beter dan bij 61%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 22-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 3,68, liquide middelen € 14.527
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 22-07-2026, 9 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
9 dagen voor het einde van de termijn
2024
24 dagen voor het einde van de termijn
2023
op de dag
2022
22 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 69) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 juli neer (4 van de laatste 4 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 22-07-2026 bij de NBB alle 4 neerleggingen

Omzet
≈ € 120.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 87.000 en € 160.000
Totaal activa
€ 203.659▼ 19,1%
2024 · € 251.683
Nettoresultaat
€ 19.323▼ 62,0%
2024 · € 50.817
Werkkapitaal
€ 57.540▼ 34,6%
2024 · € 87.974
Meerjarenoverzicht
2022 tot 2025, 4 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 29.269
▼ 59,7% 2025
20222025
Nettoresultaat
€ 19.323
▼ 62,0% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Eigen vermogen
€ 139.321
▲ 16,1% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Totaal activa
€ 203.659
▼ 19,1% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Schulden
€ 64.338
▼ 51,1% 2025
20222025
Werkkapitaal
€ 57.540
▼ 34,6% 2025
middelste helft van de sector
20222025
Solvabiliteit
68,4%
▲ 20,7pp 2025
middelste helft van de sector
20222025
Liquiditeit
3,68
▼ 0,86 2025
middelste helft van de sector
20222025
Rendabiliteit (ROA)
9,5%
▼ 10,7pp 2025
middelste helft van de sector
20222025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 56.759-€ 29.754▼ 47,6%€ 72.607▲ 144%€ 29.269▼ 59,7%
Nettoresultaat€ 46.762binnen de middelste helft van de sector-€ 19.920binnen de middelste helft van de sector▼ 57,4%€ 50.817binnen de middelste helft van de sector▲ 155%€ 19.323binnen de middelste helft van de sector▼ 62,0%
Eigen vermogen€ 49.262binnen de middelste helft van de sector-€ 69.182binnen de middelste helft van de sector▲ 40,4%€ 119.998binnen de middelste helft van de sector▲ 73,5%€ 139.321binnen de middelste helft van de sector▲ 16,1%
Totaal activa€ 180.701binnen de middelste helft van de sector-€ 242.104binnen de middelste helft van de sector▲ 34,0%€ 251.683binnen de middelste helft van de sector▲ 4,0%€ 203.659binnen de middelste helft van de sector▼ 19,1%
Schulden€ 131.440-€ 172.922▲ 31,6%€ 131.684▼ 23,8%€ 64.338▼ 51,1%
Werkkapitaal-€ 31.078onder de middelste helft van de sector-€ 29.202binnen de middelste helft van de sector€ 87.974binnen de middelste helft van de sector▲ 201%€ 57.540binnen de middelste helft van de sector▼ 34,6%
Solvabiliteit27,3%onder de middelste helft van de sector-28,6%onder de middelste helft van de sector▲ 1,3pp47,7%binnen de middelste helft van de sector▲ 19,1pp68,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 20,7pp
Liquiditeit0,50onder de middelste helft van de sector-1,51binnen de middelste helft van de sector▲ 1,014,54binnen de middelste helft van de sector▲ 3,033,68binnen de middelste helft van de sector▼ 0,86
Rendabiliteit (ROA)25,9%binnen de middelste helft van de sector-8,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 17,7pp20,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 12,0pp9,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 10,7pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 60% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2022.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 203.659
Vaste activa € 124.638 ▼ 10,2%
Vlottende activa € 79.020 ▼ 30,0%
Passiva € 203.659
Eigen vermogen € 139.321 ▲ 16,1%
Schulden € 64.338 ▼ 51,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 52,3% naar 31,6%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 45.798▼
2024 · € 89.397
Cashflow
€ 35.852▼
2024 · € 67.607
Schuldgraad
0,46▼
2024 · 1,10
ROE
13,9%▼
2024 · 42,3%
Rentedekking
43,18▼
2024 · 73,40
Schulden ≤ 1 jaar
€ 21.480▼
2024 · € 24.858
Schulden > 1 jaar
€ 42.857▼
2024 · € 106.827
Belastingen
€ 8.886▼
2024 · € 20.573
Personeelskosten
€ 1.804
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post2022202320242025
Materiële vaste activa€ 154.999€ 21.039-€ 2.316
Financiële vaste activa---€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 5.298€ 15.099€ 16.790€ 16.529

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2023 tot 2025 · 3 vermeldingen · € 1.448 toegekend · € 1.448 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2025 1 € 135€ 135
2024 1 € 885€ 885
2023 1 € 428€ 428
Regelingen
3 vermeldingen · € 1.448 · € 1.448 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 40 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 251.683€ 203.659▼
Vaste activa21/28€ 138.851€ 124.638▼
Materiële vaste activa22/27€ 138.851€ 124.638▼
Terreinen en gebouwen22€ 124.253€ 115.958▼
Meubilair en rollend materieel24€ 14.598€ 8.680▼
Vlottende activa29/58€ 112.832€ 79.020▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 107.843€ 64.493▼
Handelsvorderingen40€ 37.994€ 39.845▲
Overige vorderingen41€ 69.849€ 24.648▼
Liquide middelen54/58€ 4.393€ 14.527▲
Overlopende rekeningen490/1€ 596€ 0▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 251.683€ 203.659▼
Eigen vermogen10/15€ 119.998€ 139.321▲
Inbreng10/11€ 2.500€ 2.500=
Reserves13€ 117.498€ 136.821▲
Beschikbare reserves133€ 117.498€ 136.821▲
Schulden17/49€ 131.684€ 64.338▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 106.827€ 42.857▼
Financiële schulden170/4€ 106.827€ 42.857▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 24.858€ 21.480▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 8.834€ 8.969▲
Handelsschulden44€ 2.602€ 2.534▼
Leveranciers440/4€ 2.602€ 2.534▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 13.422€ 9.977▼
Belastingen450/3€ 13.422€ 9.977▼
Resultaat Code20242025
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 1.804
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 16.790€ 16.529▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.643€ 1.638▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 91.040€ 49.240▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 72.607€ 29.269▼
Financiële kosten65/66B€ 1.218€ 1.061▼
Recurrente financiële kosten65€ 1.218€ 1.061▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 71.389€ 28.208▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 20.573€ 8.886▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 50.817€ 19.323▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 50.817€ 19.323▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 50.817€ 19.323▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 50.817€ 19.323▼
Toevoeging aan de inbreng691-€ 0
Aan de overige reserves6921€ 50.817€ 19.323▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 11 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 22-07-2026.

Post2022202320242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 1.804-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 5.298€ 15.099€ 16.790€ 16.529▼ 1,6%
Andere bedrijfskosten640/8€ 559€ 2.418€ 1.643€ 1.638▼ 0,3%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 62.616€ 47.271€ 91.040€ 49.240▼ 45,9%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 56.759€ 29.754€ 72.607€ 29.269▼ 59,7%
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 4---
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 4---
Financiële kosten65/66B€ 766€ 1.232€ 1.218€ 1.061▼ 12,9%
Recurrente financiële kosten65€ 766€ 1.232€ 1.218€ 1.061▼ 12,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 55.993€ 28.526€ 71.389€ 28.208▼ 60,5%
Belastingen op het resultaat67/77€ 9.231€ 8.607€ 20.573€ 8.886▼ 56,8%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 46.762€ 19.920€ 50.817€ 19.323▼ 62,0%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 46.762€ 19.920€ 50.817€ 19.323▼ 62,0%
Post2022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 180.701€ 242.104€ 251.683€ 203.659▼ 19,1%
Vaste activa21/28€ 149.701€ 155.641€ 138.851€ 124.638▼ 10,2%
Materiële vaste activa22/27€ 149.701€ 155.641€ 138.851€ 124.638▼ 10,2%
Terreinen en gebouwen22€ 124.999€ 132.549€ 124.253€ 115.958▼ 6,7%
Meubilair en rollend materieel24€ 24.702€ 23.092€ 14.598€ 8.680▼ 40,5%
Vlottende activa29/58€ 31.000€ 86.463€ 112.832€ 79.020▼ 30,0%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 22.288€ 77.032€ 107.843€ 64.493▼ 40,2%
Handelsvorderingen40€ 22.288€ 57.424€ 37.994€ 39.845▲ 4,9%
Overige vorderingen41-€ 19.608€ 69.849€ 24.648▼ 64,7%
Liquide middelen54/58€ 8.712€ 9.431€ 4.393€ 14.527▲ 231%
Overlopende rekeningen490/1--€ 596€ 0▼ 100%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 180.701€ 242.104€ 251.683€ 203.659▼ 19,1%
Eigen vermogen10/15€ 49.262€ 69.182€ 119.998€ 139.321▲ 16,1%
Inbreng10/11€ 2.500€ 2.500€ 2.500€ 2.500=
Reserves13€ 46.762€ 66.682€ 117.498€ 136.821▲ 16,4%
Beschikbare reserves133€ 46.762€ 66.682€ 117.498€ 136.821▲ 16,4%
Schulden17/49€ 131.440€ 172.922€ 131.684€ 64.338▼ 51,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 69.362€ 115.661€ 106.827€ 42.857▼ 59,9%
Financiële schulden170/4€ 69.362€ 115.661€ 106.827€ 42.857▼ 59,9%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 62.078€ 57.262€ 24.858€ 21.480▼ 13,6%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42--€ 8.834€ 8.969▲ 1,5%
Financiële schulden43€ 8.570€ 8.702---
Kredietinstellingen430/8€ 8.570€ 8.702---
Handelsschulden44€ 29.896€ 29.722€ 2.602€ 2.534▼ 2,6%
Leveranciers440/4€ 29.896€ 29.722€ 2.602€ 2.534▼ 2,6%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 19.923€ 18.837€ 13.422€ 9.977▼ 25,7%
Belastingen450/3€ 19.923€ 18.837€ 13.422€ 9.977▼ 25,7%
Overige schulden47/48€ 3.688----
Post2022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 46.762€ 19.920€ 50.817€ 19.323▼ 62,0%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 5.298€ 15.099€ 16.790€ 16.529▼ 1,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 52.060€ 35.019€ 67.607€ 35.852▼ 47,0%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 21.039€ 0-€ 2.316-
Verandering liquide middelen-€ 719-€ 5.038€ 10.135-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als VORM nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,8% bestond nog
2,3% stopte op een andere manier
1,8% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van VORM zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over VORM dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor VORM. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 22-07-2026 2026-00317174 PDF
31-12-2024 microschema 07-07-2025 2025-00238798 PDF
31-12-2023 microschema 31-07-2024 2024-00313243 PDF
31-12-2022 microschema 22-08-2023 2023-00341258 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2022
VERHAEGE Olivier Julien
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 16-02-2022 · mandaat van onbepaalde duur
Actief

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 16-02-2022 Oprichting · € 2.500 · 250 aandelen

Statuten

Bestuur en vertegenwoordiging

Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
Bestuursorgaan, met of zonder beperking van duur; in statuten benoemd kunnen statutair bestuurder zijn; algemene vergadering bepaalt aantal…
Vergoeding kan ook in natura, Vergoeding van de bestuurders

Kapitaal, aandelen en winst

Regeling lidmaatschapDe statuten bepalen wie lid of vennoot kan worden en onder welke voorwaarden.
Ingeschreven bij Instituut van de Belastingadviseurs en de Accountants of door Instituut erkend rechtspersoon of gelijkwaardige hoedanigheid…

Toezicht, ontbinding en vereffening

CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
Geen commissaris

Statuten, akte van 16-02-2022

Netwerk & groep

Ondernemingen op hetzelfde adres

4 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 verbonden bedrijf
Diepte

De verbonden ondernemingen staan in de lijst hieronder.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.
Verbonden via gedeelde bestuurders
voormalig→

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
22-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 9 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 19.323 ▼62%
Het nettoresultaat zakt naar € 19.323, het laagste van 2022 tot 2025.
07-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 24 dagen voor het einde van de termijn
2024
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2022 tot 2025netto € 50.817 ▲155%
Het bedrijfsresultaat van € 72.607 en het nettoresultaat van € 50.817 zijn allebei een record.
31-12
Financieel Liquiditeit verdrievoudigtliquiditeit 4,54
De liquiditeit stijgt van 1,51 naar 4,54. De schulden op korte termijn zakken van € 57.262 naar € 24.858.
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 119.998 ▲73,5%
Met winst in elk boekjaar sinds 2022 groeit het eigen vermogen tot € 119.998.
31-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
2023
31-12
Financieel Liquiditeit verdrievoudigtliquiditeit 1,51
De liquiditeit stijgt van 0,50 naar 1,51. De schulden op korte termijn zakken van € 62.078 naar € 57.262.
22-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 22 dagen te laat
2022
16-02
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 2.500, 250 aandelen · Oprichter: VERHAEGE Olivier Julien · Benoeming: VERHAEGE Olivier Julien (niet-statutair bestuurder)14 punten ▸
  • Oprichting, 07-02-2022
  • Oprichter, VERHAEGE Olivier Julien
  • Overige bepaling, huwelijksstelsel, zuivere scheiding van goederen
  • Startkapitaal, € 2.500
  • Bankrekening, Etterbeek, BE62 3632 1929 0061
  • Overige bepaling, 25-01-2022
  • Overige bepaling, bevestiging deponering, Wetboek van vennootschappen en verenigingen
  • Kapitaal, € 2.500
  • Overige bepaling, inschrijving openbaar register ITAA en vaststelling statuten
  • Aandelensoort, zonder aanduiding van nominale waarde, 250
  • Statutaire zetel, 9930 Lievegem,Geetdam 2
  • Regeling bestuursorgaan, 1, oprichter
  • De akte bevat nog 2 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

VORM werd opgericht op 14 februari 2022 als BV door één natuurlijke persoon. Het startkapitaal bedroeg € 2.500.12 VERHAEGE Olivier Julien is niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 16-02-2022.2 Het balanstotaal steeg van € 180.701 in 2022 tot € 203.659 in 2025.3

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 16-02-2022
  3. 3Nationale Bank, jaarrekeningen 2022 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam VORM in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0781.948.969
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 14-02-2022
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 16-02-2022
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaamse Gewest, bestuursorgaan
akte van 16-02-2022

Zetel en vestigingen

Zetel Geetdam 2, 9930 Lievegem, België
Vestiging VORM, Geetdam 2, 9930 Lievegem sinds 14-02-2022 · vestigingsnummer 2.327.837.474

Activiteiten

NACEBEL 2025
69201 Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
69201 Accountants en belastingconsulenten hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Juridische dienstverlening die verband houdt met de werkzaamheden van de beroepsbeoefenaar; Het verstrekken van adviezen in statistische,economische,financiële en administratieve…
8 activiteiten
  1. Juridische dienstverlening die verband houdt met de werkzaamheden van de beroepsbeoefenaar.
  2. Het verstrekken van adviezen in statistische,economische,financiële en administratieve aangelegenheden.
  3. Het uitvoeren van allerlei studies en werkzaamheden dienaangaande,met uitzondering van beleggingsadvies en de activiteiten waarvoor een bijkomende erkenning vereist is en/of die door de wet voorbehouden zijn aan andere beroepen.
  4. Het verstrekken van advies en bijstand over de sociale wetgeving,loonberekeningen of het verlenen van bijstand bij het vervullen van bepaalde sociaalrechtelijke formaliteiten.
  5. Activiteiten van juridische en economische aard die verenigbaar zijn met de deontologie van het beroep.
  6. Uitoefening van activiteiten van syndicus.
  7. Vereffenaar van andere vennootschappen.
  8. Het uitoefenen van bestuurdersmandaten bij andere rechtspersonen die zijn ingeschreven in het openbaar register van het Instituut. (ITAA).
akte van 16-02-2022

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0781.948.969
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0781948969
Ander Peppol-ID 9925:BE0781948969
Ingeschreven 30-04-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
Derde vrijdag van mei om 20:00
akte van 16-02-2022

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
5 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
749 m²
Gebouwvoetafdruk
116 m²
Volume, LiDAR
665 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
44080D0901/00F000 Vlaanderen 749 m² 1 · 116 m² 8,0 m · 2