Ga naar inhoud

VM 19

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefLambermontlaan 79, 1030 Schaarbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0801.666.297
Samenvatting

De berekende faillissementskans van VM 19 over 12 maanden bedraagt 1,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 19.196) en een nettoresultaat van € 13.383. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 2,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 18% van 5.571 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Kappers- en barbiersactiviteiten
NACE 96210
1 vestiging
Schaal
€ 44.983balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 19.196
Winst
€ 13.383
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,7%
Structuur
Jaarrekening 3 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 55verhoogt risicoOpgericht in 2023Negatief eigen vermogen -€ 19.196Omvang: balanstotaal € 44.983verlaagt risicoLiquiditeit 0,71, liquide middelen € 12.977Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 53% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -42,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 47+19
kortlopende schulden 72,3% · geldmiddelen 28,8%
Rentabiliteit 99+96
rendement op activa 29,8%
Faillissementskans, 12 maanden
1,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.596 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,7% 12-2024: 2,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 3,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 3,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 3,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 3,9%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 2,5%▼ -1,4 procentpunten t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,1%▲ +0,8 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,7%▼ -1,4 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,7%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,71 tegenover 0,52 in 2024; kortlopende schulden: 72,3% en geldmiddelen: 28,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 39% op liquiditeit, 84% op rentabiliteit en 79% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 19.196
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,71, liquide middelen € 12.977
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 44.983
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 18% van 5571 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 5571 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 18%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 03-08-2026, 3 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
3 dagen te laat
2024
28 dagen te laat
2023
21 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 96) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 augustus neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Terug winstgevendnetto € 13.383
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 19.196 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 15% op eigen vermogensectormediaan € 15.977 · 5.584 bedrijven -€ 19.196 Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 44.983 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 44.983
Winst
€ 13.383
Solvabiliteit
-42,7%
Balanstotaal▼ 17,6%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 21-08-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Kappers- en barbiersactiviteitenNACE 96210
Opgericht
11-05-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.