Vidović Retail Zelzate
ActiefSamenvatting
De faillissementskans van Vidović Retail Zelzate binnen 12 maanden is 3,4% (gemiddeld). Volgens de jaarrekening over 2025 had Vidović Retail Zelzate een negatief eigen vermogen (-€ 635.661) en een nettoresultaat van -€ 251.079. Het eigen vermogen daalt sinds 2022 met ongeveer 77% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 8% van de 12.781 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 16-02-2022 Normale toestand
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen NACE 47110
- Paritair comité
- 202.01 Paritair Subcomité voor de middelgrote levensmiddelenbedrijven · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheid
- 2.328.918.827 9060 Zelzate, sinds 16-02-2022
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 13-11-2025
Bestuur en eigendom
- Vidović Retail GroepBestuurder · vaste vertegenwoordiger VIDOVIC Danijel
- Vidović Retail Groep100%· score 94jaarrekening 2025 van Vidović Retail Groep
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 3,4%
- Brutomarge
- € 1,6 mln
- ▲ 8,4%
- Omzet
- ≈ € 11,0 mln
- geschat
- Verlies
- € 251.079
- ▲ 16,7%
- Eigen vermogen
- -€ 635.661
- ▼ 65,3%
- Balanstotaal
- € 2,3 mln
- ▼ 9,7%
- Werknemers op 31-12-2025
- 36
- ▼ 28,0%
- Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 94 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 94 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatNegatief eigen vermogen -€ 635.661Verlies € 251.079, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOpgericht in 2022Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 2% van hen, de liquiditeit beter dan bij 17%, de rentabiliteit beter dan bij 12% en de groei beter dan bij 6%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse gemiddeld op 30-06-2025 ging 2,4% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 115 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Risico: Negatief eigen vermogenschulden groter dan bezittingen in boekjaar 2025 -€ 635.661 Bekijk
- Risico: 3 jaar op rij verliesverlies in boekjaar 2025 -€ 251.079 Bekijk
- Let op: Lager nettoresultaat dan 95% van de sector detailhandelsectormediaan € 27.551 · 12.770 ondernemingen -€ 251.079 Bekijk
- Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van -€ 384.582 naar -€ 635.661 ▼ 65,3% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 3.000, 300 aandelen · Oprichter: Vidović Retail Groep (comparant) · Benoeming: Vidović Retail Groep (niet-statutair bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Vidović Retail Zelzate: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 2 mln en € 2,8 mln, opgericht tussen 2020 en 2023.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Vidović Retail Zelzate Zelzate | € 2,3 mln | € 1,6 mln |
| Scheepers Hechtel Hechtel-Eksel | € 2,6 mln | € 2,0 mln |
| Supermarkt Balen Vis Balen | € 2,0 mln | € 1,5 mln |
| Yasmaar Brakel | € 2,8 mln | € 1,7 mln |
| RGS Sint-Truiden Sint-Truiden | € 2,8 mln | € 1,9 mln |
| D&W Dendermonde Antwerpen | € 2,7 mln | € 1,2 mln |
| FLOTHO Chimay | € 2,8 mln | € 1,7 mln |
Kerngegevens van Vidović Retail Zelzate
- Wat is het ondernemingsnummer van Vidović Retail Zelzate?
- Het ondernemingsnummer van Vidović Retail Zelzate is 0782.259.369. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0782.259.369.
- Waar is Vidović Retail Zelzate gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Assenedesteenweg 117, 9060 Zelzate.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Vidović Retail Zelzate?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110).
- Wat is de rechtsvorm van Vidović Retail Zelzate?
- De rechtsvorm van Vidović Retail Zelzate is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Vidović Retail Zelzate opgericht?
- Vidović Retail Zelzate werd opgericht op 16-02-2022.
- Is Vidović Retail Zelzate nog actief?
- Ja, Vidović Retail Zelzate staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft Vidović Retail Zelzate?
- Vidović Retail Zelzate had in boekjaar 2025 gemiddeld 31,1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt Vidović Retail Zelzate?
- Vidović Retail Zelzate vermeldt in haar jaarrekening 2025 paritair comité 202.01 (Paritair Subcomité voor de middelgrote levensmiddelenbedrijven).
- Wat is de omzet van Vidović Retail Zelzate?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 11,0 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 1,6 mln en van 30 vergelijkbare ondernemingen (NACE 471). Het ligt waarschijnlijk tussen € 6,7 mln en € 13,0 mln.
- Maakt Vidović Retail Zelzate winst?
- In boekjaar 2025 boekte Vidović Retail Zelzate een verlies van € 251.079.
- Waar vind ik de jaarrekening van Vidović Retail Zelzate?
- Vidović Retail Zelzate legde 4 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Vidović Retail Zelzate de volgende jaarrekening neerleggen?
- Vidović Retail Zelzate moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.