Ga naar inhoud

VFG MANAGEMENT

Inactief
KBO/BCE: BE 0874.881.206

VFG MANAGEMENT werd op 20-09-2021 failliet verklaard (Tribunal de l’entreprise du Brabant wallon); het faillissement werd gesloten na vereffening bij vonnis van 11-12-2023, gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad op 15-12-2023.

Samenvatting

Inactief; laatste jaarrekening boekjaar 2019.

VFG MANAGEMENTInactief

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
€ 410.574balanstotaal 2019
Eigen vermogen
-€ 118.661
Winst
€ 35.066
Gezondheid
Inactief: geen score
Structuur
9 akten in het Staatsblad
SignalenneutraalEerder faillissementAl jaren geen neerlegging meerLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Signalen

Drie signalen.
neutraal
neutraal · Eerder faillissement
Eerder faillissement in het Belgisch Staatsblad, geen actuele open procedure.
Staatsblad
neutraal · Al jaren geen neerlegging meer
Het laatst neergelegde boekjaar sloot af op 30-09-2019. Sindsdien ontbreken 6 boekjaren. Dit wijst op stilstand, niet op een naderend faillissement.
NBB · 10 neerleggingen
Positie tegenover de verstreken termijn
30-09-2020 einde boekjaar30-04-2021 termijn25-10-2026 vandaag
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2019 moest tegen 30-04-2020 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-04-2020, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2020
niet neergelegd
2019
op de dag
2018
36 dagen vroeg
2017
58 dagen te laat
2016
31 dagen te laat
2015
1 dag vroeg
2014
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 4 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2020 is 1 dag voor de termijn, en 46% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Sluiting faillissement (vereffening)Ondernemingsrechtbank Waals-Brabant · vonnis van…
  2. Rechter-commissaris vervangenOndernemingsrechtbank Waals-Brabant · vonnis van…
  3. OpeningOndernemingsrechtbank Waals-Brabant · vonnis van…

Opvallend

  • Risico: Niet meer actief Inactief Bekijk
  • Balanstotaal 2019eerste neergelegde boekjaar € 410.574 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2019
Balanstotaal
€ 410.574
Winst
€ 35.066
Solvabiliteit
-28,9%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
16
Sinds
2007
  1. 30-04-2020Jaarrekening neergelegd
  2. 25-03-2019Jaarrekening neergelegd
  3. 27-06-2018Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Kerngegevens van VFG MANAGEMENT

Wat is het ondernemingsnummer van VFG MANAGEMENT?
0874.881.206. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0874.881.206.
Is VFG MANAGEMENT nog actief?
Nee. VFG MANAGEMENT is inactief in de KBO.Ondernemingsgegevens
Wat is de omzet van VFG MANAGEMENT?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt VFG MANAGEMENT winst?
In boekjaar 2019 boekte VFG MANAGEMENT een winst van € 35.066.
Waar vind ik de jaarrekening van VFG MANAGEMENT?
VFG MANAGEMENT legde 13 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2019.