Ga naar inhoud

Vetro Vetro

Actief
BVopgericht 20179 jaar actiefVlaamsesteenweg 30, 1000 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 0677.991.990
Samenvatting

Vetro Vetro is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 8.065) en een nettoresultaat van € 3.385. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 16% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 18% van 22.479 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, n.e.g.
NACE 47559
1 vestiging
Schaal
€ 56.234balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 8.065
Winst
€ 3.385
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Structuur
Jaarrekening 7 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 8.065Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 56.234Liquiditeit 0,79, liquide middelen € 14.583Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 40% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 11+5
eigen vermogen -14,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 32+18
kortlopende schulden 114,3% · geldmiddelen 25,9%
Rentabiliteit 50+7
rendement op activa 6,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.213 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,5% 12-2024: 1,5%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,4%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,0%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,79 tegenover 0,76 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 114,3% en geldmiddelen: 25,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 15% op solvabiliteit, 29% op liquiditeit, 37% op rentabiliteit en 79% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 8.065
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 56.234
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,79, liquide middelen € 14.583
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 18% van 22479 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 22479 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 18%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-07-2026, 7 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
7 dagen vroeg
2024
41 dagen vroeg
2023
27 dagen vroeg
2022
24 dagen vroeg
2021
94 dagen vroeg
2020
115 dagen vroeg
2019
28 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 48 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 5 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
22-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 8.065 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 18% op solvabiliteitsectormediaan 33,4% · 22.479 bedrijven -14,3% Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 56.234
Winst
€ 3.385
Solvabiliteit
-14,3%
Balanstotaal▼ 8,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
12
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2023Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
  2. 11-12-2023Herbenoeming: HALET Jeanne Manon (bestuurder)
  3. 07-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, n.e.g.NACE 47559
Opgericht
06-07-2017
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
27
Jaarvergadering
Eerste donderdag van juni om 19:00
Doel
“L'importation,l'exportation,l’achat,la vente dans le monde entier de tous…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.